Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Człowiek - najgorszy przyjaciel psa

Utworzony przez luiza, 2 stycznia 2009 o 11:01 Powrót do artykułu
Witam! I znowu jak bumerang powraca jakże znajomy temat................ To straszne ile nieszczęścia może spowodować okrutny, bezwzględny człowiek......... Pies , jest naprawdę niezwykle wrażliwą istotą . Szkoda tylko, że tak bardzo ufa człowiekowi , że tak bezinteresownie potrafi kochać ,na dobre i złe . Nie rozumie dlaczego człowiek jego odpycha - mimo że tak bardzo się stara......a on tak niewiele potrzebuje dla siebie............właściwie, to cały czas stara się odgadnąć i spełnić życzenia swojego PANA..... / mam właśnie takiego psa,obserwuję i doceniam jego osobowość codziennie . Bo mój pies to też człowiek..../ Dlatego też uważam, że kary za nieludzkie traktowanie naszych BRACI MNIEJSZYCH , powinny być bardzo wysokie !!!!!!!!!!!!! Człowiek, który krzywdzi zwierzę, wcześniej czy póżniej skrzywdzi także człowieka .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przecież to katolicy. I czemu tu się dziwić ?
0
To prawda.... nie słyszałam, żeby Ksiądz z ambony potępiał okrucieństwo wobec BRACI MNIEJSZYCH.......ale jest czas wizyt duszpasterskich, więc mam nadzieję,że przynajmniej pobieżnie,zostaną spostrzeżone warunki w jakich żyją psy............ ALE NAJWAŻNIEJSZE !!!! KARY ZA BESTIALSTWO WOBEC ZWIERZĄT POWINNY BYĆ BARDZO WYSOKIE !!!!!!!! PAMIĘTAJMY - DZISIAJ PIES - ALE JUTRO KOLEJ NA CIEBIE !!!!!!!
0
Od kogo wymagacie współczucia? Od wiejskiego buraka dla którego "burek" stojący przy budzie całe życie na łańcuchu jest od kopania, bicia lub od pilnowania chałupy?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: