Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Któz to wie z czego sie cieszą. Może z tego, że pasażer przeżył. A może z tego, że nikt niewinny nie nadjeżdzał z przeciwka. A może z tego, że nie stało się to minute później i w miejscu gdzie szła grupa dzieci. Kto wie...
Tak,ale nie można mówić o człowieku biorąc pod uwagę tylko to,że popełnił ten jeden błąd. Niektórzy piszą w ogóle go nie znając i piszą o nim jakby był niewiadomo jaki zły! A był dobrym człowiekiem.Ok nieodpowiedzialne zachowanie. Ale nie powinno się tak go wyzywać. Nikomu na szczęście krzywdy nie zrobił.On nie żyje.Zapłacil za swoje błedy ogromną cenę i po co takie głupie komentarze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W życiu nie jest łatwo , odszedł nasz kolega który nie powinien odejść tak wcześnie z tego świata . Bedziemy Pamiętać !! [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fooled napisał:
RACJA ! Natura sama eliminuje baranów za kierownicą.
Jak eliminuje baranów to co tu jeszcze robisz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mstr napisał:
No sorry, ale z tego co Ty piszesz wychodzi na to, ze każdy kto przekracza dozwoloną prędkość jest deb***em...to chyba na tym świecie jest bardzo dużo deb***i... Fakt, faktem Piotrek nie jeździł za wolno, ale też bez przesady, żeby od razu jakieś kosmiczne prędkości osiągać... tym razem akurat coś poszło nie tak..
Dokładnie, na świecie jest bardzo dużo deb***i - z tym się zgodzę. "...Fakt, faktem Piotrek nie jeździł za wolno, ale też bez przesady, żeby od razu jakieś kosmiczne prędkości osiągać... tym razem akurat coś poszło nie tak..." A kto tu posądza Jego o "kosmiczne prędkości"?? Wystaczyło, że jechał za szybko w stosunku do panujących warunków na drodze, a czy to było 90 km/h czy 120 km/h to już bez różnicy. I tak było ZA SZYBKO!! Ale przecież w lipcu czy sierpniu też tak jeździł i nic się nie stało!! Coś poszło nie tak?? Tak!! Po prostu skumulowało się: brak doświadczenia i to, że na czas jazdy nie zabrał ze sobą MÓZGU!!! Może ten wypadek Waszego kolegi spowoduje, że w przyszłości Wy, młodzi kierowcy, mistrzowie suchych i prostych dróg, zaczniecie w końcu MYŚLEĆ i PRZEWIDYWAĆ za kierownicą!!! Tylko, a może aż tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaaaaaaa napisał:
Jak eliminuje baranów to co tu jeszcze robisz??
Widocznei nie taki baran jakby się Tobie wydawało:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
Ci co piszą ,że dobrze,bo będzie o jednego deb***a mniej szczerze współczuje inteligencji.Żal mi Was. Fajnie jakby było mniej o takich deb***i jakimi Wy jesteście. Bo urodzić się takim kompletnym kretynem to dopiero porażka. Cieszycie się z czyjegoś nieszczęścia.Oby Wam się takie coś przytrafiło,wtedy my się pośmiejemy z Was i powyzywamy od deb***i,baranów itp.
Poczekaj aż taki "miszcz" rozwali ci rodzinę na drodze spokojnie jadącą.Inaczej bedziesz gadał.Może i był dobry...ale głupi i nieodpowiedzialny,potencjalny zabójca !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I co, zaimponował im? Podziwiają go teraz? Czy któryś z tych kolegów i koleżanek którym imponował powiedział mu kiedyś "zwolnij, zabijesz siebie i innych"?
