Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
własnie po zimie ukazały sie setki dziur, a na Lubelskiej dziura straszy od wrzesnia, był pachołek ale ktoś go zwinął i tak dziura przetrwała cały remont Lubleskiej i spokojnie doczekała sie nowego pachołka, no ma już pół roku to może jakąs imprezke przy dziurze zrobić, albo snieg zasypie i tak doczeka do wiosny. A Trubakowska jest już dostepna dla furmanek na żelaznych kołach, tak bo niczym innym po tych kocich łabach nie da sie jechać. No i może ktos odsniezy chodnik na krzyzówce Lubelska , SZpitalna, Trubakowska bo od grudnia nikogo z łopata tam nie było, wogóle to chyba jst letnia wersja tego skzrzyzowania bo nikt go nie ośnieża i z 3 pasów na zjazd ze skrzyzowania jest dostepne 1/2 bo reszta pod lodem. No ale wybory juz były teraz jest życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz Krasnegostawu będzie mógł skończyć to zaczął czyli cooo?Drogi to dziura na dziurze,po opadach śniegu czeka aż samochody rozjeżdżą i wypatruje wiosny, most na Wieprzu to się lada chwila chyba rozleci bo trzyma się na się kupy tylko z przyzwyczajenia, miasto nie ma żadnego parkingu bo po co nasza Straż Wiejska ma jak na siebie zarobić. Obiecuje "cuda i cudeńka" a jak co do czego to się chowa na tylnej kanapie za czarnymi szybami Partnera Straży Wiejskiej a jak nie daj boże ktoś zada mu niewygodne pytanie to rozkłada ręce i twierdzi że przepisy go wiążą i blokują i naśladując innego prezydenta mówi "chcem ale nie mogem"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaa napisał:
Burmistrz Krasnegostawu będzie mógł skończyć to zaczął czyli co?Drogi to dziura na dziurze,po opadach śniegu czeka aż samochody rozjeżdżą i wypatruje wiosny, most na Wieprzu to się lada chwila chyba rozleci bo trzyma się na się kupy tylko z przyzwyczajenia, miasto nie ma żadnego parkingu bo po co nasza Straż Wiejska ma jak na siebie zarobić. Obiecuje "cuda i cudeńka" a jak co do czego to się chowa na tylnej kanapie za czarnymi szybami Partnera Straży Wiejskiej a jak nie daj boże ktoś zada mu niewygodne pytanie to rozkłada ręce i twierdzi że przepisy go wiążą i blokują i naśladując innego prezydenta mówi "chcem ale nie mogę"
to mnie wkurza, urodziłem sie w tym mieście chodziłem do szkoły z burmistrzem, ale przez te 50 pare lat swiat w Krasnymstawie stanął w miejscu, 10 ulic na krzyż to moje miasto i 10 dziurawych.Most w stronę ronda ma dziurę prawie do lustra wody. To juz ksiadz na cmentarzu bruk ułożyła on dzi nie potrafi załatać, a droga koło stadionu , przy przychodni to obecnie tor kajakowy, ale co tam wybory muz były.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę drodzy włodarze że warto też myśleć o inwestycjach które przyniosą w perspektywie czasu zyski do budżetów miast a to raczej nie są remonty osiedlowych dróg które oczywiście też uważam za konieczne... fajnie mieszkać przy wyremontowanej ulicy ale jeszcze fajniej mieć prace w zakładzie który nie jest 50 km dalej Pzdr mk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że trzeba pisać tak jak Ty to robisz i domagać się działania - nie tylko w trakcie wyborów ale i po Także fotografujmy piszmy i domagajmy się w końcu płacimy podatki Wierzę że dziennikarze pomogą i małymi kroczkami do przodu da się tą dziurę załatać mi się już kilka udało pzdr mk
Gość napisał:
własnie po zimie ukazały sie setki dziur, a na Lubelskiej dziura straszy od wrzesnia, był pachołek ale ktoś go zwinął i tak dziura przetrwała cały remont Lubleskiej i spokojnie doczekała sie nowego pachołka, no ma już pół roku to może jakąs imprezke przy dziurze zrobić, albo snieg zasypie i tak doczeka do wiosny. A Trubakowska jest już dostepna dla furmanek na żelaznych kołach, tak bo niczym innym po tych kocich łabach nie da sie jechać. No i może ktos odsniezy chodnik na krzyzówce Lubelska , SZpitalna, Trubakowska bo od grudnia nikogo z łopata tam nie było, wogóle to chyba jst letnia wersja tego skzrzyzowania bo nikt go nie ośnieża i z 3 pasów na zjazd ze skrzyzowania jest dostepne 1/2 bo reszta pod lodem. No ale wybory juz były teraz jest życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w naszym pięknym mieście Krasnymstawie przydał by się jeszcze zalew na który można by się wykąpać, złapać jakąś rybkę, ładną oczywiście "WYMIAROWA" wypuścić ją albo zabrać jak kto lubi jeść. Bo te "Tuligłowy" to porażka, siedzą tam same szuwarki cały dzień biorą wszystko co się czepi haczyka, nawet jakby było g..wno. a w nim owsiki i się ruszały to też by wzięli,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nunes napisał:
A w naszym pięknym mieście Krasnymstawie przydał by się jeszcze zalew na który można by się wykąpać, złapać jakąś rybkę, ładną oczywiście "WYMIAROWA" wypuścić ją albo zabrać jak kto lubi jeść. Bo te "Tuligłowy" to porażka, siedzą tam same szuwarki cały dzień biorą wszystko co się czepi haczyka, nawet jakby było gówno. a w nim owsiki i się ruszały to też by wzięli,
to samo w Chełmie, bierze płotki wielkości palca, bo dla kota, a wiadomo ze zeżre sam. Karpie po 100 sztuk, najlepiej w nocy, bo nie widać co sie bierze. A i miejsce jego, zajęte na zawsze a miejsc na zalewie z 10. Odrębny temat to łódkarze, tych juz nikt nie kontroluje i biorą wszystko co sie złapie, mięsiarze. Przodków tym działki po 60 tce. A na rowerach po nocy np. o 2.00 z..........ja jak na wyścigu pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaa napisał:
Burmistrz Krasnegostawu będzie mógł skończyć to zaczął czyli cooo?Drogi to dziura na dziurze,po opadach śniegu czeka aż samochody rozjeżdżą i wypatruje wiosny, most na Wieprzu to się lada chwila chyba rozleci bo trzyma się na się kupy tylko z przyzwyczajenia, miasto nie ma żadnego parkingu bo po co nasza Straż Wiejska ma jak na siebie zarobić. Obiecuje "cuda i cudeńka" a jak co do czego to się chowa na tylnej kanapie za czarnymi szybami Partnera Straży Wiejskiej a jak nie daj boże ktoś zada mu niewygodne pytanie to rozkłada ręce i twierdzi że przepisy go wiążą i blokują i naśladując innego prezydenta mówi "chcem ale nie mogem"
nie jest tak źle ,chyba ktoś czyta te posty bo dzisiaj widziałem załatane dziury na moście i nie tylko, gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wjazd od Lublina do chełma na rondo jedna wielka dziura , pomyslec jak spadnie deszcz,mozliwa jazda ale czołgiem , pozdrawiam Panią Prezydent, goraco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...