Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak sprawnie dojechać do Chełma ze świdnickiego lotniska do Chełma ?

Utworzony przez Michał, 14 czerwca 2013 o 20:11
Witam, Jak sprawnie dojechać ze świdnickiego lotniska bezpośrednio do Chełma ? Rozwiązania dojazdu do Lublina i przesiadki na pociąg odpadają. Interesują mnie tylko bezpośrednie połączenia Świdnik Lotnisko -> Chełm.   Pozdrawiam Z
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TAXI :)
0
wydaje mi się ,że Chełm ( o ile mam na myśli ten sam Chełm czyli koło Rejowca) to mało znane miasteczko, więc wątpię żeby takie połączenie ktoś utworzył chyba , że przez ten Chełm będzie jechal jakiś autobus do OKszowa albo do Poczekajki .Kiedyś to byłoby możliwe , że byłoby takie połączenie ale teraz jak już niedźwiedź uciekł z pomiędzy trzech dębów i zabrał ze sobą ducha bielucha  bo doszli do wniosku że tu chu..em wieje to na pewno nie będzie takiego połączenia.
0
W Świdniku helikoptera sobie skołuj
0
zależy skąd lecisz jak z nad ukrainy to proponuje spadochron i celny skok chociaż to nie łatwe bo chełm to taka mała dziura że ciężko będzie trafić ......
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: