Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie wiem kto wybierał te dziewczyny ale chyba był bez okularów lub bez gustu jakiego kolwiek. Dwie moze trzy dziewczyny nadaja sie na tzw "miss" a reszta to nie wiem co tutaj robi. chyba organizatorzy mieli braki kandydatek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam, ojtam futro by im przetrzepał (po założeniu toreb na łby)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie ze to jakis żart z tymi miss!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marudzicie, mi tam się podobają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarna z długimi lokami najlepsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sa zaje*iste laski http://www.granna.pl/aktualnosci#pwid=ba7461d4e7aa4defbde5ae8865c421df
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Conajmiej kilka z nich po zmyciu makijażu mogło by z powodzeniem zagrać gówną rolę w horrorze. Jak piwo na Cmielakach będzie tej jakości co te "piękności" to ja dziękuję za takie Chmielaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbychhhhoooo napisał:
nie wiem kto wybierał te dziewczyny ale chyba był bez okularów lub bez gustu jakiego kolwiek. Dwie moze trzy dziewczyny nadaja sie na tzw "miss" a reszta to nie wiem co tutaj robi. chyba organizatorzy mieli braki kandydatek. [/quote] [quote name='gumiś' timestamp='1343680162' post='659083'] Conajmiej kilka z nich po zmyciu makijażu mogło by z powodzeniem zagrać gówną rolę w horrorze. Jak piwo na Cmielakach będzie tej jakości co te "piękności" to ja dziękuję za takie Chmielaki.
Zapewne z tego co się zgłosiło wybrali najlepsze. Casting był w Zamościu, Lublinie i jesli uwazasz, że masz ładniejsze koleżanki to trzeba było je zgłosić, a nie krytykować. Nagrody z roku na rok są lepsze. Wszędzie pełno niby ładnych dziewczyn z toną tapety, a jak zmyją to tylko uciekaći to akurat nic nowego. A co do piwa to pretensje możesz miec tylko do browarów - zarówno co do ceny (choc w zeszłym roku było tanio) jak i jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim wszystko sp....ł denny fotograf który robił zdjęcia dziewczynom. Pewnie to jakiś szwagier redaktora który kupił sobie aparat i dostał etat w dzienniku,a o fotografii nie ma zielonego pojęcia. Pseudo artysta. Zdjęcia dziewczyn to jakaś porażka. Nic dziwnego, że zbierają biedaczki takie komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza tym to nie miss Polonia tylko miss chmielakow. Dziewczyny są ok. ale wiadomo internetowi spinacze zawsze sie znajdą. Szkoda tylko że dla nich kobieta to własna ręka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEBAĆ HEJTERÓW DZIEWCZYNY SĄ OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co za zdjęcia. Polecam Panu Marcinowi aby robił zdjęcia perspektywiczne, a nie walił wszędzie winiety i fake tilt. Zdjęcia nie ostre i w słabej rozdziałce - ale to już może być ograniczenie serwisu. Tak czy siak to takie fotki powinny być w dużej rozdzielczości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
proszę zmienić fotog. zdjęcia tragedia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem dziewczyny są w porządka najlepiej zapowaidającą sie jest ta czarna z lokami- Karolina fotograf fakt moze i się nie popisał ale tu chodzi o zabawę i myślę ze takową znajdziemy na chmielakach Karolina trzymam kciuki:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram Karolina jest naj z całej tej gromadki missek:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam a czy ktoś pamieta jak sie nazywa miss chmielaków 1994,1995,1996 ? któras z nich miała na imie Katarzyna tylko nie wiem która ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy tylko mnie to żenuje? :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypilem 5 drinki, i widze ze jest tam nasza miska odpogodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w bychawie na jarmaku,mozna spotkac ladniejsz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu się niestety nie liczy uroda, tylko wiek. Najważniejsze żeby były młode, a nie ważne jak wyglądają. Nie rozumiem tego wielkiego kultu młodości. Dlaczego dwa lub trzy lata starsze dziewczyny, ale o niebo ładniejsze nie mają szans w takich konkursach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...