Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziecko zmarło. Zarzuty dla lekarza i dyspozytorki

Utworzony przez bogu, 29 stycznia 2014 r. o 11:39 Powrót do artykułu
To wynik radosnych i bezmyślnych ,,reform,, wymyślanych przez ignorantów i ludzi dążących do prywatyzacji ,,służby zdrowia,,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmski szpital to umieralnia. Jeśli ktoś życzy sobie eutanazji to śmiało tam. Ten szpital ma taką obsługę i specjalistów, że zabiegi te tą wykonywane na NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szpital powinni zlikwidować, bo stwarza tylko pozór miejsca w którym otrzymasz pomoc!!! Wiem to z autopsji, a SOR to w ogóle tragedia. Wielu ludzi już od dawna leczy się w Zamościu bądź Lublinie zamiast w Chełmie. Najgorsze jest to, że powszechnie wiadomo iż tak jest i nikt z tym nic nie robi a sprawy przeciw lekarzom  pomału cichną i tak do następnego razu. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"grozi im od 3 do 5 lat"... cena za życie malutkiego dziecka. A i tak pewnie wywiną się od odpowiedzialnosci... Nad tym można tylko usiąść i zapłakać, bo szary człowiek nie ma żadnej mocy żeby służbę zdrowia uleczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety takie czasy, znam masę ludzi, którzy zaciągają kredyty i sięgają po coś w stylu szybka pożyczka na dowód żeby utrzymać swoje dziecko, a nigdy nie wiadomo co może kogo spotkać w życiu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarze sa winni calemu burdelowi w nfz,zakazac pracy w publicznej sluzbie zdrowia gdy lekarz pracuje w prywatnej,wybrac jedno albo drugie a nie pociagac kase za free z NFZ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpier*** i do lochu..obojgu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety lekarze i pracownicy służby " zdrowia" to zmanierowane towarzystwo, szukające tylko kożyści dla siebie. Wielkie współczucia dla rodziny, sam mam dziecko w podobnym wieku....niewyobrażalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grozi im do 5 lat za smierc to chyba kpina.moze 25 przeciez swiadomie narazila dziecko na smierc wiedzac ze takie male dziecko ma 45 st.wlasnymi rekami bym ja udusila jakby nie daj boze to spotkalo mnie i chyba jak tak dalej bedzie to ludzie sami beda wymierzac sprawiedliwosc bo wsrod lekarzy jez bezkrolewie robia co chca i sa bezkarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...