Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dorohusk: wdarł się na posesję i skatował psa

Utworzony przez Gość, 16 października 2010 r. o 11:07 Powrót do artykułu
Telewidz napisał:
Do - Aneta- nie znam faktów ale wczoraj je poznałem , miło że bronisz swoją rodzinę obwiniając kogoś innego cytuje / bandzior wdarł sie na teren posesji/ wczoraj w - interwencjach - polsat fakty ujrzały światło dzienne . Ojciec z synem zatłukli psa młotkami na oczach sąsiada . Mam nadzieję że dosięgnie ich reka sprawiedliwości.
do telwwidz dla jasnosci opis zdarzenia w interwencji to nie ta sama sprawa praosze nie wprowadzac w blad innych odwiedzajacych strone i nie porównywac dwóch róznych spraw ,mimo ze w jednej i drugiej sprawa dotyczy morderstwa psa w bestialski sposob prosze kijarzyc fakty daty miejscowosci ogladajac i wysnuc wniosek ,ta sprawa rowniez bedzie emitowana w interwencji polsat wtedy prosze o logiczny komentarz,bo ten jest przynajmniej nie na miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewidz napisał:
Do - Aneta- nie znam faktów ale wczoraj je poznałem , miło że bronisz swoją rodzinę obwiniając kogoś innego cytuje / bandzior wdarł sie na teren posesji/ wczoraj w - interwencjach - polsat fakty ujrzały światło dzienne . Ojciec z synem zatłukli psa młotkami na oczach sąsiada . Mam nadzieję że dosięgnie ich reka sprawiedliwości.
do telewidz to ta sam sprawa chodzi o psa mieszanc bulteriera w tym programie interwencja i ja bronie rodzicow prosze ogladac z zrozumieniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wrażenie że to rodzina poszkodowanych zamieszcza te wulgarne komentarze! Radzę uważać bo to również jest karalne. Do póki sąd nie uzna w/w osoby winnej zarzucanego mu czyny osoba ta jest uznawana za niewinną. Narazie sprawa wygląda jak pomówienie. Oszczerstwa i wulgaryzmy są jak najbardziej nie na miejscu. Nic tylko pogratulować rozumu autorom tych wypowiedzi. Dobry dowód żeby założyć sprawę o zniesławienie i groźby karalne. Tak to widzę nic dodać nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='aneta' timestamp='1288176741' post='368610'] do telewidz to ta sam sprawa chodzi o psa mieszanc bulteriera w tym programie interwencja i ja bronie rodzicow prosze ogladac z zrozumieniem [/quote/] ze zrozumieniem najciemniej pod latarnią! może rodzinka ma też innych wrogów którym pies przeszkadzał warto się zastanowić czasem cicha woda brzegi rwie... tu czytając wnioskuję że sprawca itak jest narazie tylko domniemany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dla czego wlasciciel nie jest domniemanym sprawca?akt oskarzenia zostal przedstawiony dla piotra i jak donosi prasa,prawda w oczy kole,nie chwal dnia przed zachodem slonca.czyzby fatalna pomylka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecenas napisał:
Mam wrażenie że to rodzina poszkodowanych zamieszcza te wulgarne komentarze! Radzę uważać bo to również jest karalne. Do póki sąd nie uzna w/w osoby winnej zarzucanego mu czyny osoba ta jest uznawana za niewinną. Narazie sprawa wygląda jak pomówienie. Oszczerstwa i wulgaryzmy są jak najbardziej nie na miejscu. Nic tylko pogratulować rozumu autorom tych wypowiedzi. Dobry dowód żeby założyć sprawę o zniesławienie i groźby karalne. Tak to widzę nic dodać nic ująć.
konkrety i dowody na to ,bo twoje wrazenie nie jest istotne.trzeba zaczac od siebie budowac porzadek spoleczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecenas napisał:
Mam wrażenie że to rodzina poszkodowanych zamieszcza te wulgarne komentarze! Radzę uważać bo to również jest karalne. Do póki sąd nie uzna w/w osoby winnej zarzucanego mu czyny osoba ta jest uznawana za niewinną. Narazie sprawa wygląda jak pomówienie. Oszczerstwa i wulgaryzmy są jak najbardziej nie na miejscu. Nic tylko pogratulować rozumu autorom tych wypowiedzi. Dobry dowód żeby założyć sprawę o zniesławienie i groźby karalne. Tak to widzę nic dodać nic ująć.
artykoł pana redaktora ,,wdarł sie na posesje i skatowal psa,, to tez pomowienie ?w pojeciu mecenasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedawno w lokalnej prasie ukazal się artykół stwierdzający ,że Piotr I. prawomocnym wyrokiem został oczyszczony z zarzucanych mu czynów.Czy teraz ktoś odważy się przeprosić za te wszystkie oszczerstwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Niedawno w lokalnej prasie ukazal się artykół stwierdzający ,że Piotr I. prawomocnym wyrokiem został oczyszczony z zarzucanych mu czynów.Czy teraz ktoś odważy się przeprosić za te wszystkie oszczerstwa?
jaka gazeta i jaki sad to był??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Niedawno w lokalnej prasie ukazal się artykół stwierdzający ,że Piotr I. prawomocnym wyrokiem został oczyszczony z zarzucanych mu czynów.Czy teraz ktoś odważy się przeprosić za te wszystkie oszczerstwa?
"Nowy Tydzień Chełmski"-czytaj uważnie ,bo tu nie ma mowy o sądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
"Nowy Tydzień Chełmski"-czytaj uważnie ,bo tu nie ma mowy o sądzie
piszesz prawomocny wyrok tz,ze sad był ,nie było takiego artykułu w N.T.Ch tylko w super tydzien chełmski pt.pies zabity winnych nie ma ,o umorzeniu dochodzenia w tej sprawie, gdzie przysluguje odwolanie w tej sprawie w okreslonym terminie ,gdzies bije dzwon ale nie wiesz gdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę ,ze jesteś doskonale poinformowany o sprawie,skoro piszesz że można sie odwołać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że mozna ,a jezeli są podstawy do tego,to nawet trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-men- napisał:
widzę ,ze jesteś doskonale poinformowany o sprawie,skoro piszesz że można sie odwołać.
ty myslisz ,ze ktos jest ciemny i mozesz wciskac nieprawde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bujną wyobraznie masz...takie rzeczy tu widzisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spadać na szczaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale to juz nie na temat piszecie,dziecinada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najważniejsze jest to ,że chlopak nie odpowiedział za czyn którego nie popełnił.Bo często i tak się zdarza,że niewinnych zamykają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Niedawno w lokalnej prasie ukazal się artykół stwierdzający ,że Piotr I. prawomocnym wyrokiem został oczyszczony z zarzucanych mu czynów.Czy teraz ktoś odważy się przeprosić za te wszystkie oszczerstwa?
szkołe likwiduja w Michałowce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Niedawno w lokalnej prasie ukazal się artykół stwierdzający ,że Piotr I. prawomocnym wyrokiem został oczyszczony z zarzucanych mu czynów.Czy teraz ktoś odważy się przeprosić za te wszystkie oszczerstwa?
szkołe likwiduja w Michałowce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...