Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fajsławice: Śmiertelny wypadek, utrudnienia w ruchu na drodze nr 17

Utworzony przez Bartosz Z, 25 października 2010 r. o 09:08 Powrót do artykułu
WYpier***IC TE je***E SŁUPKI !!! MOZE PETYCJA?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co drugi wypadek jest spowodowany tymi słupkami, nigdzie w Polsce nie ma tego co na drodze od Fajsławic do Krasnegostawu. Popi*erdoliło ich wstawiając to. Napiszmy petycje o usuniecie słupków!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyle że te słupki sa plastikowe, i raczej dla cięzarówki żaden problem je złamać. Poza tym napisane jest, że najechał na tył, czyli nawet nie próbował zmieniac pasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
tyle że te słupki sa plastikowe, i raczej dla cięzarówki żaden problem je złamać. Poza tym napisane jest, że najechał na tył, czyli nawet nie próbował zmieniac pasa.
Poprawka Sorki, nie doczytałem nie najechał na tył tylko poszedł na czołówkę, tylko można by napisać czy w samych Fajsławicach, bo jak tak to tam akurat nie ma słupków, są od strony Łopiennika na pozostałym odcinku nie ma aż do Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie sobie pisać petycje.... Zarząd Dróg ma lepszy pomysł. Będziemy mieli słupki w lesie w Łopienniku. SUPER POMYSŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam komentarze i nie mogę zrozumieć deb***izmu. Wypadek w środku miejscowości-teren zabudowany, gdzie są skrzyżowania i przejścia dla pieszych a stan rozbitego auta wskazuje na znacznie większą prędkość, niż dopuszczalna a idioci piszą o słupkach (które chronią przed zderzeniem czołowym) !!! W Fajsławicach średnio raz w tygodniu jest wypadek. Przyczyna jest zawsze ta sama-nadmierna prędkość. Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech zatrzyma się na moment w Fajsławicach i zobaczy na własne oczy jak jeżdżą deb***e. Może czas postawić fotoradar ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan kracy napisał:
Czytam komentarze i nie mogę zrozumieć deb***izmu. Wypadek w środku miejscowości-teren zabudowany, gdzie są skrzyżowania i przejścia dla pieszych a stan rozbitego auta wskazuje na znacznie większą prędkość, niż dopuszczalna a idioci piszą o słupkach (które chronią przed zderzeniem czołowym) !!! W Fajsławicach średnio raz w tygodniu jest wypadek. Przyczyna jest zawsze ta sama-nadmierna prędkość. Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech zatrzyma się na moment w Fajsławicach i zobaczy na własne oczy jak jeżdżą deb***e. Może czas postawić fotoradar ?
Aż tak często to nie. Nie przesadzaj..Ale zgodzę się że przez Fajsławice samochody, a zwłaszcza ciężarówki pędzą na złamanie karku. To jest nie do pomyślenia. A policja bierze się do roboty wtedy kiedy jest już za późno..Niestety..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan kracy napisał:
Czytam komentarze i nie mogę zrozumieć deb***izmu. Wypadek w środku miejscowości-teren zabudowany, gdzie są skrzyżowania i przejścia dla pieszych a stan rozbitego auta wskazuje na znacznie większą prędkość, niż dopuszczalna a idioci piszą o słupkach (które chronią przed zderzeniem czołowym) !!! W Fajsławicach średnio raz w tygodniu jest wypadek. Przyczyna jest zawsze ta sama-nadmierna prędkość. Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech zatrzyma się na moment w Fajsławicach i zobaczy na własne oczy jak jeżdżą deb***e. Może czas postawić fotoradar ?
Wg tych nieco kierowców winne zawsze są "dziwne okoliczności" czy te słupki ktore w znacznym stopniu poprawiają bezpieczeństwo ale durnie za kierownicą widzą w nich jedynie zagrożenie bo pościgać się nie można i wyprzedzać też nie wolno na podwójnej ciągłej. Jedynym minusem jest słabe oznaczenie pierwszego słupka i to powinno zostać jakoś rozwiązane. To nie słupki są winne ale wy drodzy amatorzy szybkiej, bezmyślnej jazdy. Wystarczy przejechać się do Zamościa i od razu widać jakie buractwo tamtędy jeździ i jeszcze toto ma pretensje, że za wolno musi jechać i wyprzedzić nie może bo wlec się przykładowo za tirem kilkaset m to przecież niedopuszczalne, trzeba wyprzedzać i dusić ile się da. Proponuję usunąć te słupki na jakiś czas niech się buractwo same powybija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wg tych nieco kierowców winne zawsze są "dziwne okoliczności" czy te słupki ktore w znacznym stopniu poprawiają bezpieczeństwo ale durnie za kierownicą widzą w nich jedynie zagrożenie bo pościgać się nie można i wyprzedzać też nie wolno na podwójnej ciągłej. Jedynym minusem jest słabe oznaczenie pierwszego słupka i to powinno zostać jakoś rozwiązane. To nie słupki są winne ale wy drodzy amatorzy szybkiej, bezmyślnej jazdy. Wystarczy przejechać się do Zamościa i od razu widać jakie buractwo tamtędy jeździ i jeszcze toto ma pretensje, że za wolno musi jechać i wyprzedzić nie może bo wlec się przykładowo za tirem kilkaset m to przecież niedopuszczalne, trzeba wyprzedzać i dusić ile się da. Proponuję usunąć te słupki na jakiś czas niech się buractwo same powybija.
