Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziewczynę wyrzuciło z auta, kierowca uciekł

Utworzony przez nocny marek, 28 czerwca 2009 r. o 16:18 Powrót do artykułu
Noc,wypadek,tragedia....... Co nieletnie robiły o 3 nad ranem poza domem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie... co takie za przeproszeniem "gówniary" robimy o 3 nad ranem.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16 i 17 lat trzecia w nocy to chyba nie dziewczynki z dobrych domów-gdzie rodzice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co ci chodzi najpierw dobrze przeczytaj i przepisz uciekło ci jedno słówko" doznał"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młode dziewczyny nastolatki o 3 w nocy z dorosłymi facetami. Demoralizacja młodego pokolenia postępuje w tempie iście zabójczym. Tylko gdzie są rodzice tych smarkul. A i jeszcze jedna sprawa. W polskim tzw. prawie dopuszczalne jest współżycie z osobami powyżej 15 roku życia, choć np. w USA od 18. Gdyby u nas były podobne uregulowania to ci dwaj faceci mieli by zarzuty uwiedzenia nieletnich i poszli by siedzieć na długie lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? napisał:
16 i 17 lat trzecia w nocy to chyba nie dziewczynki z dobrych domów-gdzie rodzice?
Niestety. Dziś jest to norma. Dlatego uważam, że po godz, 22.00 każda nieletnia osoba powinna być przez uprawnione służby legitymowana, odstawiana do domu, a rodzice powinni zapłacić minimum 100,00 zł mandat !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, też tak uważam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tu o mandatach, a dziewczyna umiera w szpitalu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest większa bezczelność z waszej strony niż ta cała wasza "demoralizacja"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy wasze dzieci będą wracały o 22 w wieku 16 . 17 lat do domu i czy sami wracaliście pozatym wakacje troche luzu a powrót to nie kwestia dobrego wychowania tylko zaufania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. Najpierw ludzie popatrzcie na siebie, a potem oceniajcie innych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arturo napisał:
ciekawe czy wasze dzieci będą wracały o 22 w wieku 16 . 17 lat do domu i czy sami wracaliście pozatym wakacje troche luzu a powrót to nie kwestia dobrego wychowania tylko zaufania
Mając 16-17 lat spotykałam się z kolegami, koleżankami w moim wieku, a nie wycierałam tylną kanapę w samochodzie z dorosłymi facetami. Teraz jestem szczęśliwą żoną i matką i cieszę się, że w młodości nie popełniłam żadnych dużych błędów. Tych dwóch typów powinno trafić za kraty za to co zrobili. A dziewczyny? No cóż ... same są sobie winne, było się nie zadawać z dorosłymi facetami do tego tak nieodpowiedzialnymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam się w szczególności do P. Moniki. Jest Pani młodą kobietą i niech się Pani zajmie wychowywaniem swoich dzieci, bo sama Pani nie wie na co ich wychowa. A ja znam Jagodę i jest porządną dziewczyną i pochodzi z porządnego domu !!! Waszym zdaniem kto ma jeździc na dyskoteki??? 30, 40 czy może 50- latki??? Jej teraz trzeba WSPARCIA DUCHOWEGO a nie wypisywania takich bzdet !!! Bo Pani może isc chodnikiem i tez to Panią może spotkac, bo nikt nie wie kiedy komu co przeznaczone...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Sylwią. Ja bardzo dobrze znam Jagodę, bo razem z nią chodziłam do szkoły. Przecież każdy nastolatek może pójść na taką dyskotekę i nie wiadomo co może się stac. Przecież na dyskoteki nie chodzą ludzie w średnim wieku.... A ona pochodzi z porządnego domu i znam jej rodziców. ona jest bardzo dobrze wychowana. to każdemu takie nieszczęście mogło się przydarzyć!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia :P napisał:
Zwracam się w szczególności do P. Moniki. Jest Pani młodą kobietą i niech się Pani zajmie wychowywaniem swoich dzieci, bo sama Pani nie wie na co ich wychowa. A ja znam Jagodę i jest porządną dziewczyną i pochodzi z porządnego domu !!! Waszym zdaniem kto ma jeździc na dyskoteki??? 30, 40 czy może 50- latki??? Jej teraz trzeba WSPARCIA DUCHOWEGO a nie wypisywania takich bzdet !!! Bo Pani może isc chodnikiem i tez to Panią może spotkac, bo nikt nie wie kiedy komu co przeznaczone...
