Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie ja mieszkam ?

Utworzony przez RdzennymieszkaniecRejowca, 5 listopada 2008 r. o 23:48
Witam ! Czytam forum od początku. Zaznaczam też że nie jestem i nigdy nie byłam za Górskim. Jest dla mnie człowiekiem chorym na władze, który Rejowiec potraktował jako własny folwark, a ludzi w nim mieszkających jako ciemnych baranów oderwanych od pługa. Jednak wpisy umieszczone tutaj świadczą że (szacując ok 40% ludzi z gminy pisze na tym forum) około 90% z 40-procentowej populacji gminy to niedojrzałe szczeniaki lub dojrzałe zgoszkniałe niespełnione indywidua, które w końcu poprzez założone przez kogoś forum znalazły ujście dla swych frustracji i w ten sposób wylewają swoje żale na forum publiczne. Jestem za odwołaniem Górskiego. Ale pytam - co w zamian ? Puszyk ?, z całym szacunkiem - Kantor ? Giersztyn ??? inny pług ?? Podstawowym błędem inicjatorów referendum jest (w moim mniemaniu) - brak sensownej alternatywy. Czy myślicie naiwnie że pójdę do referendum żeby docelowo wybrać Puszyka ? A jeśli w moim mniemaniu dobry kandydat Grel - czy nie powinien jasno postawić sprawy - ok. kandyduję. Zmieńcie Górskiego na mnie, a ja podejmuję się zmiany sytuacji ? Na razie jest to wróżenie z fusów. Nie wiem czy głosując w referendum na nie - tak naprawdę nie popycham Puszyka do władzy. A to byłby gwóźdź do trumny dla Rejowca. Powołujecie się tu na różne fakty - przekręty, naruszenia przepisów, machloje. Dlaczego nikt z was nie jest tak odważny, żeby zgłosić to do prokuratury. To są fakty czy tylko pomówienia? Z częścią się zgadzam - nie zgłaszam ich do prokuratury osobiście bo nie posiadam całej niezbędnej wiedzy do oskarżania. Jednak niektóre fakty o których piszecie to idiotyzmy, głupoty wyssane z palca. opluwacie przy tym osoby które mogłyby być sojusznikami referendum. Jaka może być jednak ich reakcja - gdy wywołuje się ich nazwisko w połączeniu z rzekomymi aferami ? Sami piłujecie gałąź na której siedzicie. Wylaliście już pomyje na kilkanaście osób w Rejowcu - w kilku przypadkach może słusznie, w większości jednak nie. Bez gruntownej wiedzy, tak jak ślina na język przyniesie - opluwacie każdego kto wam sie nawinie. I wy chcecie zjednać ludzi do referendum ? Stuknijcie się w głowę. Oczywiście podniosą się głosy krytyczne do mojej wypowiedzi. Szczerze powiedziawszy - po przeczytaniu tego forum, straciłam szacunek i wiarę w społeczeństwo rejowieckie wypowiadające się na forum. Dla mnie to w tej chwili banda zgoszkniałych niedouczonych pajaców, pędzących do władzy Górski zrobił sporo złego i trzeba to zmienić - ale zmienić może to tylko odpowiedni człowiek. Zaproponujcie go, zacznijcie uprawiać agitację pozytywną a nie tylko opluwać po kolei wszystkich z Rejowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RDZENNY MIESZKANIEC REJOWCA - COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE TY CHCIAŁBYŚ WSKOCZYĆ NA TEN STOŁEK -HE HE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...