Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Portal gromadzi bank ogłoszeń zarejestrowanych firm w różnych kategoriach stanowisk w ramach przeszukiwania bazy Polska nauczyciel (z czego może również skorzystać pracodawca w kontekście oferty pracy), system Preply preply com/pl/ pokaże najlepiej dopasowanych kandydatów, którzy nie aplikowali bezpośrednio na stanowisko, ale zostawili swoje CV w systemie.W zakładce zatrudnienie - wzory oświadczeń wymaganych przy składaniu dokumentów na wolne stanowiska pracy. Połączenie ofert pracy z opiniami o pracodawcach polskich i zagranicznych stanowi unikalności portalu na tle innych serwisów z ofertami pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam chetnie pracowalabym w catarze ale nie jestem nauczycielka moze ktos z cataru moglby pomoc w znalezieniu pracy polka lub polak ktorzy tam mieszkaja i pracuja jestem w trudnej sytuacji i potrzebuje pracy ktorej nie moge znalezc poniewaz jestem emerytka i juz takich starych niepotrzebnych ludzi nikt w polsce niechce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...