Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest umowa na przebudowę DK12. Samochody pojadą po równym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 czerwca 2017 o 15:21 Powrót do artykułu
Już cieszę się na poprawę stanu dróg i wyprowadzenie ruchu międzynarodowego z Chełma
Zaloguj się, aby oddać głos
0
undefined napisał:
Już cieszę się na poprawę stanu dróg i wyprowadzenie ruchu międzynarodowego z Chełma
 nic nie wyprowadza tylko poprawia , pis zawiesil budowe obwodnicy miesiączki kaczyńskiego sa wazniejsze
0
ile kosztuje przygotowanie takiego wniosku aplikacyjnego?
0
Własnie oddala się możliwość budowy obwodnicy Chełma. dobrze że rekowiecka się wyremontuje mam nadzieję że i rondo na lubleskiej ktoś naprawi
0
Co ma krajówka do obwodnicy...dwie różne inwestycje...inne środki, inne priorytety.... jak ktoś nie ma bladego pojęcia to proponuję doczytać i nie dołować się siejąc zamęt wśród równie oczytanych i kompetentnych jak sam autor komenta....
0
tak się zastanawiam i nie mogę skojarzyć, która to ulica Chełma jest na zdjęciu?
0
na zdjeciu jest rejowiecka z mostem nad Uherka
0
Po co ci obwodnica? Nie po to budują firmy zwe haciendy, by je kierowcy omijały. Zbudują ekspresówkę, to i obwodnicę zrobią.
0
prawy pas na rejowieckiej znowu z koleinami - był poprawiany w ramach gwarancji i znowu ....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: