Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
R.I.P [ rape in pain ]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kwestia gwałtu i miesiąc czasu ktoś stawia zarzuty o przepraszam jeden.... brawo kolejny sukces - przyszedł do prokuratora z gotówką czy doniósł później? bo nie wiem czy idąc tam wiedział już ile ma zabrać... oj... coś kiepsko ten system działa....
0
Cała prokuratura Włodawska....brak słów.
0
a moze to nie byl gwalt tylko sama chciala? a pozniej go oskarzyla bo nie zaplacil jej tych 10 tys?
0
"A może to nie był gwałt tylko sama chciała..." Jak ja nie mogę takich kretyńskich wypowiedzi czytać !!! Kiedy się zmieni ta mentalność wprost wzięta od mieszkańców Biskupina albo jeszcze dalej ! Przez wypisywanie takich idiotycznych treści ofiary gwałtów w naszym kraju zawsze będą się czuły tak jak gdyby to one były winne temu, że zostały zgwałcone. Jak można w ogóle takie coś wypisywać !!!
0
Gość napisał:
a moze to nie byl gwalt tylko sama chciala?
zyczymy ci kretynie, zeby cała twoja rodzina poczynając od babci została brutalnie zgwałcona, brutalnie i przez autobus arabów, ty też !!!!
0
Już wiem dlaczego mówią ,,głupi jak komentarz na onecie'' Pozdrawiam.
0
zyczliwy napisał:
zyczymy ci kretynie, zeby cała twoja rodzina poczynając od babci została brutalnie zgwałcona, brutalnie i przez autobus arabów, ty też !!!!
Gdzie tu Polska tolerancja? Wiele sprzecznych opinii słyszałem o tym "gwałcie" i śmiem przyznać rację oponętom gwałtu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: