Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bezstresowe wychowanie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z całą pewnością nie ma to związku z wychowaniem bezstresowym (wiem to, bo mój syn jest tak wychowywany i ani w przedszkolu ani w szkole nikt się nie skarży a wręcz go chwali bo jest grzeczny i bardzo dobrze sie uczy). Agresywne zachowanie dzieci wynika raczej z braku wychowania i całkowitym nieinteresowaniu sie rodziców swoimi dziećmi. To własnie dlatego jak przyjdzie do zebrania rodzców w szkole to zwykle wychowawca nie ma do kogo mówić: przychodza rodzice dzieci niesprawiających kłopoty. Rodzice dzieci "trudnych" nie mają czasu na zebrania rodzicielskie. Często w tych domach dochodzi do przemocy i agresji, którą później dzieci przenosza na swoich rówieśników.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rośnie patologia... rośnie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale to nie tylko z domów patologicznych dzieci są agresywne. Również takie które mają dobry dom często są bogaci. Dzieci z patologicznych domów często uczą się takich zachowań od dzieci z dobrych domów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Również uważam, że to dzieci z dobrych domów najczęściej są problemem. Rozwydrzony bachor, któremu zawsze wszystko przychodzi łatwo, któremu zawsze wszystko ujdzie płazem, którym po prostu nie interesują się rodzice, bo po co? Przecież ma pieniądze... Bogaty tatuś zawsze pomoże. Przypomnijcie sobie na przykład artykuł sprzed jakiegoś miesiąca o kolesiu, który wypadł z drogi quadem. Przecież to rozwydrzony bachor, który bazuje na pieniądzach bogatych rodziców i którego zawsze ci rodzice z tarapatów przy pomocy tych pieniędzy będą wyciągali. On leje na całą resztę. Cwaniakuje towarzystwo, bo wie, że jak komuś napluje w twarz to i tak ta osoba gówno może... Ludzie - wychowywałem się w latach osiemdziesiątych/dziewięćdziesiątych - to co się teraz dzieje w ogóle nie daje się porównać do sposobu wychowywania dzieci/młodzieży 20 lat temu. Zróbcie z tym wreszcie porządek, bo za kilka lat będzie strach wyjść na ulicę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Houligan69 napisał:
bezstresowe wychowanie
i 20 lat nauki religii w szkołach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
szkoda że to połowa nieprawdy .. -.- prawda jst taka.. że ta dziewczyna nie wyszła na spacer tylko na solo . . . i niestety ona nie jst niewiniątkiem
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: