Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest praca w Straży Granicznej. Kto może zostać zatrudniony?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 września 2016 o 21:14 Powrót do artykułu
same plecaki się dostały...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie masz znajomości to nawet nie startuj ... jeden z drugim .  Nawet ci ze znajomościami mogą się nie dostać bo ktoś zawsze będzie miał większe znajomości . 
0
To prawda niestety.....
0
Służba ciężka ale daje satysfakcje.Mimo młodego wieku mam ambicje zostać oficerem.Jak zakładam mundur zmieniam się z lamusa w prawdziwego maczo .Jestem obrońcą polskich granic.
0
czy w wojsku policji czy w strazy tylko dostaja sie po ukladach
0
lipa kasa.
0
Tylko "swoich" biorą - układ się liczy
0
Misiewicz do SG
0
no faktycznie szczyt szczęscia zostać niuchaczem - kołkiem w płocie :-))) wsamraśne dla buracznopszenicznych.
0
po mieście chodzi plotka że trwa nabór na stanowisko komendanta, wymagane stopień min. majora i świadectwo z religii.
0
wszyscy idą tam do pracy po znajomości
0
Dobry JOKE ahhaha ,zero znajmości nie masz szans :D
0
Fikcyjny NABÓR ,wszystko dawno obstawione swoimi :D
0
Pociotek może być zatrudniony. ...
0
Co za Ciemnogród, co za ludzie ja się pytam!? Żeby dostać się do służb mundurowych należy przejść POZYTYWNIE procedurę kwalifikacyjną!!! Jeżeli ktoś ma/miał coś za uszami i nic nie potrafi to się nie dostanie i tyle!!! A potem to gadanie jaki ten nabór okropny i te znajomości takie niezbędne... Niedobrze się robi jak to czytam!!! Dostałam się bez znajomości za to za konkretne kwalifikacje zawodowe. Niemożliwe!? A jednak...
0
asasas
0
bgxkssh ******astro-lichtblicke.de/nike-presto-fleece-793.php ******hoteldeidogi.it/huarache-ultra-zalando-560.htm ******fairmate.it/694-new-balance-574-giallo-blu.aspx ******asadistribuzione.it/adidas-stan-smith-cracked-leather-blu-393.html ******zapatamc.de/433-adidas-los-angeles-weiß.asp nike air presto günstig nike air max kaufen damen adidas original superstars stan smith adidas particolari air max 2016 costo
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: