Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to jezioro dla pastuchów z Chełma i okolocznych wsi -dla nich to jak wyjazd nad Bałtyk .
Chełmianie mają swoje naprawdę fajne Żółtańce. A nad Białe jadą z całej Polski, znad Soliny, z Mazur, z Warszawy. Klimat negatywny Okuninki w sezonie nie robią okoliczni ludzie tylko właśnie "światowcy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmianie mają swoje naprawdę fajne Żółtańce. A nad Białe jadą z całej Polski, znad Soliny, z Mazur, z Warszawy. Klimat negatywny Okuninki w sezonie nie robią okoliczni ludzie tylko właśnie "światowcy".
Mowisz o tej trochę większej kałuży pod Chełmem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Białe Jezioro ma już dużą konkurencję innych zbiorników,ale takiego klimatu na deptaku nie ma nawet Krakowskie Przedmieście w Lublinie i to ściąga ludzi.Jak pojawią się baseny jak np. nad ZalewemZemborzyckim to atrakcyjność sie poprawi.No i rozrywka oprócz głośnej muzyki i wszechobecnego piwska.Nie pozwalajcie na grillowanie na plaży wśród wypoczywających,Piaseczno z tego powodu straciło ponad 50% odpoczywających ,wszyscy uciekają na inne akweny z powodu smrodu spalenizny podczas upału 30-40 st.C.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni raz byłam nad białym chyba 10 lat temu. I już był syf. Teraz to nawet sobie nie wyobrażam kąpieli w tym..... Szambie. Wszystko razem. Dzieci które załatwiają potrzeby w wodzie, starsi również, psy, koty, szczury..... Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć bary zlikwidować motorówki zamknąć wypożyczalnie zabronić łowić ryby wtedy będzie czysto i spokojnie tylko dla kogo to będzie potrzebne jak nikt nie przyjedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydaloby sie wiecej śmietników i kibli bo na takie tlumy w weekendy...to porażka. Powonny być wysokie kary za zanieczyszczanie a przede wszystkim regularne sprzątanie jeziora przez nurków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak WC to naprawdę brak. Ja jeszcze karała bym psiaży. To mnie bardzo wkurza. Dzieci się bawią a psełdo tatuś bo tak się nazywał(psi tato) synku wykąp się  j. Jest to oburzajace. Sama jestem psiarzem ale swoich pupili nie kąpię w jeziorze. No i to piwko co w siebie wszyscy wlewają a potem tylko butelki puszki i plastiki tonami pływają. A za te szamba to pewnie pół okuninka wpuszcza do więzienia z takimi i ciężko grzywno karać rzędu kilku dziesięciu tysięcy aby naprawdę popamietali . Ale ogólnie jest spoko 6 na 10. Pozdrawiam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...