ciekawi mnie czy Panstwa dzieci wracaja o 22 do domu i maja po 16, 17 lat ... ale czy tez Panstwo kiedy mieli po 16,17 lat to wracali o 22 do domu ... szczerze mowiac ciezko mi jest w to uwierzyc ale dobrze narzekacie na rodzicow na to ze one mają zly dom , zle wychowanie . To ze rodzice puscili dziewczyny na ta dyskoteke to jest dowud ze im ufają .... a jak sami wiecie do nieszczescia jest krotka droga , kazdemu z panstwa moglo sie cos takiego przydazyc . Jagoda walczy o zycie a Wy za przeproszeniem pie****licie takie durnoty . zastanowcie sie nad tym co piszecie i czy wy nie byliscie badz jestescie tacy sami , najpierw trzeba patrzec na siebie a potem oceniac innych !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram w całości... Też znam Jagodę, jestem od niej 2 lata młodszy i sam mając 13 lat doznałem oparzenia 1 i 2 stopnia i to w biały dzień... I to nie ważne o której godzinie to się stało, bo to samo mogło się zdarzyć o 12 w południe... tak jak kilka osób wyżej uważam, że Jagoda potrzebuje wsparcia duchowego, a nie p*****lenia głupot o mandatach... Ludzie bez przesady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!!! Czy to jest czas na tego typu dygresje!?!?!?!? A nie lepiej było by usiąść... wziąć do ręki różaniec i pomodlić się w sprawie poszkodowanej??? ;< Ale większość (mówię raczej do osób starszych, nie znających Jagody) woli teraz pokazywać jacy to oni skrupulatni i porządni... może na prezydenta się zgłosić?? Wszyscy którzy znają Jagodę: nie przejmujcie się komentarzami tamtych, najwidoczniej w dzieciństwie brakowało im czegoś!! grrrr Może czas się zastanowić, co po przeczytaniu takich "głupich tekstów" pomyślą jej rodzina,przyjaciele... Czy właśnie to jest im teraz potrzebne?? Sami sobie odpowiedzcie. Heh... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia :P napisał:
Waszym zdaniem kto ma jeździc na dyskoteki??? 30, 40 czy może 50- latki???
A więc właśnie... to że poszły na dyskotekę i że to właśnie na nie trafiło to jest ich wina?? TAK?? Czyli dla kogo organizowane są dyskoteki??? Każdy młody człowiek pragnie się bawić....... Od razu poleciały komentarze typu: "widać z jakiego domu jest", z tego wnioskuję że każda osoba która chodzi na dyskoteki jest z patologicznej rodziny?? No comments
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie malolaty najlepiej sie posuwa bo ciasne są , wiec nie dziwcie sie temu 25 letniemu chlopakowi, a malolata poleciala na samochod , myslala ze wsrod kolezanek zyska respekt ze buja sie z jakims wiesniakiem o pare lat starszym ale jezdzic to on sie chyba uczyl na traktorze haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gabryss666 napisał:
Popieram w całości... Też znam Jagodę, jestem od niej 2 lata młodszy i sam mając 13 lat doznałem oparzenia 1 i 2 stopnia i to w biały dzień... I to nie ważne o której godzinie to się stało, bo to samo mogło się zdarzyć o 12 w południe... tak jak kilka osób wyżej uważam, że Jagoda potrzebuje wsparcia duchowego, a nie p*****lenia głupot o mandatach... Ludzie bez przesady...
a siurdaka tez ci poparzylo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...