Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Galeria Chełmska już za 2 lata

Utworzony przez of, 18 marca 2009 r. o 20:41 Powrót do artykułu
CASTORAMA same buble z zachodu drogie a wykończą przy okazji sklepy w Chełmie , spożywczak ciekawe jakiej sieci może AUCHEN to ciekawy sklep i nie sprzedaje niemieckiej tandety jak Lidl, Biedronka, Carrefour. Galeria z fajnymi sklepami ikonem byłaby super, ale ceny w takiej galerii też są super, wiem bo często zwiedzam na Śląsku. Pozdrawiam. Mieszkam niedaleko więc będzie gdzie wyjść na spacer po sklepach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niech budyją szybciej, tylko coś o ofsecie dla miasta nic nie piszą Tesco dało 3miliony kosciuk 1.3 miliona, Carfur 20 milionow. Mysle ze ta nasza władza pilnuje sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Cezar~ napisał:
No niech budyją szybciej, tylko coś o ofsecie dla miasta nic nie piszą Tesco dało 3miliony kosciuk 1.3 miliona, Carfur 20 milionow. Mysle ze ta nasza władza pilnuje sprawy
A czy zyski dla miasta można przeliczać tylko na żywą gotówkę. Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta. Natomiast uważam, że miasto powinno ściągać kasę, ale od tagiego Tesco, albo innego obcego inwestora, który nie za bardzo myśli o mieście, a raczej, jak na nim zarobić i wywieźć kasę do siebie. Zastanówcie się czy nie mam racji. Natomiast swojego lokalnego inwestora powinno się dopingować, a nie doić. Jeśli tego szybko nie zrozumiemy, to niedługo nic w mieście nie będziemy mieć swojego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wilki 0 zl na inwestycje miejskie. Graf 1,5mil carfur 20mil i nie przeszedł ?!?!?! O czym to świadczy no pytam o czym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mądry po fakcie napisał:
A czy zyski dla miasta można przeliczać tylko na żywą gotówkę. Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta. Natomiast uważam, że miasto powinno ściągać kasę, ale od tagiego Tesco, albo innego obcego inwestora, który nie za bardzo myśli o mieście, a raczej, jak na nim zarobić i wywieźć kasę do siebie. Zastanówcie się czy nie mam racji. Natomiast swojego lokalnego inwestora powinno się dopingować, a nie doić. Jeśli tego szybko nie zrozumiemy, to niedługo nic w mieście nie będziemy mieć swojego.
Co ty wypisujesz (jak byś był mecenasem Firmy Wilk)!!!! Przecież oni jusz postawili dwie stodoły i miasto nic z tego niema!!!! To miasto zostanie już takim ``dziadowskim ``jak tylko będzie dojone i to głównie przez lokalnych przedsiębiorców .. Ofset musi być bo w innym przypadku firma będzie podejrzewana o działania korupcyjne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
``Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta.`` Czegoś tu nie rozumię czy firma Wilk przekaże ten obiekt dla Miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadzia napisał:
``Myślę, że największym zyskiem będzie to, że miasto otrzyma taki obiekt, który wybuduje lokalny ionwestor, któremu zależy na dobru miasta.`` Czegoś tu nie rozumię czy firma Wilk przekaże ten obiekt dla Miasta?
To prywatna firma, więc napewno niczego nie przekaże miastu, ale podatki zostaną w mieście i jest nadzieja, że nie zwiną się po kilku latach zabierając ze sobą zyski, pozostawiając puste hangary z hulającym po nich wiatrach. Popatrzcie jak wyglądają obrzeża miast na zachodzie, gdzie wielcy światowi inwestorzy doili miejscowych z kasy, a potem, przenosili się dalej zostawiając straszaki. Dlatego od takich trzeba brać kasę zanim zacvzną cokolwiek robić. Tutaj jest przynajmniej nadzieja, że Wilki dalej będą inwestować w mieście. Ktoś wcześniej wspomniał, że zaczęli od dwóch dyskontów i rozwijają się. Mają przecież w mieście zakład produkcyjny i jak widać z ich poczynań, mimo wielu problemów w naszym grajdołku dalej inwestują na swoim. Przecież takie coś powinno się premiować, a nie ganić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trele morele zrobią tak samo jak Graf czyli po 5 latach(wtedy niema już podatków) sprzedadza zachodniej sieci i tyyle będzie to jest interes a nie zabawa w dobrego wujka Miasta. Ofset Miastu się należy i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech budują ponoć ma zostać przebudowana ulica Lubelska od Trubakowskiej do ronda. Co z tego że będzie drogi? Nikt tam zakupów nie będzie robił najwyżej może zwiną interes ale budynku ze sobą nie zabiorą. Lepszy taki budynek niż jakiś kawał pola porośnięty krzakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hipermarketem spożywczym będzie REAL A ogólnie w Galerii ma być ponad 110 sklepów, trzysalowe Multikino lub CinemaCity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...