Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Chełma: Wystąpią Maryla Rodowicz i Velvet (program)

Utworzony przez gossssc, 2 czerwca 2010 r. o 08:57 Powrót do artykułu
Pogratulować takiej Pani Prezydent ;] nie myli się Pani napewno zjedzie się bardzo dużo osób z różnych stron ) Jest Pani na odpowiednim stanowisku dba Pani o rozwój miasta... a to się ceni warto tam być ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gawiedź jak to gawiedź -potrzebuje darmowej rozrywki.Tak było w socjaliźmie(święto Trybuny Ludu czy 1-szy Maj).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gossssc napisał:
Pogratulować takiej Pani Prezydent ;] nie myli się Pani napewno zjedzie się bardzo dużo osób z różnych stron ) Jest Pani na odpowiednim stanowisku dba Pani o rozwój miasta... a to się ceni warto tam być ...
A ty co z urzędu miasta czy rodzina Fiszowej? Wybory się zbliżają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie fajnie... przynajniej cos sie zaczyna dziac w chelmie ) oby tak dalej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
A ty co z urzędu miasta czy rodzina Fiszowej? Wybory się zbliżają
A TY MĄDRY CZY GŁUPI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Gawiedź jak to gawiedź -potrzebuje darmowej rozrywki.Tak było w socjaliźmie(święto Trybuny Ludu czy 1-szy Maj).
Za "Kocham Chełm" też bywało hucznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
A ty co z urzędu miasta czy rodzina Fiszowej? Wybory się zbliżają
a ja nawet nie znam Waszej pani prezydent jestem spoza lublina ;] więc proszę sobie porównać dni Chełma z innymi miastami i na pewno zauważysz że nikt nie ma tak dobrze jak Wy... więc nie powinniście na nią narzekać... ja Wam zazdroszczę takiej Pani prezydent mogłaby być prezydentem Lublina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert Velvet był super. Bardziej podobał mi się występ Velvet niż Maryli. Pamiętam do dziś ten dzień było rewelacyjnie. To były najpiękniejsze Dni Chełma jakie pamiętam. Pozdro dla Velvet przyjeżdżaj do nas jak najczęściej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...