Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fisz zarabia jak Gronkiewicz-Waltz

Utworzony przez Irasiad, 23 grudnia 2014 r. o 10:39 Powrót do artykułu
By żyło się lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy Jej się za rozwój Chełma i spadające bezrobocie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego wynika? Jak Wawa ma budżet 61 razy większy od Chełma to prezydent Chełma ma zarabiać 61 razy mniej od sołtyski Wawy? 200 zł wystarczy?   Nie lepiej zapytać jak sołtyska Wawy pokryła milionowe wydatki na kampanię wyborczą z tych nędznych zarobków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja tez pracuję, nie leże i za cały rok mam 29 tys. brutto i to po 35 latach pracy, oto jaką mam sielankę w wydaniu pieprzonych  solidaruchów z lat 80. Każdy pracownik pracuje i nie powinno być takich rozbieżności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy minister właściwy do administracji zlikwiduje te absurdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należy Jej się za rozwój Chełma i spadające bezrobocie..
chyba ronda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja tez pracuję, nie leże i za cały rok mam 29 tys. brutto i to po 35 latach pracy, oto jaką mam sielankę w wydaniu pieprzonych  solidaruchów z lat 80. Każdy pracownik pracuje i nie powinno być takich rozbieżności.
  Skoro siedzisz na necie w godzinach pracy to nic dziwnego, że tyle zarabiasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Phi na wsiach wójtowie więcej zarabiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na to jak zarabiają inni prezydenci miast w Polsce pensja Fiszowej nie dobiega to od normy. To już prędzej z tego punktu widzenia Walcowa zarabia mało bo dostaje miesięcznie tyle co prezydenci miast kilka a nawet kilkanaście razy mniejszych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łeeee jaka słaba.... i tak zarabia mniej niż Andrzej Pruszkowski na ciepłym stołku w TBS-ie (14 tysięcy złotych)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jak ma byc dobrze w tym kraju,ludzie musza miesiac przezyc za 1tysiac a oni sobie takie wyplaty biora a jeszcze do tego nagrody itd......szkoda juz slow na temat tego kraju na temat ich wynagrodzen poprostu panstwo w panstwie tutaj juz nigdy nie bedzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A odpowiedzialności żadnej. Szkoda pisać o tym kraju , bo to nic nie zmieni. Na nic nie ma kasy, ale na wynagrodzenia to i  owszem. Igrzyska się ludziom robi , by nie myśleli o pustym żąłądku.Na wszystko zbiera się , po przez dobroczyne zbiórki, bo państwo biedne , ale tacy oszołomi wiedza jak zadbać o swoje.Brzydzę się tym krajem , walczyłem o lepsza przyszłośc , strajkując , by lepiej śię w tym kraju żyło , teraz wiem że szary człowiek miał żle i nadal ma żle. A ci przy korycie , przypisują sobie zasługi? jakie niby oni wnoszą????? :( :(                  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wam sie w mozgach pomieszalo od tych glodowych pensji. ja oczywiscie rozumiem i wspoczuje, sama nie zarabiam zbyt duzo. ale 12 tys brutto? to sa grosze jak na takie stanowisko, tyle zarabia byle dyrektorzyna w malej firmie. rzeczywiscie kokosy. nie chcialabym tak odpowiedzialnej pracy za te pare tysiecy na reke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zobaczcie ile zarabia wójt gminy Wólka. I dopiero wam szczęka opadnie. A wy martwicie się pensjami pań w dużych miastach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze nic, dla porównania   Chełm, liczba ludności 65 481- wynagrodzenie 12 176 zł   Janów Podlaski, liczba ludności 2 729- wynagrodzenie 12 100 zł    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wam sie w mozgach pomieszalo od tych glodowych pensji. ja oczywiscie rozumiem i wspoczuje, sama nie zarabiam zbyt duzo. ale 12 tys brutto? to sa grosze jak na takie stanowisko, tyle zarabia byle dyrektorzyna w malej firmie. rzeczywiscie kokosy. nie chcialabym tak odpowiedzialnej pracy za te pare tysiecy na reke.
Jaka odpowiedzialność????Słyszałaś by kiedykolwiek urzędnik został skazany za złe decyzje? jak np. z US ,prokurator za oskarżenie za niewiność, sędzia za wydanie wyroku?? itd. itd. To są też urzędnicy . Panuje w naszym kraju prawo , bezprawia. Jednym wolno wszystko , drugim nic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dajcie się więcej oszukiwać polskim bankom. Ciężko dzisiaj znaleźć w internecie rzetelne informacje, ja prowadzę swoją małą prywatną stronkę na której możecie się dowiedzieć o oszustwach banków. Wstawcie kropki w miejsce spacji: polskiebanki cba pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Pani Fisz nie wie jaka jest trudna sytuacja finansowa mieszkańców Chełma? Takie zarobki to zdecydowanie przesada. No ale Pani Fisz robi sobie co chce i ma się bardzo dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok 8,5 tys na reke, czy to wysokie zarobki jak na prezydenta miasta? to jest ok 2 tys euro, 1,6 funta - bardzo przeciętne zarobki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za duże jak swoim pracownikom płaci po 1400 zł,a w rzeczywistości siedzi i nic nie robi, bo ma kupę doradców,zastępców, kierowników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...