Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Edelman patronem pamięci Zygielbojma

Utworzony przez Arkand, 11 września 2008 r. o 15:56 Powrót do artykułu
CHAEŁM DOŁĄCZA DO EUROPY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby sie warszawskie PiSiory o tym nie dowiedzialy (bo jak poczuja ze sie mozna za darmo rozreklamowac)to sie do Chelma zjedzie dwoch czlekoksztaltnych koczkodanow plus jeden facet w smiesznych okularach a na doczepke wezma Gosiewskiego.... to nam jeszcze niedawno wyremontowany dworzec przebuduja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZYPOMINAMY, ŻE - JAK WDZIĘCZNIE ICH NAZYWA PRZEDMÓWCA - PISIORY PRÓBUJĄCE ZAWŁASZCZYĆ TAKŻE POWSTANIE W GETCIE WARSZAWSKIM (POŁYKNIĘCIU WARSZAWSKIEGO) I URZĄDZAJĄCE IMPREZĘ ROCZNICOWĄ Z UDZIAŁEM PREZYDENTA IZRAELA, ANI SŁOWEM NIE ODEZWAŁY SIĘ NA TEMAT... SZMULA ZYGIELBOJMA, KTÓRY PRZEZ ŻYDÓW UZNAWANY JEST ZA... NAJWAŻNIEJSZEGO UCZESTNIKA POWSTANIA, MIMO ŻE W NIM UDZIAŁU NIE BRAŁ. ICH SZEFOWA OD SPRAW ŻYDOWSKICH JUŃCZYK-ZIOMECKA 'ZAPOMNIAŁA', 'PRZEOCZYŁA'? TERAZ MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ SKOKU NA TĘ UROCZYSTOŚĆ I ZAWŁADNIĘCIE JEJ DLA PISIEJ REKLAMY. TOWARZYSTWO JANA KARSKIEGO, KTÓRE ZORGANIZOWAŁO UPAMIĘTNIENIE BOHATERA ABSOLUTNIE NIE POWINNO ODDAWAĆ SWEGO DZIAŁA PISOWI... KARSKI BY SIĘ W GROBIE PRZEWRACAŁ I ZYGIELBOJM TEŻ WSZYSTKO, CO ROBILI W ŻYCIU JEST KOSMIECZNIE ODLEGŁEGO O PISICH POCZYNAŃ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko czekac az w Chelmie pojawi sie kaczor i zacznie belkotac do mikrofonu swoim sepleniacym glosem a malzonka z rekamowka z Biiedronki ojdzie na zakupy na chelmski targ .....i zaniesie kupionego pomidora do przedszkolakow ktorzy ja powitaja ogromnymi brawami.......a wszystko to zostanie sfilmowane przez TV (dzieki czujnemu umyslowi palacowych nieudacznikow od public relations) Przechowalnia Idiotow Stolecznych jest NUMBER ONE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRA, DOBRA, A CO Z NAZWANIEM PLACU PRZED KAMIENICĄ IMIENIEM SZMULA ZYGIELBOJMA? DOJDZIE DO TEGO? CZY PANI FISZA WYKRĘCI SIĘ SIANEM? Przecież w Urzędzie Miejskim kombinują, jak do tego nie dopućcić, ino z łbów się kurzy? Niech Dziennik tego pilnuje i nie popuszcza, bo się wyłgają, gamonie jedne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Michnika i Zycinsnkiego nie zapraszacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JAK TAM BONANZA DUDKA W SYNAGODZE? FISZOWA KONIECZNIE POWINNA TAM ZABRAĆ RODZINĘ ZYGIELBOJMA Z USA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kombinacja, żeby nie nazywać placu jest rozgrywana przez UM na sto procent. Wiem, bo mam znajomych w chełmskim UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejscowy ma rację. UM kręci. Wystarczy tam przejść korytarzem, żeby sie zorientować, jakie boje odchodzą. Np. o to, żeby panią Fisz wepchnąć kolanem na listę honorowych patronów, bo "towarzyszka" chce być razem z Komorowskim Edelmanem i żydowskimi oficjelami. Żenada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja sie zwracam do wladzy miata Chelm. W moim domu przy Lubelskiej mieszkala przed wojna najzacniejsza kurtyzana w calym powiecie. Walil ja doktor, rabin, pojicjant i sam juz nie wiem kto jeszcze. Dzisiaj dom sie tez wali wiec moze jakas tablice warto wmorowac na jej czesc a przy okazji poprawic elewacje i budynek otynkowac Na te okolicznosc mozna zaprosic pracownice pigalaka oraz nasze chelmskie (wcale nie gorsze) panienki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE BĘDZIE PLACU ZYGIELBOJMA W CHEŁMIE, KOŁO DOMU, GDZIE MIESZKAŁ. TAK UM ODPOWIEDZIAŁ NA PROŚBĘ, ABY TAM BYŁ. CHEŁMSKIE GIERKI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julian napisał:
ja sie zwracam do wladzy miata Chelm. W moim domu przy Lubelskiej mieszkala przed wojna najzacniejsza kurtyzana w calym powiecie. Walil ja doktor, rabin, pojicjant i sam juz nie wiem kto jeszcze. Dzisiaj dom sie tez wali wiec moze jakas tablice warto wmorowac na jej czesc a przy okazji poprawic elewacje i budynek otynkowac Na te okolicznosc mozna zaprosic pracownice pigalaka oraz nasze chelmskie (wcale nie gorsze) panienki.
