Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugi bandyta złapany, został jeszcze jeden

Utworzony przez RADZYNIANIN, 7 maja 2009 o 20:31 Powrót do artykułu
Pokażcie te zakazane mordy ,amatorów cudzej własności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
uciac jaja tym smieciom a potem wlec za tirem 100km po czym zgładzic maczeta te ludzkie kreatury
0
Dzisiaj w Lublinie widziałem podobną sytuację, jak dwóch pajaców z pomarańczowym mitsubishi, nie pamiętam modelu, ale był to osobowy sedan, chciało zepchnąć na Krochmalnej kierującego Skodą Octavią. Następnie kierowca mitsubishi zatrzymał auto, a pasażer próbował bić kierowcę ze Skody. Szkoda, że nie zapisałem numeru rejestracyjnego. Takim bandytom faktycznie tylko kulka w łeb lub wypad na Syberię!!!
0
po co zasłaniać twarze takim śmieciom
0
Dla 9 000 zł ten człowiek ryzykował życie. Czy było warto? Czy nie było prościej zanotować numery złodziei i wezwać policję? I tak sobie myślę, że po prostu ludzie nie wierzą w policję! Niestety, wydarzenia, nieznani sprawcy pogłębiają ten brak wiary... Co do zdarzenia na Krochmalnej. Radzę kupić sobie dobry gaz CS (najskuteczniejszy legalnie dostepny na rynku to FORCE 80) i w sytuacji EWIDENTNEGO ataku, zagrożenia po prostu go użyć. Ale trzeba mieć świadków i pewność, że "siem miało racje". Bo inaczej to problemy z tymi porąbanymi sądami mogą być...
0
PO POdobiznach tych POlaków to nie POryzykowałbym zakupu od nich POczki zaPOłek. Jeśli ich zaPOdłują na jakieś 3-4 miesiące to jestem POwien na jaką POrtię POgłosują w najbliższych wyborach to POralmentu jewroPOjsego.
0
za takie pyski po 25 lat bez wyroku .menele patologiczni
0
sako napisał:
Czy nie było prościej zanotować numery złodziei i wezwać policję?
Jak dostali gazem po oczach to chyba nie jest łatwo zapisać nr rejestracyjne.
0
UPRawniony do głosowania napisał:
PO POdobiznach tych POlaków to nie POryzykowałbym zakupu od nich POczki zaPOłek. Jeśli ich zaPOdłują na jakieś 3-4 miesiące to jestem POwien na jaką POrtię POgłosują w najbliższych wyborach to POralmentu jewroPOjsego.
WEŹ TY SIE PIER...NIJ W SWÓJ PUSTY ŁEB PAJACU!!!!!!!!
0
Ty chyba jesteś z Radia Maryja,tym Walniętym PIS-owcem.Na Was to zagłosuje tylko walnięty jak Wy o.Rydzyk.
0
WYRWAĆ TAKIE CHWASTY BO SZKODA DLA NICH TAKIEJ ŁADNEJ WIOSNY. NA CIĘŻKIE ROBOTY ICH SKAZAĆ NIECH NAUCZY SIĘ SZACUNKU DO PRACY I SZACUNKU DO ZAROBIONYCH PIENIĘDZY.DARMOZJADY
0
Proponuje wysłac ich na wczasy na Syberje na 20 lat.
0
Historia zna nie takie przypadki i uczy co robic - oczy wydlubac i wykastrowac.Ot co.
0
UPRawniony do głosowania napisał:
Jeszcze jeden nawiedzony tak samo jak szajka o której pisze
0
bolo napisał:
Proponuje wysłac ich na wczasy na Syberje na 20 lat.
Kiedyś dawno, dawno temu, był mądry człowiek nazywał się Hammurabi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: