Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tak samo okaleczono modrzewie i inne drzewa nad jeziorem piaseczno. Zakład energetyczny lubartów okaleczył bezmyślnie drzewa i nic z tego sobie nie robi skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby co, liście mieli oberwać a jak mają wykonywać swoją robotę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....Wicestarosta nie dość, że zachował się impertynencko, .... grunt to kultura urzędnika, proszę o nazwisko niech wyborcy wiedzą na kogo głosują, własność prywatna rzecz święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wicestarosta niech się weżmie za robotę, a nie za gadanie, krzaki przy drogach powiatowych jak w buszu..., a oni gałązki na prywatnych posesjach wycinają ..?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę! A ja nie mogę doprosić się wycięcia olchy z pasa drogowego,która nie tylko zaśmieca moją posesję,ale w czasie burzy zagraża bezpieczeństwu!!! Wielokrotnie prosiłem o to w lubelskim oddziale GDDKiA. Nigdzie indziej nie spotkałem się z taką ignorancją urzędników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~bartek~ napisał:
No proszę! A ja nie mogę doprosić się wycięcia olchy z pasa drogowego,która nie tylko zaśmieca moją posesję,ale w czasie burzy zagraża bezpieczeństwu!!! Wielokrotnie prosiłem o to w lubelskim oddziale GDDKiA. Nigdzie indziej nie spotkałem się z taką ignorancją urzędników!!!
latające satelity też zagrażają bezpieczeństwu ! jakaś propozycja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ciewkawe kto zacz jest ten sasiad wlascicieli dzrewa ? Cos nieslychanie szybko i skutecznie "zalatwil" wizyte drgowcow - zwlaszcza w swietle innych komentarzy ... Czy to przypadkiem nie jest jakis wspolczesny "czynownik" ?? I jaki fajny sasiad .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a może ten sąsiad to radny, kumpel wicestarosty itp...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 METR OD GRANICY DZIAŁKI ROŚNIE DUŻE DRZEWO TO GAŁĘZIE MAJĄ DŁUGOŚĆ JAKĄ 0,5 M. JAK WYSTAJĄ 4M ZA GRANICE DZIAŁKI I ZACIENIAJĄ ,LUB ODŁAMUJĄ SIĘ I MOGĄ SPAŚĆ NA KOGOŚ LUB POZOSTAWINY SAMOCHÓD TO NIE PRZESZKADZAJĄDZIWNY JEST TEN ŚWIAT.JAK W "KONOPIELCE"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie podpada pod naruszenie miru domowego ? Co na to policja i prokurator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lulek napisał:
.....Wicestarosta nie dość, że zachował się impertynencko, .... grunt to kultura urzędnika, proszę o nazwisko niech wyborcy wiedzą na kogo głosują, własność prywatna rzecz święta.
Zaczyna się od drzew czy innych decyzji impertynencja zaczyna rosnąć rosnąć aż osiąga rozmiary chamstwa ,buty,pewności siebie ,czy przekonania że starosta na zagrodzie równy wojewodzie ba nawet prezydentowi ,a co a może nie ma władzy absolutnej ? a chyba ma szaraczkowie ale tylko do wyborów bo takiego chamstwa i ignorancji na dłuższą metę tolerować się nie da -bo dziś gałęzie a jutro was podetnie z uśmiechem bo jemu wolno on Wicestarosta a co szaraczkowie do nory !Ech zapomniał wół jak cielęciem był i należy takim pajacom z urzędów przypominać komu mają SŁUŻYĆ tak służyć ! bo to za naszą kasę on tam siedzi i w obowiązku ma min. bronić naszych obywatelskich interesów taka jego rola a jak zapomniał to fora ze dwora do gnoju tam waści miejsce a dla przypomnienia petent jest Twoim pracodawcą mocium panie .A tak na marginesie niech by tak ktokolwiek spróbował taki numer z wycięcie w innym kraju normalnym kraju to cienko przęndli by i robotnicy i kierownik łącznie z tym Wicestarostą ale tu na prowincji wolność Tomku w swoim domku .Dlatego popieram przedmówcę nazwisko prosimy za błędy trzeba odpowiadać ,za impertynencję też szczególnie urzędnik .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmskie urzędasy,gnidy dworskie,najpierw poczytajcie sobie Kamyczka,następnie pojedżcie np.do Zamościa na naukę o zachowaniu i kulturze a dopiero kandydujcie na stanowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosne komentarze- jak ktoś uważa, że nieodpowiedni ludzie są na stanowiskach to droga wolna za rok wybory, pokażcie swoją kulturę i kreatywność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
żałosne komentarze- jak ktoś uważa, że nieodpowiedni ludzie są na stanowiskach to droga wolna za rok wybory, pokażcie swoją kulturę i kreatywność.
To dlaczego nie ma wyborów jedno mandatowych -na konkretne nazwisko a tylko na partię a ci obsadzają się różnymi oszołomami ? ja się do tego nie nadaję bo ja powybijał bym połowę tych niezbyt rozgarniętych więc wolę przyglądać się i mówić o ignorancji czy chamstwie a widząc błędy i chamstwo też będę reagował negatywnie a komentarze nie są żałosne to większość urzędników jest niekompetentna i żałosna !A skoro was wybrali to pokażcie że macie choć odrobinę kultury osobistej bo honoru to wam brak !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bizon napisał:
To dlaczego nie ma wyborów jedno mandatowych -na konkretne nazwisko a tylko na partię a ci obsadzają się różnymi oszołomami ? ja się do tego nie nadaję bo ja powybijał bym połowę tych niezbyt rozgarniętych więc wolę przyglądać się i mówić o ignorancji czy chamstwie a widząc błędy i chamstwo też będę reagował negatywnie a komentarze nie są żałosne to większość urzędników jest niekompetentna i żałosna !A skoro was wybrali to pokażcie że macie choć odrobinę kultury osobistej bo honoru to wam brak !
Co fakt , to fakt. tylko, że wielu jest urzędników takich, którzy są kompetentni,a niestety Ci drudzy wystawiają opinie tym pierwszym i koło się zamyka..... taki kraj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...