Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Chełma. Jarmark z Bieluchem (program)

Utworzony przez Gość, 1 czerwca 2013 r. o 09:49 Powrót do artykułu
:( mam nadzieję że będzie lało ja z cebra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dni Chełma były fajne jak były na Placu Gdańskim. Teraz niestety nie maja atmosfery <_<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie władze Chełma takie Dni Chełma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OJ, JUZ TAK NIE NARZEKAJCIE NA DNI CHEŁMA - DNI KRASNEGOSTAWU, TO DOPIERO PORAŻKA !!! DZIADOSTWO I TEATRZYK DLA DZIECI - OCZYWISCIE JEDYNY SLUSZNY TEMAT: JEZUS, JEZUS, BOZIA I MODŁY .......... ALLELUJA !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na dni chełma trochę mało deszczu w tym roku :) Po za tym norma czyli nędza połączenie dnia dziecka ze "świętem" miasta w ramach oszczędności..... Jak wcześniej pisano stare dobre dni chełma były tylko na pl.gdańskim a teraz nic ciekawego i ludzi coraz mniej. Co się dziwić każdy kto tylko może wyjeżdża z chełma i miasto zrobiło się puste.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:wacko: Toz to ODPUST, był góral co sprzedawał oscypki z Bzitego chyba???, baranie skóry z Bónczy, smierdzace frytki i parę stolików. parasoli z piwem i to sa dni Chełma??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki klient taki odpust MA BYC GLOSNO, PROSTO - ZEBY LUDZIE ZROZUMIELI Dlatego nie zaprasza sie inteligentnego piosenkarza tylko przestarzale kapele ktore zagraja i w knajpie do do kotleta i prostemu elektoratowi na festynie. SLD  ma znajomosci z tymi od "Ona tanczy dla mnie" wiec  ten tzw. "posel" mogl zalatwic troche disco polo - wtedy na pewno SLD  ponownie wygra w ciemnogrodzie nad Uherka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sesja Zdrady Miasta:   Zabili miasto co sie Chełmem zwało.....jeszcze garstkę ludzi dobić pozostało.....podatek śmieciowy, może od powietrza ? co by tu wymyślić żeby zdechła reszta.                                                                                                                                                   z up. ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z jakim BIELUCHEM??? Bieluch dawno się wyprowadził z Chełma bo tu nie było perspektyw !!! Sam uciekłem i krążę między Warszawą i Lublinem z chełmską elitą polityczną 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...