Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Warto dodać, że budynek ma drewniane stropy... adaptacja na cokolwiek to ogromne koszty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem że pies ogrodnika sam nie zje i drugiemu nie da. W tej sytuacji najlepiej będzie jak Michalenko odkupi młyn od samego siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten budynek nadaje się chyba tylko na hotel, dziwi mnie że Tesco było zainteresowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Opatowie zaraz przy wjeździe od strony Kielc, młyn przerobiono na hotel i to jak fajnie wygląda dziś w porównaniu z poprzednim stanem a ten budynek na zdjęciu był by świetnym hotelem i to w stylu więziennym lub koszar zwłaszcza dla grup lubiących historie wojskowości a Chełm ma czym się poszczycić od czasów Grodów Czerwieńskich po II wojnę i tu współpraca z działem promocji miasta by naprawdę dała świetny efekt prosze o tyh pomyśleć bo zburzyć to nie problem ale wystarczy pomysł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przerobić na mieszkania i gitara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne miejsce na dyskotekę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na dole sklepy zrobić, a górną część przerobić na mieszkania .Pewnie za duzo chcą jak nie ma kupca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że nie wspomną o konserwatorze zabytków który trzyma łapę nad młynem i oczekuje kieszony....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idąc tokiem rozumowania tzw. władz Chełma to najlepiej zburzyć ... Zniszczyć wszystko co Polskie...jeśli brak pomysłu i takie myślenie jest tzw. gospodarza to należy go sprawdzić do 10-go pokolenia kim jest ? bo to chyba tylko obywatel i niech szybko poda się do dymisji ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Z czasem zaczął być wykorzystywany przez okolicznych mieszkańców jako wysypisko śmieci" - oznacza to, że nie zasługują ani na sklep w tym miejscu ani na nic innego, niech się kiszą w syfie. Co za ludzie, to ta wielka "kultura Europejska", która się boi "prymitywów" z Islamu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idealne miejsce na sklepy,butiki jakichś znanych firm z ciuchami typu c&a ,new yorker,h&m itp a jeszcze lepiej coś w stylu outlet lublin z barem typu subway.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedac, bo straszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze jak przejeżdżałem obok, gdy jeszcze mieszkałem w Chełmie, to myślałem sobie, że ten budynek ma mega potencjał na dyskotekę. Nazwa już jest - "Młyn". Metrażu aż za dużo. Zrobić to na surowy industrialny klimat... Lokalizacja w samym Chełmie dobra bo obok przystanek i stacja Chełm Miasto. Niestety nikt z kasą nie podzielił mojego pomysłu :D a szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...