Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziewczynę wyrzuciło z auta, kierowca uciekł

Utworzony przez nocny marek, 28 czerwca 2009 r. o 16:18 Powrót do artykułu
ok ja to wszystko rozumiem, ale nie moge pojąc tych ludzi co pisali, ze to jej wina, że powinna w domu siedziec i.t.p... a co do kierowcy no ok niech bedzie, moze wtedy był w szoku jakims, ale teraz czemu zwiał za granice?? co tez jakis szok... ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stało sie tak miało być każdy poniesie karę. Ale nie można sie obwiniać za to tym bardziej ze to nie jest twoja wina........ A każdy kto powie złe słowo na temat tych co już opuścili nas powinien sie liczyć z tym ze kiedys tez to zrobi i jeśli jej nie znał to niech sie zamknie!!! I zachowa plotki dla siebie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie co wy wogóle wygadujecie bardzo długo znam patrycję znałam też jagodę były właśnie w takim wieku w którym chodzi się na imprezy znam też ich rodziców dla wszystkich to jest do tej pory szok tak samo jak to że wypowiadają się tutaj ludzie któży kiedyś udawali wielką przyjazn a teraz lecą takie słowa że w głowie się nie mieści najpierw pomyslcie o czym piszecie i nawet jeżeli wyjdzie ktoś do sklepu może nie wrócić!!!! Jagoda zawsze w mojej pamięci ;*(*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arturo napisał:
ciekawe czy wasze dzieci będą wracały o 22 w wieku 16 . 17 lat do domu i czy sami wracaliście pozatym wakacje troche luzu a powrót to nie kwestia dobrego wychowania tylko zaufania
a wyobraź sobie że moja 17-letnia córka wraca przed 22 do domu, a jak jej się trafi tzw. impreza to czekam w nocy na jej telefon i wysyłam po nią taksówkę ze znajomej korporacji - według mnie to norma, a jak dla ciebie normą jest szlajanie się dzieci nad ranem to zaczynam się zastanawiać z jakiego ty domu pochodzisz i kto zajmował się twoim wychowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mineło 6 lat a my wciąż pamiętamy :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakis idiota napisal ten artykul czy mozna powiedziec ze to auto bylo po dachowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiecie jak bylo to przestancie ***i nie chodzi o czas ktory mminsl tylko zygam na wasze wywody i opinie bo to nie wasza sprawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...