Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Do parku we Włodawie tylko z parasolem

Utworzony przez czytelnik, 19 lutego 2014 r. o 20:26 Powrót do artykułu
Bo drzewa są dla ptaków !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawda z tą wypowiedzą tej włodawianki. Ja jestem Włodawiakiem który przechodzi codziennie przez ten park, wron tam więcej i więcej... te sygnały biosoniczne nic nie pomagają w dodatku mogą je stosować tylko do końca marca bo później okres lęgowy i znowu narodzi się setki wron, gawronów itd. Jak by nie można było uzyskać pozwolenia na odstrzał tego ptactwa, przecież Włodawa zmaga się z tych od wielu wielu lat i każdy narzeka na te wrony, śmierdzi w całym mieście !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ptaki nie mają się gdzie lęgnąć, a zjadają tony śmieci i odpadów które psując się zagroziłyby ludziom. Drzew jest za mało. daję pierwszeństwo ptakom. Sadzimy drzewa sobie, sadźmy też ptakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co.. hehhe :D miszkałam tam 19 lat. kiedyś ten park był jeszcze bardziej zadrzewiony i zawsze siedziały tam ptasiory i jak każdy ptak rombały. ale pod drzewa. widonie przeszkadza to ludziom którym do spacerowania nie wystarcza chodnik .... Jak ktoś chce znaleźć problem to wszędzie i za/przy wszystkim znajdzie. Eh .. ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie prawdą jest, że wszystko zgineło z cmentarza wraz z wojną, bo pamietam jeszcze z początku lat sześdziesiątych pojedyncze groby, a i do tej pory chyba tam jest jeden ogrodzony od ulicy Jana Pawła II.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od wielu lat podobnie jest na Chełmskim cmentarzu przy ul. Lwowskiej. Problem był wielokrotnie zgłaszany ale gospodarz terenu nie potrafi nic z tym zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...