Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Polscy Ghostbusters
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś co jest z tym domem, czego stoi pusty ? gdzie właściciele itd. chodzi mi o prawdę, a nie o bajeczki o duchach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys tez wpadlismy na pomysl z kolegami zeby pojechac do tego domu i jak juz bylismy na podworku to przegonil nas bardzo niezyczliwy sasiad. Dom ponoc stoi na starym cmentarzu. Zwroccie uwage ze po drugiej stronie ulicy tez stoja dwa nizamieszkale i opuszczone domy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zadzwonić po Mulder i Scully z Archiwum X
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ktoś wie czy w opuszczonym domu na al. Kraśnickich, na przeciwko szpitala, wciąż straszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiemktoryto napisał:
wie ktoś co jest z tym domem, czego stoi pusty ? gdzie właściciele itd. chodzi mi o prawdę, a nie o bajeczki o duchach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiemktoryto napisał:
wie ktoś co jest z tym domem, czego stoi pusty ? gdzie właściciele itd. chodzi mi o prawdę, a nie o bajeczki o duchach...
Właściciel jest za granicą, historyjke o duchach wymyślił wiele lat temu żeby nie robiono w budynku pijackich schadzek. co jakis czas pojawia się nowa opowieść, że ktoś wszedł i cos go tam nastraszyło, ale to ma tyle wspolnego z prawda co historyjka o tym, że bociany przynoszą dzieci... wszystko po to żeby nie dewastowano budynku... każdy chroni swoją własność jak może, nawet na odległość przy pomocy "duuuchów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dfhg napisał:
A ktoś wie czy w opuszczonym domu na al. Kraśnickich, na przeciwko szpitala, wciąż straszy?
Dalej straszy http://www.mmlublin.pl/285486/2009/6/19/lublin-nawiedzony-dom-straszy-ludzi-wideo?category=video
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy dryndnac do Fundacji nautilus, oni wszedzie widza duchy, nawet jak ich nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzwoniłem do Muldera i Scully z Archiwum X już jadą na lotnisko i lecą do polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma takiego przestępstwa jak włamanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właściciel przeprowadził się do USA bo bał się mieszkać w tym domu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...