Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no, teraz jak trafi do wiezienia to napewno spotka ja wymyslona kara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że prokurator który kazał zamknąc i sędzia który nakaz wydał powinni zmienić strażników. Dwa tygodnie w więzieniu to straszne. zatem panowie prokurator i sędzia zamknijcie swoje tyłki na dwa tygodnie w celi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgwałcili-marzeniem chyba jej było żeby była zgwałcona ale była tak obleśna że żaden facet jej nie chciał prze.....ć wiec sobie wymyśliła historyjkę i oczerniła 3 niewinnych ludzi-teraz mimo uniewinnienia dużo osób bedzie na nich patrzeć jak na gwałcicieli-Nie rozumiem jak można komuś takie świństwo zrobić,w dodatku kolegom z pracy?gdzie ona ma sumienie?Awansu jej sie zachciało czy co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie marzyła żeby ją puknąć a nikt nie chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC a nic nie rozumiem w tej sprawie! Nie było wykorzystywania seksualnego strażniczki ZK przez strażników tegoż ZK,czyli nie było gwałtu. Nie piszecie czy strazniczka ZK miała dobrowolne stosunki płciowe ze strażnikami tegoz ZK. To bardzo istotntne, bo jeśli miała takie stosunki to dlaczego złozyła zawiadomienie o gwałcie. Dalej nic nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek to jest ponad zrozumienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastepnym razem jak ktoś na prawdę ją zgwałci niech się nie zdziwi jak sedzia umorzy postępowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyno nie ufaj władzy. Wiem że walczysz z rodziną która dawno cie wyelimowała z życia Walcz póki masz siły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...