Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Henryk Lewczuk ps. \"Młot\" nie żyje

Utworzony przez ~fingerling~, 18 czerwca 2009 r. o 17:27 Powrót do artykułu
Bardzo smutna wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnaj Niedługo znowu będziemy potrzebować takich jak Ty bohaterów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak smutne jest to ,jak BOHATEROWIE odchodzą- cześć ich pamięci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze mu tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydż się za takie słowa ty komusza gnido.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba już nie zdąży oddać tego odznaczenia obecnemu prezydentowi rp tak jak robią to inni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Młot działał w Wierzchowinach???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
należało mu się tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gs napisał:
To Młot działał w Wierzchowinach???
Nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te niektóre wypowiedzi z idiotycznymi uśmiechami są dowodem dna moralnego i społecznego - a w domyśle mam gnidy z czerwonymi podniebieniami, które Bardzo ubolewaja że czasy się zmieniły ... Gdyby było przynajmniej połowe ludzi z odmiennymi poglądami niż te, które gościły na moskiewskich 'salonach', to na pewno dla wielu wartościowych ludzi życie byłoby dłuższe i przyjemniejsze ... A nie dość, że nie było to okazuje się że antypolskie idee są dla wielu bliskie nadal - ŻAŁOSNE !!! Jak pasuje 'niektórym' idea bezprawia, złodziejstwa, kłamstwa, obłudy i hipokryzji - to granica państwa, w którym będziecie wniebowzięci jest niedaleko Chełma ... Tylko troche kasy na rozruch weźcie, bo tam choroba brudnych rąk już jakiś czas trwa - ale fascynaci manifestu PKWN powinni już się przyzwyczaić ... Także Więcej Szacunku - przynajmniej dla tych, którzy mieli odwagę przeciwstawić sie tumanom z opaskami ORMO, UBekom i dygnitarzom na każdym szczeblu władzy, którzy dzisiaj swoje teczki zamienili na skórzane portfele, a Wołgi na zachodnie samochody - może i frędzle, ale sami widzą chyba różnice, która jest przepaścią ... I niech ten banał, w tak istotnej dla wielu sprawie, o którą walczył 'MŁOT' będzie synonimem różnicy poglądów i poziomów, a kto tego nie rozumie jest naprawde nieszczęśliwm człowiekiem i niech zamilknie ... ... ... Liczę na zrozumienie ze strony młodego pokolenia ( - sam mam 30 lat ) - jeśli my to będziemy ignorować i niedoceniać, a bohaterami będą Piraci z Karaibów, a nie Prawdziwi ludzie którzy mieli i mają odwagę na czyny, to z bagna smutków, nieświadomości, głupoty i wszelakiego narzekania nie wyjdziemy przez kolejne 50 lat ... Takim ludziom powinno budować się pomniki - a ten, który pisze głupoty i dodaje do tego uśmiech powinien przy tych pracach piasek przesiewac, gdyż mózg jest jego i ciało do tego tylko stworzone ... P.S. Z góry odpowiadam na potencjalne / ofensywne odpowiedzi odnośnie mojego wpisu sprzeciwem w formie jakiegokolwiek odzewu z mojej strony ... Pewne rzeczy są poza dyskusją, a kto tego nie może pojąć niech nawet nie produkuje się przy klawiaturze ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żegnamy Wielkiego Człowieka ,Nieprzeciętnego Patriotę ,Żołnierza niewzruszonej odwagi ,który pokochał Polskę ...i chociaż Jego Legende cenzurowano aż do dzisiaj ,poniesiemy w sobie wdzięczna pamięć o BOHATERZE Młodzież ze Śląska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki żal. Chwała BOHATEROM !!!!!!!!!!!!!!!1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor artykułu BAR pisząc o kampanii wrześniowej chyba czegoś nie sprawdził. Gdyby "Młot" brał w niej udział to wówczas miałby zaledwie 16 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka szkoda! To był ostatniżyjący dowódca WiN. Dla uczczenia tego wielkiego patrioty jedna ze szkół chełmskich powinna być jego imienia. podrawiam pk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała BOHATEROM!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tym prawdziwym ! Nie dla każdego był on bohaterem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jego patriotycznych wyczynach i tzw. podkomendnych mogliby powiedzieć i napisać starsi mieszkańcy Wojsławic, poznalibyście prawdziwe oblicze "bohatera" spod ciemnej gwiazdy "Młota". Kreują go na bohatera ci, którzy byli mu podobni, ale jeśli ktos coś o nim wie niech napisze. Ja gdzieś w archiwach posiadam art. Lotny starosta opisujący wyczyny tej młotowskiej ordy. Niech spoczywa w pokoju jako człowiek, bo jako bohater nie wsławił się czynami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mia napisał:
Żegnamy Wielkiego Człowieka ,Nieprzeciętnego Patriotę ,Żołnierza niewzruszonej odwagi ,który pokochał Polskę ...i chociaż Jego Legende cenzurowano aż do dzisiaj ,poniesiemy w sobie wdzięczna pamięć o BOHATERZE Młodzież ze Śląska
Co za mało zorientowana w historii młodzież, jaki bohater? Kiedy zdążył Polskę pokochać, chyba że w lasach wojsławickich jak przygotowywał napady na wioski, a później jak s........ł do Francji. Poczytajcie trochę albo porozmawiajcie ze świadkami, którzy jeszcze żyją i nie boją się prawdy. Zobaczycie jaki z niego bohater. Hańba narodowi, który chełpi się takimi bohaterami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wpis 19.03.2009, 19:19:32 Wpis #40 Goście Ja urodziłem się w latach 60-tych i nie mogłem być naocznym świadkiem tych wydarzeń.Mieszkałem na tych terenach gdzie "działał Młot"- pamiętam,że na początku był to temat tabu,dopiero z upływem czasu ludzie zaczęli na ten temat się wypowiadać. Byłem bardzo zdziwiony gdy w NIE przeczytałem o znanych mi z relacji starszych ludzi epizodach.Przedstawione w tym artykule okoliczności pokrywały się z tymi relacjami- a cześć wymienionych tam osób znałem. Nie jestem historykiem i nie mogłem skonfrontować artykułu z rzeczywistością gdyż już nie mieszkałem wówczas gdy się on ukazał w tamtych stronach.Chciałbym jednak poznać komentarz samego zainteresowanego na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9.02.2009, 19:40:49 Wpis #30 Goście CYTAT(Gość @ 13.12.2008, 08:49) * Proponuję jednak zapoznać się z obszernym artykułem w "NIE" na ten temat -przytoczone są w nim wypowiedzi osób żyjących i znanych z imienia i nazwiska - jeżeli byłby to kłamstwa i niepotwierdzone fakty to jak sadzę chyba finał nastąpił by w sądzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...