Najlepszy komentarz!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######artykuly/pokaz/3801/k...acja,2,x,audio/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######artykuly/pokaz/3801/k...acja,2,x,audio/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona Policji - aktualności Relacja audio - policja i straż tragedia... dobry chłopak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
linki nie dzialaja poprawnie - wpiszcie w google KRASNYSTAW: Śmiertelny wypadek na K-17 w miejscowości Suchodoły; 21-latek nie żyje [aktualizacja: 2 x audio] KWP: Zginął młody kierowca. Dodano: piątek, 2009-12-18
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wyscie się czepili młodych kierowców?? co ci starzy to wypadkow nie powodują?? zawsze wszystko na mlodych kierowców,a jak stary spowoduje wypadek to już nie ma na co zwalić winy ,nie?? a nie wszyscy młodzi kierowcy jeżdżą szybko. ci starzy tez nie raz zapier***aja ostro i robia glupoty albo alkohol i do autka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opouejtwe napisał:
a co wyscie się czepili młodych kierowców?? co ci starzy to wypadkow nie powodują?? zawsze wszystko na mlodych kierowców,a jak stary spowoduje wypadek to już nie ma na co zwalić winy ,nie?? a nie wszyscy młodzi kierowcy jeżdżą szybko. ci starzy tez nie raz zapier***aja ostro i robia glupoty albo alkohol i do autka
Oczywiście, że nie tylko młodzi ale... przejrzyj sobie na obojętnie której stronie (nawet na "dzienniku") informacje z wypadków. Policz ile wypadków spowodowali młodzi kierowcy (18 i niestety młodsi - 25 lat) a ile starsi (+25). Założę się, że wynik będzie oscylował w granicach (procentowo) ok. 70 do 30. A to już o czymś świadczy!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto go nie znal niech sie nie wypowiada. Ja go znalem. przez tyle lat chodzilem z nim do klasy. Glupi nie byl. Mial swoje zagrywki ale byl dobrym i fajnym chlopakiem. Kazdy kto go znal potwierdzi to. Chlopak popelnil blad za ktory zaplacil najwyzsza cene. cene swojego zycia. kto z nas nie popelnia bledow? Nikogo nie zabil. Nikogo nie okaleczyl ani nie doprowadzil do kalectwa. Piszecie glupie komentarze ze glupi ze deb.... i rozne takie. ktos kiedys pomyslal co czuje rodzina czytajac takie komentarze? co my czujemy? wypowiadaja sie osoby ktore go na oczy nigdy nie widzialy. skoro nie znasz to nie pisz glupot. wcale nie pisz. liczcie sie ze swiadomoscia ze jak jestes kierowca ciebie tez moze to spotkac. ty tez mozesz popelnic blad za ktory moze nie zaplacisz takiej ceny ale moze ktos zaplaci? po tobie tez tak beda pisali. beda nazywali morderca. on morderca nie byl i nigdy nie bedzie. byly osoby ktore za nim nie przepadaly, ktore go nie lubialy ale byly tez takie z ktorymi sie przyjaznil ale wiem ze nikt z tych osob co go znaly nie powie na niego zlego slowa a tym bardziej ze dobrze sie stalo. zle sie stalo. tak nie powinno sie stac. niestety takie zycie.... Skipi [*] na zawsze bedziesz w naszych sercach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysiek napisał:
Kto go nie znal niech sie nie wypowiada. Ja go znalem. przez tyle lat chodzilem z nim do klasy. Glupi nie byl. Mial swoje zagrywki ale byl dobrym i fajnym chlopakiem. Kazdy kto go znal potwierdzi to. Chlopak popelnil blad za ktory zaplacil najwyzsza cene. cene swojego zycia. kto z nas nie popelnia bledow? Nikogo nie zabil. Nikogo nie okaleczyl ani nie doprowadzil do kalectwa. Piszecie glupie komentarze ze glupi ze deb.... i rozne takie. ktos kiedys pomyslal co czuje rodzina czytajac takie komentarze? co my czujemy? wypowiadaja sie osoby ktore go na oczy nigdy nie widzialy. skoro nie znasz to nie pisz glupot. wcale nie pisz. liczcie sie ze swiadomoscia ze jak jestes kierowca ciebie tez moze to spotkac. ty tez mozesz popelnic blad za ktory moze nie zaplacisz takiej ceny ale moze ktos zaplaci? po tobie tez tak beda pisali. beda nazywali morderca. on morderca nie byl i nigdy nie bedzie. byly osoby ktore za nim nie przepadaly, ktore go nie lubialy ale byly tez takie z ktorymi sie przyjaznil ale wiem ze nikt z tych osob co go znaly nie powie na niego zlego slowa a tym bardziej ze dobrze sie stalo. zle sie stalo. tak nie powinno sie stac. niestety takie zycie.... Skipi [*] na zawsze bedziesz w naszych sercach!
