Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
z tym szpitalem cos naprawdę  jest nie tak - może na grobach pobudowany albo co tam innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY ABY NA ZDJĘCIU NIE BYŁO WIDAĆ SZPITALA W ZAMOŚCIU??? JEŻELI TAK TO ŁADNA REKLAMĘ DOSTAŁ SZPITAL W WASZEJ GAZECIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie we łbach się Wam poprzewracało!!! Dzieci czasem umierają, umierały i będą umierać!! Szpital to nie jest jakiś cudotwórca!!!!! Czasami medycyna jest bezradna, a rodzice szukają jak zwykle winnych, bo przecież jak to jest możliwe, że dziecko nie przeżyło - przecież w dzisiejszych czasach umieralność noworodków jest na poziomie 0% (GÓ.... PRAWDA).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie we łbach się Wam poprzewracało!!! Dzieci czasem umierają, umierały i będą umierać!! Szpital to nie jest jakiś cudotwórca!!!!! Czasami medycyna jest bezradna, a rodzice szukają jak zwykle winnych, bo przecież jak to jest możliwe, że dziecko nie przeżyło - przecież w dzisiejszych czasach umieralność noworodków jest na poziomie 0% (GÓ.... PRAWDA).
głupi jesteś jak but. zobaczymy jak na twoje dziecko lekarze będą mieli wyj...ne. mają wszystko i wszystkich głęboko w du***... zarobki lekarzy są jakieś kosmiczne. ego dosięga chyba do marsa a chęci do pracy... żadne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mOZE I UMIERAŁY I BĘDĄ UMIERAĆ ALE W TYM SZPITALU TO JAKOŚ DZWNIE CZĘSTO SIĘ ZDAŻA  SAMA WALCZYŁAM O ŻYCIE SWOJEGO DZIECKA ALE ŻADEN LEKARZ NIE WPADŁ NA TO ŻEBY ZROBIĆ BADANIA NA SEPSE ALBO ZAPALENIE OPON MÓZGOWYCH GDY DZIECKO SPAŁO BEZ PRZERWY PRZEZ 3 DNI!!! A JAK WSPOMNIAŁAM O TYCH BADANIACH TO PEWNA GRUBA WYMALOWANA DOKTORKA ZAŚMIAŁA MI SIĘ PROSTO W TWARZ BO CO BO ONA WIE LEPIEJ WŁAŚNIE UDOWADNIAJA JAK WIEDZĄ!!!! POWINNI GO ZAMKNĄĆ BO TO JEST UMIERALNIA A NIE SZPTAL!! DOBRZE ZE JA SWOJEGO DZIECKA NIE RODZIŁAM W TEJ TRUPIARNI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Propozycja ciekawej aplikacji umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Zapraszam na strone: http://fw.pl/mapa Gwarantowany dokładność pomiaru. Zapraszamy!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się taka postawa rodziców. Wstyd przeliczać wszystko na pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pacjenci umierali i będą umierać,ale czy szpital wszystko zrobil?Znam beztroskę lekarzy i niekoniecznie nie przyczynili się do śmierci dziecka.Nie zrobili wszystkiego co mogli zrobić.Nie wykonali transfuzji płytek ,a co stało na przeszkodzie.?Nie wiedzieli jak ratować mogli odesłąć do innego szpitala.Wyrazy wspóczucia dla rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się taka postawa rodziców. Wstyd przeliczać wszystko na pieniądze.
Tak mówisz bo pewnie jeszcze nie masz dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie osoby czytające artykuł, niewtajemniczone bez faktów jak zwykle wiedzą wszystko najlepiej i komentarz za komentarzem leci... w gazetach pewnie jak zwykle stek bzdur, ludzie w żałobie mówią co im ślina na język przyniesie. Dzieci w 7 miesiącu urodzonesą niedojrzałe i to bardzo (inaczej po co miałyby siedzieć w brzuchu 9 miesięcy skoro możnaby je juz w 7 urodzić)  i albo przeżyją albo nie a że jest to nieszczęście to nikt tego chyba nie zakwestionuje...   A po przeczytaniu gazety to wyglada jakby ktos tam w szpitalu wziął i specjalnie czekał az sobie dziecko umrze?! serio?! to po co wogole chodzimy do lekarzy? w kolejkach stoimy bo jednak potrzebujemy pomocy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkie osoby czytające artykuł, niewtajemniczone bez faktów jak zwykle wiedzą wszystko najlepiej i komentarz za komentarzem leci... w gazetach pewnie jak zwykle stek bzdur, ludzie w żałobie mówią co im ślina na język przyniesie. Dzieci w 7 miesiącu urodzonesą niedojrzałe i to bardzo (inaczej po co miałyby siedzieć w brzuchu 9 miesięcy skoro możnaby je juz w 7 urodzić)  i albo przeżyją albo nie a że jest to nieszczęście to nikt tego chyba nie zakwestionuje...   A po przeczytaniu gazety to wyglada jakby ktos tam w szpitalu wziął i specjalnie czekał az sobie dziecko umrze?! serio?! to po co wogole chodzimy do lekarzy? w kolejkach stoimy bo jednak potrzebujemy pomocy nie?
Szczerze to Gó*no prawda, że dzieci urodzone w 7 miesiącu nie są na tyle dojżałe żeby przeżyć, jeżeli lekarze zrobili by wszystko, to napewno do tej tragedi by nie doszło... co raz słyszy się o nieodpowiedzialności chełmskich lekarzy.! Strach do szpitala iść po pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie podoba mi się taka postawa rodziców. Wstyd przeliczać wszystko na pieniądze.
Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj. Nie pomyślałaś/eś, że każde zgłoszenie może uratować następne dziecko? A wstydem jest pisać takie komentarze jak Ty, w momencie przeżywania przez rodziców tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...