Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jezioro Białe: Para pływała na materacu, oboje utonęli

Utworzony przez gumes, 13 sierpnia 2010 r. o 16:12 Powrót do artykułu
KRETYNIE!!!!! jak tak ci sprawia przyjemnośc,patrzenie na "cycki i szparkę"-jak to określiłeś to przyglądaj się u swojej kobiety,o ile posiadasz,a ja jej już współczuje,że jest z takim idiotą jak ty!!!!! Nie rozumiesz ludzkiej tragedii?? to się głupio nie wypowiadaj....mądry taki jesteś,a gdyby taka sytuacja zdarzyła się w twoim otoczeniu to ciekawe co byś powiedział. Młodzi i nie myśleli moze co robią,ale ty nie masz prawa ocenić kogoś kogo nie znasz...zastanów się następnym razem,zanim napiszesz!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Totalnaa tragedia...To byli młodzi ludzi,którzy mieli marzenia,aż tu nagle pojechali wypocząć, a się utopili.;( Wpółczucia dla rodzin zmarłych. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupota i deb***izm kosztuje . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
Hej! Gdzie się to w końcu wydarzyło? Na plaży głównej OSIR, czy gdzie? I jak to w koncu bylo, długo oni w wodzie byli? BTW - popieram że jak sie nie potrafi pływac to sie brodzi w wodzie przy brzegu, ale malolaty mają wodę zamiast mózgu i takie sa tego skutki!
Witambyłem świadkiem tych wydarzeń niestety . Akcja działą się za płotem pola namiotowego przy barze pod samolotem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szuwary http://www.youtube.com/watch?v=PWyQJlP_G44&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze, żadna para gówniarzy. Młodzi, dorośli ludzie. Czy wy jesteście chorzy psychicznie ? Nazywać deb***ami zmarłych ludzi ?! Nigdy nie możemy przewidzieć co się stanie, ta plaża na tym ośrodku jest niestrzeżona, nie ma oznakowania bojami, więc ten ośrodek jest do dupy, wiem bo mieszkam niedaleko niego, właściwie w ośrodku ASTUR. Tutaj są ratownicy i oznakowania i nikt się o nic nie boi [ jeśli ktoś za daleko wypływa na materacu, poza boje czerwoną to ratownicy krzyczą na niego i każą mu zawrócić ]. Po drugie jakiś idiota z miasta, lubi sobie w piękną pogodę poszaleć motorówką na jeziorze. Przywiązuje pontony i jego znajomi są przez niego ciągnięci. Motorówka sprawia, ze na jeziorze pojawią się fale, a że jest to małe jezioro szybko się one rozchodzą. I prawdopodobnie [ piszę prawdopodobnie, bo nie jest to 100 % informacja ] te fale rozkołysały materac, wiem jakie one są, ponieważ przeżyłam coś takiego na rowerze wodnym. Niby to aż rower, ale fale się czuło, więc co dopiero na takim materacu, rozbujało ich i spadli. A przcież nie umieli pływać, gdyby mieli kapoki. Płakac mi się chce, dwójka młodych ludzi i do tego na `moim` jeziorze. No i te bakteirie o, których wy mówicie. Niby woda taka czyściutka, że dno widać w niektórzych miejscach, woda przezroczysta, alr przeciez bakterii `golym okiem` nie dostrzeżesz. Pokój ich duszy. Pojechali wypocząć i teraz wrócą do domu w plastikowych workach ;( I jeszcze coś ; w telewizji powinni przestrzegać, żeby nie wypływać na materacach, a jeśli już to tylko w kapokach. Zeby nie kąpać się na plażach niestrzeżonych i przed wejściem do wody, jak się długo leży na słońcu, zeby nagle sie troche ochlapać, żeby nie doszło do szoku termicznego [ ta tragicznie zmarła dwójka, pewnie też go doznała, w końcu leżeli na wodzie i słońce strasznie prażyło. ] I jeszxze jedno, jesli inni ludzie widzą, że ktoś daleko wypływa na materacu, to niech krzyczą, wrzeszczą, żeby zawrócili czy coś. To wszystko co miałam do powiedzenia. Dziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malenka napisał:
zacznijmy od tego, ze nie kazdy jedzie spedzic tam czas na odpoczynku i rekreacji.
Dokładnie! Okuninka jest miejscem głównie zabawy, jeśli ktoś chce odpoczywać to niech jedzie nad inne jezioro, a jeśli już chce nad białe to niech wypoczywa po drugiej stronie miasteczka i w nim się nawet nie pokazuje. Pisząc (do tego z błędem), "że Jezioro Białe to miejsce wypoczynku dresiarzy, zlodzieji, ćpunów oraz prostaków i nowobogackich z Lublina i Chełma" obrażacie wiele osób. Jak się wam tam nie podoba to nie jeździjcie tam, zmusza was ktoś? Sami na własne życzenie się tam pchacie i potem narzekacie, jest przecież tyle jezior w Polsce. A jeśli nie jeździcie tam, a tak piszecie to aż szkoda słów, pisać, bo słyszałem/łam od kogoś że ktoś tam usłyszał, że ktoś powiedział że jest tak i tak nad tym Białym. Jeżdżę tam od 10 lat, dziś wróciłam do domu i było super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panna napisał:
Dokładnie! Okuninka jest miejscem głównie zabawy, jeśli ktoś chce odpoczywać to niech jedzie nad inne jezioro, a jeśli już chce nad białe to niech wypoczywa po drugiej stronie miasteczka i w nim się nawet nie pokazuje.Pisząc (do tego z błędem), "że Jezioro Białe to miejsce wypoczynku dresiarzy, zlodzieji, ćpunów oraz prostaków i nowobogackich z Lublina i Chełma" obrażacie wiele osób. Jak się wam tam nie podoba to nie jeździjcie tam, zmusza was ktoś? Sami na własne życzenie się tam pchacie i potem narzekacie, jest przecież tyle jezior w Polsce. A jeśli nie jeździcie tam, a tak piszecie to aż szkoda słów, pisać, bo słyszałem/łam od kogoś że ktoś tam usłyszał, że ktoś powiedział że jest tak i tak nad tym Białym.Jeżdżę tam od 10 lat, dziś wróciłam do domu i było super!
