Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Diler narkotyków w chełmskim szpitalu?

Utworzony przez tel, 3 lutego 2015 r. o 12:54 Powrót do artykułu
W szpitalach neuropsychiatrcyznych swynowie mpielęgniarek wnoszą prochy w Lubartowie na odwyku sama salowa H przynosi małpki i czosnek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie DYREKTORZE   Zrobić szkolenie dla Ordynatorów Szpitala   :blink:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:unsure: czy ja nie śnię BAL KARNAWAŁOWY DLA WARIATÓW w szpitalu a flaszka i panienki były :P  :P  :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe rządy w szpitalu w Chełmie. Były policjant zaczął od balu dla pacjentów? Jak w policji. Ciśnie się na usta pieśń: "Coś cie sk.....syny uczynili z tą krainą!"  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy którzy tam trafiają sa wariatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z człowieka można bardzo szybko zrobić wariata podstawiaci i szona da Ci d*py i do tego da Ci jakiegoś narkotyku i wtedy jej nic nie udowodnisz bo powie że ją gwalciles i sam jej dałeś coś w moim przypadku tak się stało szon podał mi kwasa(LSD) że aż znalazłem się właśnie tam a po kwasie i na nieświadomce różne rzeczy się dzieją nie życzę nikomu tego bo przeszedłem przez piekło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...