Nie obrażaj mojego miasta Zamość, nie każdy jest burakiem jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz Z napisał:
Co drugi wypadek jest spowodowany tymi słupkami, nigdzie w Polsce nie ma tego co na drodze od Fajsławic do Krasnegostawu. Popi*erdoliło ich wstawiając to. Napiszmy petycje o usuniecie słupków!!
Jak ktoś jeździ bezmyślnie to mu wszystko przeszkadza. W zachodniej Europie takie słupki są rzeczą zupełnie normalną tylko u nas durnie za kierownicą mają pretensje o to, że ktoś chciał zadbać o ich bezpieczeństwo. Jeżeli chcesz to pisz sam petycję i walcz dzielnie o usunięcie słupków tylko uważaj, żeby ciebie ktoś przypadkiem z drogi nie usunął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie obrażaj mojego miasta Zamość, nie każdy jest burakiem jak Ty.
Proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Nie dość, że burak to jeszcze analfabeta. Przez takich durniów jak ty giną przypadkowi ludzie bo wam się wydaje, że jesteście panami szos jeździcie bezmyślnie i za szybko i jeszcze wam przeszkadza, że ktoś chce poprawiać bezpieczeństwo na drodze. Dla mnie możecie się sami powybijać ze słupkami lub bez ale nie zabijajcie innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartosz Z napisał:
WYpier***IC TE je***E SŁUPKI !!! MOZE PETYCJA?
Jeżdżę 17 bardzo często i jakoś mi nie przeszkadzają te słupki, uważam, że znacznie zwiększają one bezpieczeństwo, jednak jak ktoś napisał te pierwsze powinny być lepiej oznaczone. Dziwię się, że tyle osób krytykuje coś co przyczynia się do zmniejszenia liczby wypadków tylko dlatego, że na jakiś odcinku drogi musi jechać za kimś i nie może go wyprzedzić. Ja wolę jechać bezpiecznie i dojechać do celu niż szarżować niepotrzebnie w miejscach szczególnie niebezpiecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma aż do Świdnika słupków? a przepraszam bardzo koło wieży w Piaskach to co niby to jest ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni zrobić metalowe słupki, to jeden z drugim szybko by się nauczyli jeździć. Zawsze mają pretensje ci co jeżdżą "szybko i bezpiecznie" zwolnijcie trochę i dajcie innym przeżyć na drodze. Bo ten co w mieście jedzie przepisowe 50 a poza 90 to wielki zawalidroga zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wypadku doszło o godz. 4.43, na wysokości apteki czyli jadąc od Zamościa niecałe 100 m za kościołem. O godz. 5 prawie jednocześnie przyjechały dwie karetki od strony Zamościa i Lublina. Niestety kierowca vana już nie żył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak ktoś jeździ bezmyślnie to mu wszystko przeszkadza. W zachodniej Europie takie słupki są rzeczą zupełnie normalną tylko u nas durnie za kierownicą mają pretensje o to, że ktoś chciał zadbać o ich bezpieczeństwo. Jeżeli chcesz to pisz sam petycję i walcz dzielnie o usunięcie słupków tylko uważaj, żeby ciebie ktoś przypadkiem z drogi nie usunął.
Gdzie Ty człowieku widziałeś w zachodniej Europie słupki na drodze międzynarodowej? Tam kamery powinny być i Policja co krok, a nie słupki głupki ale GDDKiA wprowadza nowe europejskie standardy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też często jeżdżę 17 i te słupki nic nie dają, tylko drogowcy mają co robic bo co jakiś czas ktoś-wariaci nie umiejący normalnie jeździć te słupki ścinają. a na nowe słupki idą nasze podatki. jak kto mądry to i słupki mu nie potrzebne..!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akordeon...............czyli powypadkowe auto pieknie wytklepane sprowadzone z USA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeżdżę 17 bardzo często i jakoś mi nie przeszkadzają te słupki, uważam, że znacznie zwiększają one bezpieczeństwo, jednak jak ktoś napisał te pierwsze powinny być lepiej oznaczone. Dziwię się, że tyle osób krytykuje coś co przyczynia się do zmniejszenia liczby wypadków tylko dlatego, że na jakiś odcinku drogi musi jechać za kimś i nie może go wyprzedzić. Ja wolę jechać bezpiecznie i dojechać do celu niż szarżować niepotrzebnie w miejscach szczególnie niebezpiecznych.
Słucham?! Jeźdze 2/3 razy w tygodniu 17-ką, Miałem w suchododałach wypadek z kolegą (art: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091217/CHELM/342134175) a wiecie przez co? Przez pier***one słupki, nie każdy wie że sa one PLASTIKOWE... Nalezy je wypier***ić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej TUTAJ www.Rolnicy.NET
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...