Popieram pomysł przedni i znaczący i kto wie czy w swej historii nie starszy od wspomnianej z pamięcią i patronem ,no a poza tym przynoszący zysk dla miasta i męskiej populacji więc bardziej znaczący i społecznie uzasadniony ,inwestujmy w dobre i pewne interesy i to bez sentymentów dlatego popieram i jestem za .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy wy ludzie powariowaliście czy co???.Tak niedawno wchodziliście hurtem w du.. "bratniemu narodowi radzieckiemu" nazywając ich nazwiskami ulice,place,szkoły.Dzisiaj dostajecie "małpiego rozumu" i hołdujecie wszystko co żydowskie.Gdzie jest wasz patriotyzm,duma narodowa,honor.Z treści wpisów wynika że większość wybrało życie poddańcze.Biada wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Edelmann to był jednak kawał .... ! Niech mu ziemia lekką NIE będzie ! Pozdrawiam z Białej Podlaskiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był kawał..., nie był! ? Ja nie wiem, ale W BOŻ ( Batalion Ochrony Żydów) to on na pewno nie służył! Badamy aktualnie historie żydów, zapraszamy do Białej Podlaskiej!: http://forum.dziennikwschodni.pl/index.php...mp;#entry177424 Tu odkrywamy prawdę! http://img.audiovis.nac.gov.pl/PIC/PIC_2-1947.jpg Oto co żydzi wyrabiali!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robili z nami co chcieli! http://www.mmwarszawa.pl/rep/newsph/385/547.3.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Julian napisał:
ja sie zwracam do wladzy miata Chelm. W moim domu przy Lubelskiej mieszkala przed wojna najzacniejsza kurtyzana w calym powiecie. Walil ja doktor, rabin, pojicjant i sam juz nie wiem kto jeszcze. Dzisiaj dom sie tez wali wiec moze jakas tablice warto wmorowac na jej czesc a przy okazji poprawic elewacje i budynek otynkowac Na te okolicznosc mozna zaprosic pracownice pigalaka oraz nasze chelmskie (wcale nie gorsze) panienki.
U nas w Białej też była taka ku... Irka która z szefem gestapo intensywnie pracowała! Warto by i jej pomnik wystawić na placu wolności w postaci du...y tak jak w Międzyrzecu, bo u nas mało ozdób różnych, wszelakich! Tylko ten dureń kraszewski siedzi jak na tureckim kazaniu przy fontannie! http://d.wiadomosci24.pl/g2/14/ea/77/76284_1221573473_4f13_p.jpeg I co z tym deb***em zrobić?! Pomóżcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edelman "autorytet moralny RP" - chyba III RP - tej, która jest prywatnym folwarkiem Zbycha, Mira i Grzecha. Kto wam dał, ku***, prawo aby wyznaczać autorytety w tym kraju? Michnik???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lobbysta, a czytałeś co ten ałtorytet wyrabiał w getcie ? jak wymuszał kasę od swoich rodaków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
duży napisał:
Lobbysta, a czytałeś co ten ałtorytet wyrabiał w getcie ? jak wymuszał kasę od swoich rodaków ?
znowu antysemickie szambo wylało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...