Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gimnazjalistka stawia pierwsze kroki w polityce

Utworzony przez slawommirek, 6 maja 2008 r. o 23:04 Powrót do artykułu
Niech PiS-owscy "geniusze", ale tez i SLD-owscy, trzymaja sie daleko od naszej uzdolnionej mlodziezy. To zagraza ich zdrowiu psychicznemu. Moralnosc socjalistyczna zaszczepiano nam (rodzicom obecnej mlodziezy) w PRL-owskich szkolach. Ale najweselsza jest deklaracja owej poslanki o checi udzielenia tej mlodej osobie WSKAZOWEK. Chyba jak szczuc i obrazac blizniego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak,tak najlepiej niech się zgłosi do cudotwórców z PO ,jedynej słusznej wiodacej partii w narodzie , a jesli ma pieniądze to i do partii ją wezmą- wszak są bez zarzutów,wszyscy praworządni(nawet ci z zarzutami prokuratorskimi)-wszystko wtedy zrobi dla Chełma i lubelszczyzny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwna, naiwna, naiwna !!! Dobry poseł powinien być pazerny na kasę, posłuszny liderowi swojej partii, dbać w pierwszej kolejności o interesy kościoła katolickiego, no i postępować podobnie jak R. Giertych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję Karolino!!! Właśnie takiej zdolnej,inteligentnej młodzieży nam potrzeba jak najwięcej. Trzymam kciuki za dalsze Twoje sukcesy. Niech inni nie myśla,że Chełm to zaścianek-tutaj też mamy zdolnych i inteligentnych młodych ludzi . POWODZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POsłaniec napisał:
tak,tak najlepiej niech się zgłosi do cudotwórców z PO ,jedynej słusznej wiodacej partii w narodzie , a jesli ma pieniądze to i do partii ją wezmą- wszak są bez zarzutów,wszyscy praworządni(nawet ci z zarzutami prokuratorskimi)-wszystko wtedy zrobi dla Chełma i lubelszczyzny
Zakasaj rekawy i sam zrob cos dla miasta i dla samego siebie. Najepiej czekac na manne z nieba i az ktos da! Chelmszczyzna zawsze nalezala do zadupia i to nie swoim polozeniam geograficznym, ale metalnoscia mieszkancow tego regionu. Leniwi i po czesci zapijaczeni nieudacznicy nie widzacy brudu ich otaczajacego. Ale zaden "´Tytan" intelektu nie pomysli ´posprzatac wokol siebie. Przykre jest to i wcale nie dziwie sie kreatywnym mlodym ludziom, ze uciekaja za przyslowiowe morza i gory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Karolino! nie oglądaj się na ludzi do tyłu tylko rób swoje - dużo w życiu osiągniesz! pozdrawiam gorąco )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baryłka Baryłka Baryłka majjaaaaaaaa : D bos z II b ; D uwielbiam Cię , wiesz : D? inteligentna Karolinka^^ ; ****** BRAWO w przyszłym roku też to piszę ^ ^ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga baryłko!!!!!!!!!!!! moja lubov chciałbym ci powiedzieć że kocham się w tobie od 4 roku życia nie umiem wyrazić moich uczuć do ciebie samotność mnie przytłacza kocham Cię i wierze że spotkamy się na łące wsród zajączków odpisz mi bo nie umiem bez ciebie żyć jesteś taka inteligentna jak sowa a ja taki głupi wiem że nie zechcesz mnie ale wiec że płacze za tobą co noc całe wiadro wypłakałem cały pokój mam w twoich zdjęciach z sejmu uwierz mi kochana malinko Karolinko słodka dziewczynko goodbye my butterfly love love love love love
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...