Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziewczynę wyrzuciło z auta, kierowca uciekł

Utworzony przez nocny marek, 28 czerwca 2009 r. o 16:18 Powrót do artykułu
Bez kitu... Jeżeli one są ze złej rodziny, to wasze są już konkretnie zjechane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten 25 latek był ze swoją 24 letnia dziewczyną !!! Jak nie jesteś w temacie to nawet nie podejmuj sie dyskusji palancie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wasze wypowiedzi są niepoważne. Ile jest w mediach i nie tylko informacji na temat postępowania młodych ludzi, ostrzeżeń przed ryzykownymi zachowaniami, przestróg itp itd. I co, jaki jest tego efekt. Żaden. W każdy weekend zdarza się kilkanaście wypadków, w których ofiarami w tym śmiertelnymi są młodzi ludzie. Potem szok, przez kilka dni wielki płacz, białe róże... I co? I nic, zupełnie nic nie dociera do dużej części młodych ludzi. Kolejne imprezki, dyskoteki i znów tragedia. Chcecie być na siłę dorosłymi, a jesteście infantylnymi, niedojrzałymi młodymi ludźmi. Takie połączenie przeważnie prowadzi do najgorszego, czyli do wielkiej tragedii. Mam 31 l, sam nie tak dawno byłem młody, na co dzień pracuję z młodzieżą i wiem co mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z sylwią i dominiką sie zgadzam bo jagodzie nie mozna nic zarzucić...a wy ludzie jesli nie jestescie w temacie to nie ma co pisac głupot... a tymbardziej jak sie kogos nie zna;-/// chcecie se popisac durnoty??? od tego macie gg lub fotke!!!;-/// to se piszcie a nie bedziecie tu krytykowac i sie popisywać;-/// trzeba wierzyc ze Jagoda wyjdzie z tego i modlić sie o to a nie pisać głupoty że niby ma 17 lat to głupia i dyskoteka jej sie nie należy... jak wam pasuje to se jeździjcie w wieku nawet 50 lat jak wam pasuje!!! tylko to chyba głupie jest zeby jakas babka se tanczyla wsród młodych.........wszystko jest z resztą dla ludzi!!! a taki przypadek to nie tylko jej sie zdarza... ludzie trafiaja do szpitala nawet gdy sobie idzie ktos normalnie np chodnikiem i samochód na niego na jedzie to co ma w domu siedziec bo głupia wyszła??? każdemu sie moze zdazyc!!! denerwuje mnie takie coś!!! zastanówcie sie najpierw a poźniej piszcie!!! ona musi wyjść z tegoto jest najważniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie teksty świadczą o twoim chamstwie, złm wychowaniu i ilorazie inteligencji... Mnie to nie rusza, bo rodzice mi powiedzieli że na deb***ne zaczepki nie warto zwracać uwagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyczyło się to oczywiście tego "dzidka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek napisał:
Wasze wypowiedzi są niepoważne. Ile jest w mediach i nie tylko informacji na temat postępowania młodych ludzi, ostrzeżeń przed ryzykownymi zachowaniami, przestróg itp itd. I co, jaki jest tego efekt. Żaden. W każdy weekend zdarza się kilkanaście wypadków, w których ofiarami w tym śmiertelnymi są młodzi ludzie. Potem szok, przez kilka dni wielki płacz, białe róże... I co? I nic, zupełnie nic nie dociera do dużej części młodych ludzi. Kolejne imprezki, dyskoteki i znów tragedia. Chcecie być na siłę dorosłymi, a jesteście infantylnymi, niedojrzałymi młodymi ludźmi. Takie połączenie przeważnie prowadzi do najgorszego, czyli do wielkiej tragedii.
Racja ale łatwo powiedziec i ładnie napisac... Ale wszystko jest dla ludzi !!! Sama jeżdżę na dyskoteki i czy to ma znaczyc że jestem z jakiejś patologicznej rodziny??? nie !... Tu mozna tylko mówic o wielkim pechu i nieszczesciu... To co się stało nie jest powodem aby oczerniac Patrycję, Jagodę i ich rodzinę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś kiedyś powiedział: "Nie kłuć się z idiotą, bo zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem" Koledzy/koleżanki... dajcie sobie spokój, szkoda waszych nerwów i waszego czasu, im i tak do rozumu nie przemówicie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy ludzie piszecie jakieś durnoty!!!! Zgadzam się z Kasią. Nawet jak po zakupy trzeba iść, to nie można wychodzić z domu... to przecież jest złe. Trzeba trochę pokazywać się swiatu, a nie siedzieć. Ja bym martwiła i modliła się o jej życie, zeby chociaż mogła oddychać. Ostatnio byłam na takiej dyskotece, że był wstęp zbroniony dla osób w wieku 30-50lat. I wy mówicie, że nastolatki nie powinny chodzić na dyskoteki!!!!!! Obejrzyjcie się wokół siebie, ilu jest ludzi, którzy mają wypadki w drodze powrotnej też np. z dyskotek. Jagoda i Patrycja wcale nie były winne temu wypadkowi.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luc napisał:
Ktoś kiedyś powiedział: "Nie kłuć się z idiotą, bo zniży Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem" Koledzy/koleżanki... dajcie sobie spokój, szkoda waszych nerwów i waszego czasu, im i tak do rozumu nie przemówicie!
