Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Chełma bez scenariusza

Utworzony przez marek, 8 marca 2008 r. o 00:45 Powrót do artykułu
Najlepsze imprezy zorganizuje MOSiR. Są to są Biegi uliczne z kilkoma uczestnikami głównie z Kowla , przeciąganie liny, turnieje dzikich drużyn. Brawo fachowcy od sportu i rekreacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli chodzi o szczegóły to Dorota Cywińska a nie Cewińska obecnie pełni obowiązki dyrektora w Chadeku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze z zazdrością patrze na Zamość. Widać, że to miasto z rozmachem i pomysłem na życie kulturalne. A Dni Chełma w dotychczasowym formacie były, są i będą żałosne - jedyny "program", który naprawdę się wtedy udaje to - piwko wszędzie i smród tzw grillów. Nie ma w Chełmie pomysłu na życie kulturalne. A jest tyle organizacji społecznych, ktore mogłyby coś zrobić - trzeba je tylko zebrać i grzecznie poprosić o propozycje, no i dać im trochę środków finansowych . Wszystko to co do tej pory sie dzieje w tzw. kulturze to praca garstki zapaleńców którzy nie mogą sie przebić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem jest także w tym, że nawet jak cos fajnego juz ktoś zrobi, weźmy dni kultury chrześcijańskiej, chełmstok itp... ludzie przychodza garstkami... bo sie nie podoba, bo nie dla mnie, bo to bo tamto... to własnie przez takich nic się w mieście nie dzieje. Ci zapaleńcy dobrze że sa, ale dla kogo maja się starać? dla pięciu osób na krzyż...? taka już chełmska mentalnośc: narzekam bo nie ma, narzekam bo jest ale nie takie jak chcę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcze odpowiednia osoba na stanowisku dyrektora, bo dotychczas najwieksza atrakcja w chelmie byly wystepy chorow. A kto pamieta imprezy Pani Doroty pod kinem zorza... wprost genialne... zawsze bylo tam pelno ludzi i wszyscy sie dobrze bawili.. a jaaaaakie gwiazdy?!!!!! Budka Suflera, Lombard, i wiele wiele innych. i musze przyznac ze Pani Cywinska ma przepiekna córke Anie ktora jest modelka. Gratulacje dla obu Pań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na miasto które ma kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców, słyszałem że coś kolo 70 to rzeczywiście Dni Miasta bardzo cieniutko wyglądają. Ktoś tu napisał że to przez mieszkańców którzy nie widzą się na takich imprezach. Wydaje mi się że jest troszkę inaczej. Problemem jest organizacja a raczej jej brak. Proponuję osobom które zajmują się tym tematem odwiedzenie innych miast w dniach ich święta, lecz nie jako urzędnicy tylko normalni obywatele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehhh...ja pamietam imprezy pod Zorzą to byly Dni Chelma teraz to juz nie to samo.w tamtym roq wogole nie bylam .bo po co?nic ciekawego nie ma.Jakies tance chorki itp ..nuda a gwiazda Dni chelma tez szkoda gadac(poza Wydra).lepsze miejsce bylo pod zorza! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i lepsze gwiazdy przyjadzaly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...