to jutro obserwuj czy nie masz wykwitów na skórze . . . A fajnie kapało się w pływającym gownie i szczykach? MMM pewnie fajnie cudownie . . . Nie mam szacunku do osób mających parcie na ten syf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to gówna sama dzis widzialam i mnie zszokowalo!!! a co do tragedii to brak słów ;c oni byli z siedlec,niedaleko mnie;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to jutro obserwuj czy nie masz wykwitów na skórze . . . A fajnie kapało się w pływającym gownie i szczykach? MMM pewnie fajnie cudownie . . . Nie mam szacunku do osób mających parcie na ten syf
Jakbym miała mieć cokolwiek na skórze to po pierwszym dniu bym miała, muszę cię zmartwić, ale nie mam. No fajnie i cudownie. Myślisz, że do innych jezior ludzie się nie załatwiają? To się głęboko mylisz. Jak ci "syf" w Białym przeszkadza, to sobie jeździj nad inne "czyste" jeziora, może tam wodę filtrują specjalnie dla ciebie, bo liczą na twój szacunek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie macie serca naprawde zastanowce sie o czym wy mowicie !! gina mlodzi ludzie a jeden mowi ze im sie piepszyc chcialo czlowieku jak ty mozesz spojrzec wogole w lustro !! sprawiasz tylko przykros rodzinie ;/ do poki nie stanie sie cos takiego waszym bliskim bedziecie wszyscy pier******** takie glupoty ;/ brak slow na takich ludzi jak wy ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moniś nie podniecaj sie tak bo się podesrasz z emocji. Utoneli i koniec kropka. Za głupote i deb***izm sie płaci! Jak sie nie umie pływac to po h** płynęli 50m od brzegu? Idź się poświęć za nich, wstąp do zakonu, albo umrzyj z głodu jako forma oddania hołdu dla tych malolatów. pier***isz jak potłuczona, idź poplacz sobie to ci ulży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy kur*** wszyscy jestescie dobrzy!!!!!! to byl moj bardzo dobry znajomy!! nie znacie? nie oceniajcie!!! dla waszej wiadomosci potrafil lepiej plywac niz jeden z was! dziewczyna za to nie za bardzo i to ona pewnie pociagneła go w szoku za soba!! Jezeli macie czelnosc pisac takie rzeczy to piszcie od razu swoje adresy zamieszkania. z checia sie przejade z wami 'POPIEPRZYC'!! bedzie bardzo miło, zapewniam!!!!!:[[[[ Gdyby to w waszym najblizszym otoczeniu zdarzyła sie taka tragedia inaczej byscie na to patrzyli.... serce peka gdy sie o tym mysli a wy zapewne gówniarze piszecie takie brednie...za nim cos napiszecie pomyslcie ze to moze czytac jego lub jej rodzina... ja jestem jedynie bliska osoba z otoczenia i patrzac na wasze brednie same łzy płyna... SIWY NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH!!! O TAKICH LUDZIACH SIE NIE ZAPOMINA.... [*][*][*];((((((((((((((((((((((((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprawdopodobniej fala wywołana przez kretyński banan ich wywróciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MALEŃCZUK napisał:
Szuwary [media]http://www.youtube.com/watch?v=PWyQJlP_G44&feature=related[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwy to dresiarska ksywa mam nadzieje, że był jednym z plemienia białych daszków bo normalnych ludzi byłoby mi szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cośtam napisał:
siwy to dresiarska ksywa mam nadzieje, że był jednym z plemienia białych daszków bo normalnych ludzi byłoby mi szkoda
Dokładnie! Białe daszki, białe dresy i buty białe to powinno eliminować ludzi ze społeczeństwa. Nie wspomne o tatuażach. Takich to tylko do wora, a wor o ściane. Nie ma litosci dla bandy nierobów dresiarzy kurw i innych mend społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modle sie zeby to wam sie cos takiego przytrafilo!!!! dlatego nie lubicie dresów bo was pewnie ruchaja w d*** codziennie!! Zal mi was... troche wspołczucia dla ludzkiej tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... napisał:
Modle sie zeby to wam sie cos takiego przytrafilo!!!! dlatego nie lubicie dresów bo was pewnie ruchaja w d*** codziennie!! Zal mi was... troche wspołczucia dla ludzkiej tragedii
Ty śmieciu modlisz sie? Skoro ciebie psiarzu dredy ruchają w d*** to szczerze ci wspolczuje wszo spoleczna. nawet nie zaslugujesz na wytarcie cie gownem zalegajacym w jeziorze!@
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat Siwy cwele to od nazwiska!!!! Huja wiecie i huja warci jestescie!!!! [*] ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...