Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja mam gaz ziemny i oprócz kuchenki gazowej piecyk do podgrzewania wody. Miesięcznie płacę średnio do 35 zł. Najmniej płacą u nas za gaz ci, co mają gaz " w czynszu". Myślę, że dlatego, bo jest 1 licznik na blok i wszystkie koszty związane z przesyłem, licznikami, odczytem są w jednej ilości podzielonej na ilość mieszkańców.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rotfl
0
Uwielbiam czytać pseudo naukowe wypociny rodem z wp. Szczególnie z branży gazowniczej. ~opłata za przyłącze~ chyba za przyłączenie! Mapa do celów projektowych zajęcie pasa drogowego standardowa szafka gazowa koszty projektanta wykonawcy i to za taką cenę. :) za samo przyłącze koszt jest 2-3 razy wyższy a nie mówię nawet o gazociągu lol
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: