Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To skandal żeby były takie warunki.Jak na Ukrainie,albo gorzej.Grabniak staje się dużą miejscowością letniskową a tu taki syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jezioro to Rotcze czy Rodcze? Autor tekstu niech się dowie i ujednolici :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochany glupolu!! To nie ma potrzeby remontowac kilkakrotnie,. To trzeba zrobic ,raz a porzadnie!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale znaleźli projektanta!!!!!! i tak już zabrali ludziom działki jak doprowadzali wodę i kanalizację a szerokość drogi jest dostateczna tylko chęci wykonania drogi nie ma!!!! mam działkę od 16 lat i naprawdę powinna już być dawno zrobiona!!!! to skandal!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno być dodane zdjęcie jak unoszą się tumany kurzu, że nie ma czym oddychać jak się idzie. Mam nieszczęście mieszkać przy tej drodze, więc problem jest mi doskonale znany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo nad jeziorem nie powinny jeździć samochody,tylko pichotką,piechotką w bikini i kąpielowkach na  bosaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedam działki nad jeziorem Rotcze w miejscowości Grabniak grabniak.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...