Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Groził, że ją zabije, a potem powiesił jej psa na klamce drzwi do domu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 marca 2017 r. o 15:01 Powrót do artykułu
"W związku z tą sprawą zatrzymany został 54-letni mieszkaniec tej samej gminy."(....) Zatrzymany 56-latek usłyszał już zarzuty gróźb i znęcania się nad zwierzęciem. Kurtyna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kpina- chciał powiesić psa ( czyli zabić) a ma zarzut znęcania się nad zwierzęciem!!! A dlaczego nie odpowiada za próbę zabójstwa wszak pies to tak jak człowiek ssak- istota żyjąca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom dziennikarstwa żenada 54 lata / 56 latek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mu nie zrobią, wszak u mnie też podobny wariat wieszał kota, aż się posikał i siekiera odrąbywał drzwi, to jeszcze trzeba było napisać w Prokuraturze oświadczenie, że poprawił swoje zachowanie i umorzyli postępowanie, no 20 lat temu, a co sie zmieniło na lepsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ten pies zagryz mu kota i w wyniku rozpaczy tak postąpił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"W związku z tą sprawą zatrzymany został 54-letni mieszkaniec tej samej gminy."(....) Zatrzymany 56-latek usłyszał już zarzuty gróźb i znęcania się nad zwierzęciem. Kurtyna!
Postarzał się w międzyczasie o dwa lata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlaczego fotografia nie ma podanego źródła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to w kodeksie przypadkiem nie stoi do 3 lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może grozić 2 lata.?? Odrazu posadzić jak odsiedzi 2 lub więcej daj dziadowi pracę społeczne. Taka karę powiem dostać de.......il.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam 500+ na 4 dzieci i po co mi pracowac? :) aa z siedzenia w domu i nudow to rozne rzeczy przychodza do glowy... na razie mamy wojne polityczna za 10 lat zbraknie miejsc w wiezieniach i wybuchnie prawdziwa wojna, jak ludzie przetra oczy i w koncu wyjda na ulice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyrodnialec do końca życia będzie utrzymywany za naszą krwawicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty masz 4 dzieci? Jak patologia PeOwska może je mieć, skoro nie wie, że 500 złotych nie wystarczy na utrzymanie dziecka. Podszkol się patologiospoleczna. To tak jakbyś twierdził, że masz auto za darmo to możesz brykać do Warszawy codziennie za minimalną pensję. A teraz policz paliwo... ciołku społeczny. Kto to ścierwo na świat wydał? Napewno nie Scheuman-Wielgus, bo też bierze 500+ i fuchy nie porzuciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...