Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
....grozi im do 5 lat....! Tak moze i jest w terorii, ale deb***e zostana pouczeni i wypuszczeni. Wszak nasze Sady wszystkim daja szanse poprawy! Tylko, ze zdegenerowni juz od najmlodszych lat maja szanse na poprawe jedynie przy konsekwentnym tropieniu i bezwarunkowym karaniu! Innej drogi nie ma i prawdopodobnie nie bedzie. Wsadzic drani i dopiero po tym oczekiwac poprawy!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zasypać to dno! Przecież nad Białe jeżdżą teraz tylko drechole, aby kraść i się bić. Zero miejsca dla normalnych ludzi, zwierzęta niech się tam bawią, im woda nie potrzebna do rozrywek. A tych niedzielnych rozrabiaków na 5 lat za kraty! ps. Ładowanie obrazka, na którym są te cyferki do przepisania potrafi zniechęcić w ogóle do komentowania. Z każdym razem, gdy chce coś napisać na waszym forum, to szlag mnie trafia, bo wpisuje i za każdym razem jest źle.
0
Zapewne podejrzani to: Ludzie honoru kibice Motoru
0
Dwóch z nich to nieletni: 16 latkowie Rafał M. oraz Cezary M. Oni za swoje czyny odpowiedzą przed sądem rodzinnym.
Chcieli się bawić w dorosłych to niech odpowiadają jak dorośli. Pieprzone dresiarstwo.
0
Ku*** My naprawdę mieszkamy w Polsce B...
0
a dziennikarz zapomniał dopisac ze to kibice Motoru
0
trtyt napisał:
a dziennikarz zapomniał dopisac ze to kibice Motoru
Ja osobiście jestem pod wrażeniem sprawnej akcji policji. Szkoda, że nie zastrzelili tych dresików
0
Do karnych prac pod nadzorem zapędzić gnojów na 5 lat . Szybko zrozumieją jak się zachować
0
Brawo młodzież trzeba frajerom pokazać kto rządzi nad Białym i w Lublinie.
0
policja policją, ale nie było nikogo kto by wpie#$%&ił pieciu gówniarzom
0
Pedały Lubelskie wszędzie w POLSCE wieje WIOSKĄ LUBELSKĄ
0
Lubelak1 napisał:
Brawo młodzież trzeba frajerom pokazać kto rządzi nad Białym i w Lublinie.
Mądrość działa na określonej przestrzeni, GŁUPOTA na nieograniczonej..... Jeszcze jeden FRAJER dał o sobie znać....
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: