Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli dwóch złodziei i prawdopodobnie morderców trafiło za kratki a jeden pedofil i gwałciciel do piachu. Żadna tragedia.
Święte słowa. Nie ma kogo żałować. Dobrze ,że tego samosądu na pedofilu nie wykonali zwykli ludzie. Sprzątneliby śmiecia , a odpowiadali za człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli gdyby Sąd nie zawiesił kary jednemu z tych bandytów to być może nie doszło by do tej tragedii!Brawo dla Sądu za łaskawość!! A tak poważnie ,to ten sędzia powinien wylecieć z zawodu!
  jaka tam tragedia? wyrwali chwasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za takie morderstwo to samo dla tych zwyrodnialców. Państwo obudźcie się z nich już nic nie będzie!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknij ta morde ! Odwal sie od tej dziewczyny jak mozesz mowic ze to przez nia ! Chcesz zeby sobie cos zrobila przez twoje komentarze ty madry jestes człowieku ! Ten twoj komentarz trafi na policje !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z innych okolic niż Piaski i nie znam ani nie potrzebuję znać osobiście tych ludzi,których dotknęła ta TRAGEDIA.Tak ,tragedia,zarówno ofiarę i jego rodzinę jak i jego zabójców i ich rodziny.Łatwo pastwić się nad nimi będąc anonimowym,pisać ,że ktoś ma gen mordercy samemu ziejąc jadem.Jak to wszystko czytam to dochodzę do wniosku,że skłonności mordercze ma każdy z was kto tu pisze,tyle jest nienawiści.Chłopaki dostaną wyroki,spieprzyli sobie życie,jest wdowa,osierocone dziecko,zrozpaczone rodziny zabójców.Mało wam jeszcze hieny cmentarne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku, napisz mi to prywatnie albo powiedz prosto w oczy to będę miała ubaw do końca życia. Mordercze geny mam? A widziałeś, żeby to zrobił? Moja wina? Co ja mam do tego, jest dorosły, ja mam swoje życie, ale na pewno nie pozwolę, żeby jakiś śmieć pisał anonimowo jaka to patologia z nas. Czas to może być na Ciebie, bo ja jakoś mam honor i ambicje :D Zresztą nie wiesz co Twoje dziecko w przyszłości zrobi, a karma wraca ;) Jeśli mnie nie znasz to zamknij buzię :)
jesteś niesamowita, rodzina sie rozpada...brat w więzieniu za morderstwo Twojego kochanka a Ty takie teksty uśmiechy i ambicje...wyje***e na to co sie stało... szok! nie pogrążaj sie... widać że obce osoby bardzo to rusza niż ciebie,zastanów się zanim jeszcze coś powiesz bo to co już napisałaś świdczy o to najgorzej jak sie da.... żal mi Ciebie za tak pustą głowę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że widzisz mnie często, nie oznacza wcale, że mnie znasz. Przez podawanie publicznie informacji o mnie, bez zgody możesz ponieść konsekwencje. Nie jesteś wcale taki anonimowy jak Ci się wydaje.
A gdzie masz chodzic do gimnazjum skoro z Piask jesteście? to właśnie od policja cała Polska wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"PIASKI - Tu się żyje!"
albo właśnie nie  żyje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PEDOFIL...jasne a może małoletnie dupodajki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście ludzie chorzy, gowno wiecie o wszystkim a siejecie tu jakies plotki z dupy. Na pewno dzięki takim komentarzom pomagacie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby policja działała właściwie to nie doszłoby do samosądu tego seryjnego gwałciciela i pedofila , Piaski i okolice odetchnęły z ulgą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chore.... to że jej brat cos takiego zrobił to nie świadczy to że ona taka jest. Miła spokojna dziewczyna. Nie ma co jej obwiniac za to co zrobił jej brat....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli dwóch złodziei i prawdopodobnie morderców trafiło za kratki a jeden pedofil i gwałciciel do piachu. Żadna tragedia.
Piękna puenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli gnoju nie odwalisz sie od mojej siostry to ja ci zrobie kolo dupy rozumiesz   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie sie każdy ma w psk w rodzinie problemy. Ale lepiej jest znęcać się nad innymi wyobraźcie sobie co muszą czuć ich rodziny czytając wasze bezsensowe komentarze nie jest mi szkoda Rafała ponieważ sam sobie zasłuzyl . A pisząco siostrze jednego.z nich takie rzeczy pomazujecie tylko swój niski poziom inteleigencji znam ją osobiście i wiem ze między nią a Rafałem do niczego nie doszło ponieważ sama go unikała i sie go bała . Dlatego proszę was o nie pierdolenie głupot nie znając prawdy a nieliczne osoby ją znają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby te scierwa dostaly dozywocie. szkoda tylko, ze nie ma w polsce obozow pracy, bo oni powinni zapier***ac 20 h na dobe na swoje utrzymanie pod cela. zapier***ac z kilofami i rozbijac kamienie :)))))
 
bezczelna gowniara... ty, jako siostra mordercy, jestes ostatnia osoba ktora ma prawo komus wygrazac policja, rozumiesz? wez w ogole zniknij, bo przez ciebie zginal czlowiek, dociera to do twojej maloletniej glowki? nie wiem jakie ty mialas z nim kontakty i czy w ogole, ale to dla ciebie twoj jebniety braciszek zabil, takze zamilcz smarkulo i zejdz ludziom z oczu, bo tylko na nerwy wszystkim dzialasz. i jeszcze straszysz donosem, o patrzcie, konfidentka sie znalazla, poczekaj niech sie w szkole o tym dowiedza, to zycia miec nie bedziesz, maly kapusiu.
a za to to juz bys dostal dostala ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby te scierwa dostaly dozywocie. szkoda tylko, ze nie ma w polsce obozow pracy, bo oni powinni zapier***ac 20 h na dobe na swoje utrzymanie pod cela. zapier***ac z kilofami i rozbijac kamienie :)))))
 
bezczelna gowniara... ty, jako siostra mordercy, jestes ostatnia osoba ktora ma prawo komus wygrazac policja, rozumiesz? wez w ogole zniknij, bo przez ciebie zginal czlowiek, dociera to do twojej maloletniej glowki? nie wiem jakie ty mialas z nim kontakty i czy w ogole, ale to dla ciebie twoj jebniety braciszek zabil, takze zamilcz smarkulo i zejdz ludziom z oczu, bo tylko na nerwy wszystkim dzialasz. i jeszcze straszysz donosem, o patrzcie, konfidentka sie znalazla, poczekaj niech sie w szkole o tym dowiedza, to zycia miec nie bedziesz, maly kapusiu.
a za to to juz bys dostal dostala ode mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...