Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Galeria Chełmska ma zielone światło

Utworzony przez emeryt, 29 maja 2009 r. o 18:15 Powrót do artykułu
I kupimy sobie kolejne badziewia i warzywa oraz nie idące na zachodzie produkty typu Lidl, albo tandetę rodem z Wietnamu lub innych Chin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupowanie nie jest obowiązkowe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najbardziej w Chełmie to czekamy na MCdonalda a nie na Castorame itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam dość jeżdżenia do Lublina do Obi czy Zamościa do Nomi, wiele firm budowlanych skorzysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile dostanie nasze Miasto bo Tesco dało na inwestycje 3 000 000 zł A tu nic nie piszą o inwestycjach dla miasta , jak ta prezydent dba o nasze interesy? A może tylko o swoje?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile to mozna czekac na ta galeria juz powina byc robiona gdy spotkałe z pracownikow to powiedzieli mi ze od wiosny maj robic i gdzie jest ta galeria.Pani Fisz zamiast sie tym zajac to ponastawiala 15 biedronek poco to :0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...