Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Donos na pielęgniarki w prokuraturze

Utworzony przez naiwni czy głupi?, 13 lutego 2008 r. o 09:17 Powrót do artykułu
Nie tak dawno bardzo głośno było o strajkach lekarzy. Branie urlopów na żądanie, zwalnianie się. Wszystko po to, aby złapać kasę, kasę. Nie mówili wtedy lekarze o honorze, o etyce lekarskiej. Podawali zawsze, że robią to w interesie pacjentów. Te ewakuacje szpitali to tylko był chyba wymysł propagandy ?! Dzisiaj też mówią to samo. W interesie pacjentów jest przynoszenie lekarzom kasy. Co prawda to prawda. Bogaty lekarz jest bardziej szczęśliwy. I żeby jeszcze nie musiał dużo pracować. I żeby w tym samym czasie płynęła mu kaska z dwu etatów i jeszcze z prywatnej praktyki. To wtedy będzie mógł sobie odetchnąć po trudach pracy spokojnie przy kawce na Majorce. Jednak najważniejsze jest aby złodziej głośno krzyczał: łapać złodzieja. / Nie dotyczy to lekarzy / Pozdrawiam . Trzymajcie tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miejscu tych pielęgniarek rozpaliłbym ogień w d...ie niewdzięcznym lekarzom.Jestem lekarzem i jest mi wstyd za tych donosicielskich łapiduchów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci ordynatorzy są bardzo wredni dla pielęgniarek iraczej sami siebie chyba nie lubią.sami biorą łapówki i nie przejmują się pacjętami i myślą tylko o kasie.z drugiej strony to jak lekarze brali urlopy na żądanie i zwalniali się z pracy na skutek czego zamykano oddziały szpitalne i pacjętów przenoszono do innych szpitali w tym malutkie dzieći w inkubatorach to NIKT NIE straszył LEKARZY PROKURATORAM .Więc jest tak lekarzom wolno wszystko ale pielęgniarkom NIC . WIELKI WSTYD I HAŃBA DLA TYCH ORDYNATORÓW jeśli go mają. Pozdrawiam pielęgniarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konowały ( czytaj szelma ) zawsze ślizgają się na czyichś d... , nawet na swoim plakacie strajkowym wstawili pielęgniarkę na pierwszy plan, ale kasę zawsze zgarniają sami. To co się dzieje na prowincji w szpitalach woła o pomstę do nieba. Pacjent po otrzymaniu skierowania do szpitala przyjmowany jest najpierw na tzw. SOR. który jest pośredniakiem między domem a szpitalnym oddziałem, na którym zazwyczaj oczekuje od 2 do 48 godzin siedząc na twardym krześle. Gdy pacjentowi d... zmięknie, posmaruje i otrzymuje łóżko na oddziale, jeśli jest twarda kuracja kończy się wypisem recepty i pacjenta, który nie otrzyma nawet herbaty,czy zupy bo SOR nie wydaje posiłków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem o co walczą i pielęgniarki i lekarze, nie rozumiem tylko dlaczego kartą przetargowa ma być pacjent? Jaką formę protestu ja mogę wybrać przeciwko temu co sie dzieje- moze zastarjkuję i nie urodzę ????? prezrażające i tragiczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...