Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Adamek napisał:
Olo twojaa matke i siostre na ulice wystawie to mi zarobia!a zeby to moge ci ku***.e wybic fiu.em
Co za głupi typ.Ja na samą myśl o takim beznadziejnym przypadku obrzydzenia dostaję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za januszem korwin mikke.a tusk to pedał jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O q...a aleś mnie ubawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jocek napisał:
No to idź ich dymaj. Dymaj ile wlezie, a nie tylko piszesz na forum i uważasz się za ch.. wie co. Daj przykład pierwszy. Dymaj ich. Tylko dokładnie!!!
Hi,hi,hi..."dymać" to oni mogą co najwyżej własną rękę!!! Sfrustrowane nieroby nie odważą się pisnąć słowa poza anonimowym forum. Przyczyna tego jest niesłychanie prosta, a mianowicie nic sobą nie reprezentując zdani są na łaskę i niełaskę jakiegoś pracodawcy.....nie wiedząc zaś jakie preferencje polityczne ów szef posiada.. wolą nie ryzykować i mordy trzymają w "kubeł". Przecież po samej formie wypowiedzi już można się zorientować, ze są nikim.... To samo dotyczy tego „bohatera” nawołującego do „sierpem i młotem....” przecież tak napisać może kompletne –Zero -. Cóż za chamski język..... nie dziwię się, ze mój facet wyrzuca takich z pracy po tygodniu, bo mniej więcej tyle zajmuje mu „rozgryzienie” prostaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rena... napisał:
Hi,hi,hi..."dymać" to oni mogą co najwyżej własną rękę!!! Sfrustrowane nieroby nie odważą się pisnąć słowa poza anonimowym forum. Przyczyna tego jest niesłychanie prosta, a mianowicie nic sobą nie reprezentując zdani są na łaskę i niełaskę jakiegoś pracodawcy.....nie wiedząc zaś jakie preferencje polityczne ów szef posiada.. wolą nie ryzykować i mordy trzymają w "kubeł". Przecież po samej formie wypowiedzi już można się zorientować, ze są nikim.... To samo dotyczy tego „bohatera” nawołującego do „sierpem i młotem....” przecież tak napisać może kompletne –Zero -. Cóż za chamski język..... nie dziwię się, ze mój facet wyrzuca takich z pracy po tygodniu, bo mniej więcej tyle zajmuje mu „rozgryzienie” prostaka...
Na pewno żydzi, komuniści albo tuskomatoły,innej opcji nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...