Zgadzam się. Od osądzania nie są ludzie,a Bóg i Was za te głupoty co piszecie co niektórzy też osądzi. Najśmieszniejsi są ludzie,którzy go nie znali nawet,a piszą o jakiś baranach. A ,żeby ktoś o was tak mówił po waszej śmierci. I jaki morderca? Kogo zabił?Siebie. Proponuje sprawdzić definicje słownikową słowa'morderca',bo chyba niektórzy ludzie nawet nie wiedzą co te słowo znaczy. Popełnił błąd.Każdy popełnia,ale on zapłacił za niego życiem. Ci ludzie ,którzy go błotem obrzucili napewno nie mają nic na sumieniach tak myślę,skoro nie jest im wstyd wypisywać takich bzdur na zmarłego! Życzę z całego serca by kiedyś ktoś o was tak mówił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka że on jechał normalnie i go zachaczył jadący z naprzeciwka (stronę kierującego) który jechał 80km/h czyli całkiem nie wiele i potem dachował a kolega z klasy Bartosz Z. go próbował reanimować kierujący miał zakleszczone nogi i nie mógł pasażer go wyjąć. Kierowce dobrze znałem a kolege z klasy też bardzo dobrze. No szkoda nic nie poradzimy to nie wina na pewno jego bo wiem że Piotrek uważnie jeździł czasami szalał ale uważał. Bartosz ma złamaną nogę i rękę wychdzi jutro ze szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A h u j wy tam wiecie nieznaliscie ich to zamknijcie mordy i sie nawet niewypowiadajcie na ich temat, załosne jezeli cieszycie sie z smierci innich to sami powinniscie zginac !!!!!!!!!!!!! i mam wyje..bane na was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie tez go znalem!!!!!! Szkoda chlopaka ale ci co mieszkaja w Milejowie to wiedza jak jezdzil.... i po co te komentarze!!!!! zapie..... i to wszystko jak by jechal 60km/h to by nie koziolkowal kilkukrotnie!!!!!!! tyle.... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Tej strony Bartosz Zgolinski. Prosze nie pier***cie głupot. jechalismy 80km/h samochód jechał na czołuwe, skipi chciał uniknąć Kolizji, i zaczą skrecać, 5 razy koziołkowalismy... wyszedłem z samochodsu.. chciałem wyciągnać skipiego, akle sie nie dało.. samochód był zmiażdzony.. Próbowałem go reaniomować i nic:(( NIE pier***CIE GŁUPOT, JAK NIE BYLIŚCIE Z NIM I NIE JECHALIŚCIE. PRAWDE ZNAM TYLKO JA!!. Skipi Jesten z Tobą i Będe. Trzymaj się [*} SKIPI [*] Na szczęscie mi nic sie nie stało, dostałem drugą szanse. Ostraga dla kierowców! UWAŻAJCIE!!! Skipii Byłem, Jesteś i Bedziesz z Nami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie to co napisał wyżej bartosz powinno być komentarzem do całej sytuacji, tragicznej sytuacji. Jest zima o tragedię nie trudno. jazda nawet z przepisową prędkością nie gwarantuje bezpiecznej jazdy... Niestety niektórzy zimę zapamiętają jako tragiczny okres a inni nie dożywają wiosny. takie życie... solidaryzuję sie w cierpieniu z rodziną i znajomymi. niestety piotrek już nie może wyciągnąć wniosków a my na jego tragicznym przykładzie powinniśmy zacząć, jeśli jeszcze tego nie robiliśmy uważać. Pytanie do bartosza : czy ten kierowca z przeciwka w was uderzył? wpadliscie w poślizg czy uciekaliście poza jezdnię? mieliście pasy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...