Zgadzam sie z Tb... Żaaaal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ropt napisał:
takie malolaty najlepiej sie posuwa bo ciasne są , wiec nie dziwcie sie temu 25 letniemu chlopakowi, a malolata poleciala na samochod , myslala ze wsrod kolezanek zyska respekt ze buja sie z jakims wiesniakiem o pare lat starszym ale jezdzic to on sie chyba uczyl na traktorze haha
z ust mi to koleś wyjąłeś, parę dni temu zaliczyłem taką małolatę, poleciała na moje autko , a w następny weekend znów będzie stukanko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
z ust mi to koleś wyjąłeś, parę dni temu zaliczyłem taką małolatę, poleciała na moje autko , a w następny weekend znów będzie stukanko
Głupota ludzi nie zna granic... Myślisz że jesteś fajny pisząc takie bajki?? Naprawdę? A nawet jeśli, to rzeczywiście masz się czym chwalić... laska leci na twoje auto a nie na cb... fakt! cóż za zaszczyt ZASZCZYT ... Miałem się jush nie wypowiadać... ale widząc takie "coś" ciężko jest przejść obojętnie... "Gościu" polecam ci pewien adres: www.żal.pl tam na pewno znajdziesz odpowiedź na swoje zagadki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='nocny marek' date='28.06.2009, 16:18:55' post='145035'] Noc,wypadek,tragedia....... Co nieletnie robiły o 3 nad ranem poza domem? [/quote a h** cie obchodzi debliu co one tam robiły o tej godzinie pilnuj siebie bo niewiesz co ci sie moze czekac za zakrentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia :P napisał:
Ten 25 latek był ze swoją 24 letnia dziewczyną !!! Jak nie jesteś w temacie to nawet nie podejmuj sie dyskusji palancie !!!
oj nieładnie włóczyć się z 24 letnią dziewczyną gdy żona za granicą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ich osobista sprawa. Ja znam tylko tą dziewczynę....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darujcie sobie wjazdy na rodzinę ^^ rodzice mogą łykać bajeczki sprzedawane przez kochane córcie i być kompletnie nieświadomi tego co one robią. wsiadły do tego samochodu, stało się i się nie odstanie. wszyscy raptem się obudzili i dzieci chcą wychowywać. życzmy tylko szczęścia Jagodzie, a dziewczynkom lubiącym nocne przejażdżki autem ze starszymi nie zawsze trzeźwymi mężczyznami życzę rozwagi i pomyślunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weźcie sie zastanówcie zanim coś napiszecie !!! Jagode znam bardzo dobrze bo nie jedno piwo z nią wypiłam, nie jedną godzine przegadałam i co jest w tym kur*wa coś złego ???? Przez rok chodziłyśmy razem do szkoły, niby nie długo nie ? ale zdążyłam ją zajebiśc*ie poznac. Patrycja... w tym roku zakończyła gimnazjum, Dwa lata razem... zajebis8ta koleżanka, nie moge złego słoowa powiedziec tak jak i o Jagodzie. wszystko jest dla ludzi !! kiedy młodzi sie mają bawic i braz z życia jak najwięciej ????? w wieku 50 lat?? Jej rodzice to porządni ludzie, starają się jak mogą żeby dziewczyny wyszły na ludzi!! Jagoda tak jak i Patrycja to dziewczyny na poziomie i napewno mają szacunek do siebie. więc nie pieprzc*ie głupot o wychowaniu bo ich nie znacie (nie wszyyscy i tu szacunek). Co kur*wa myślicie że co? że ten wypadek wydarzył się specjalnie ?? Jagoda walczy o życie i to by miało byc umyślnie ?? dlatego że wsiadła do swoich znajomych samochodu. popatrzcie na siebie a potem oceniajcie innych !! żałosni jesteście !!!! To co robiły o 3 rano na dyskotece to jest wyłącznie ich sprawa !! to że dostały pozwolenie od rodziców na tą dyskoteke to nie świadczy o zły wychowaniu, bo co to kur*wa patologia?? widac że rodzice mają do nich wielkie zaufanie . Jeszcze nigdy do tąd nie spotkałam się z takimi zarazdnymi dziewczynami i to jeszcze żeby były siostry rodzone. widocznie ludzie, którym to nie pasują maą problemy ze sobą i nagle chcieli stac sie tacy porzadni pier***oą*c głupoty o jakiś zje***y*ch mandatach a Jagoda leży w szpitalu... BRAK SZACUNKU !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam coś od siebie. Jagoda jest moją siostrą i modle się żeby wyzdrowiała stało się co się stało i nie krytykujcie mi tu rodziców czy zachowania tych dziewczyn bo to jest szczyt idiotyzmu. U Jagody jest lepiej powiedzieli lekarze ale trzeba czekać. A kierowce powinni zamknąć na długie lata... JAGODA JESTEŚMY Z TOBĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie osobiście sprawa jest jasna ...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie!!!! pomyslcie tez o kierowcy.... nie tylko rodzina tych dziewczyn cierpi,cierpi takze rodzina kierowcy,ja ich znam sa porzadnymi ludzmi.moze kierowca stracil paniowanie nad kierownica,moze to nie byla jego wina,mam nadzieje ze dostanie maly wyrok, a jagoda na pewno przezyje i dojdzie do siebie...Wierzmy w nią......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...