Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Długi wystawione na widok publiczny

Utworzony przez zdegustowany, 18 marca 2010 o 21:12 Powrót do artykułu
Zamiast zmniejszyć swoje pobory, premie, oszczędzić na swoich przyjemnościach, zmniejszyć rozrzutność i nie brać tyle w łapę, to zarządy spół. mieszk., strzygą jak tylko mogą swoich członków. Dlaczego czynsze w SM są dwa razy wyższe od tych ze wspólnot mieszkaniowych, a pobory prezesów tajne, czyżby zarządy SM nie umiały się gospodarzyć? Zlikwidować te zarządy SM, rozpedzić na cztery wiatry, tych darmozjadów z zarządów SM, będzie się lepiej wszystkim żyło. Ten relikt PRL jest jak wrzód na du***, nie widać a przeszkadza. Długo by o tym pisać!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To trzeba płacić łachudry! Co wy sobie myślicie, że jedni pracują i płacą a drudzy nie pracują i mieszkają i żerują na cudzy koszt??? Wynocha do noclegowni!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdyby większość ludzi, którzy nie płacą bo nie mają pieniędzy te pieniądze posiadało to pewnie by płaciło, także jeśli zaczną publicznie ośmieszać to niech by się zastanowili, że tak jest.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spółdzielnia dobra sprawa. Wiele osób ma pieniądze, ale nie płac z zasady, bo po co. We wspólnocie, jak każdy o wszystkim decyduje, to dopiero są problemy i niezgoda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W Bialskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "ZGODA" w Białej Podlaskiej w takich przypadkach spółdzielnia wysyła upomnienia dłużnikom, jeżeli dalej nie płacą i nie nawet nie tłumaczą się z zaległości, to dochodzi do egzekucji długów przez sprzedaż przez komornika zadłużonych lokali. To jest właśnie rozwiązanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten cały zarząd Zgody, to takie same darmozjady, jak reszta zarządów spółdzielni mieszkaniowych. Zamiast zacząć oszczędności od siebie, to zarządy SM przerzucają cały ciężar utrzymania darmozjadów z zarządu, na członków. Czy ktoś słyszał, żeby jakiś prezes obniżył sobie pobory lub zrezygnował z premii z powodu biedy swoich członków, których nie stać na płacenie tak wysokich czynszów! Bo ja nie słyszałem o takim kuriozum. To jest niemożliwe, ludzi z rodzinami na bruk wywalić, ale sobie dogodzić i czynszu nie obniżyć. A co, ma sie władzę. W tej Zgodzie to, chyba jest, ze 100 osób zatrudnionych. Weź to utrzymaj, a każdy łapę wyciąga, daj, bo mój wujek jest prezesem lub z rodziny. Po drugie, jakoś wspólnoty, dają sobie radę za połowe czynszu. I jakoś nie słychać, żeby tęsknili za powrotem do SM. Tegu reliktu z czasów głębokiego PRL. Zresztą wystarczy spojrzeć, kto tam, w tych zarzadach i radach nadzorczych zasiada. Dlatego ten komunistyczny twór jeszcze istnieje. Pomimo 20 lat "demokracji" Nie podcina się gałęzi na której się wygodnie siedzi. Prawda, czy nie prawda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://hope-73.blog.onet.pl/Nie-placisz-be...2,ID402770732,n
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: