Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gimnazjalistka stawia pierwsze kroki w polityce

Utworzony przez slawommirek, 6 maja 2008 o 23:04 Powrót do artykułu
Niech PiS-owscy "geniusze", ale tez i SLD-owscy, trzymaja sie daleko od naszej uzdolnionej mlodziezy. To zagraza ich zdrowiu psychicznemu. Moralnosc socjalistyczna zaszczepiano nam (rodzicom obecnej mlodziezy) w PRL-owskich szkolach. Ale najweselsza jest deklaracja owej poslanki o checi udzielenia tej mlodej osobie WSKAZOWEK. Chyba jak szczuc i obrazac blizniego!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tak,tak najlepiej niech się zgłosi do cudotwórców z PO ,jedynej słusznej wiodacej partii w narodzie , a jesli ma pieniądze to i do partii ją wezmą- wszak są bez zarzutów,wszyscy praworządni(nawet ci z zarzutami prokuratorskimi)-wszystko wtedy zrobi dla Chełma i lubelszczyzny
0
Naiwna, naiwna, naiwna !!! Dobry poseł powinien być pazerny na kasę, posłuszny liderowi swojej partii, dbać w pierwszej kolejności o interesy kościoła katolickiego, no i postępować podobnie jak R. Giertych
0
Gratuluję Karolino!!! Właśnie takiej zdolnej,inteligentnej młodzieży nam potrzeba jak najwięcej. Trzymam kciuki za dalsze Twoje sukcesy. Niech inni nie myśla,że Chełm to zaścianek-tutaj też mamy zdolnych i inteligentnych młodych ludzi . POWODZENIA.
0
POsłaniec napisał:
tak,tak najlepiej niech się zgłosi do cudotwórców z PO ,jedynej słusznej wiodacej partii w narodzie , a jesli ma pieniądze to i do partii ją wezmą- wszak są bez zarzutów,wszyscy praworządni(nawet ci z zarzutami prokuratorskimi)-wszystko wtedy zrobi dla Chełma i lubelszczyzny
Zakasaj rekawy i sam zrob cos dla miasta i dla samego siebie. Najepiej czekac na manne z nieba i az ktos da! Chelmszczyzna zawsze nalezala do zadupia i to nie swoim polozeniam geograficznym, ale metalnoscia mieszkancow tego regionu. Leniwi i po czesci zapijaczeni nieudacznicy nie widzacy brudu ich otaczajacego. Ale zaden "´Tytan" intelektu nie pomysli ´posprzatac wokol siebie. Przykre jest to i wcale nie dziwie sie kreatywnym mlodym ludziom, ze uciekaja za przyslowiowe morza i gory.
0
brawo Karolino! nie oglądaj się na ludzi do tyłu tylko rób swoje - dużo w życiu osiągniesz! pozdrawiam gorąco )
0
Baryłka Baryłka Baryłka majjaaaaaaaa : D bos z II b ; D uwielbiam Cię , wiesz : D? inteligentna Karolinka^^ ; ****** BRAWO w przyszłym roku też to piszę ^ ^ !
0
droga baryłko!!!!!!!!!!!! moja lubov chciałbym ci powiedzieć że kocham się w tobie od 4 roku życia nie umiem wyrazić moich uczuć do ciebie samotność mnie przytłacza kocham Cię i wierze że spotkamy się na łące wsród zajączków odpisz mi bo nie umiem bez ciebie żyć jesteś taka inteligentna jak sowa a ja taki głupi wiem że nie zechcesz mnie ale wiec że płacze za tobą co noc całe wiadro wypłakałem cały pokój mam w twoich zdjęciach z sejmu uwierz mi kochana malinko Karolinko słodka dziewczynko goodbye my butterfly love love love love love
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: