Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No tak... chłopaki sobie poszaleli a biedna Magda musiała sprzątać potem bałagan...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnieli napisac że cały bałagan potem musiała sprzatać Panna M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem, wożą się pijane dzieciaki:) Zaliczają przybrzeżne rowy. Brawo rodzice;) Oby tak dalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic dodać nic ująć ZUCHY!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam widziałam wygladało to rewelacyjnie..... no pokazali szał ale jak sie bawić to sie bawić dzwi wyj...* okna wstawić heheh nieno ale powaznie masakra... dobre ze to tylko samochody a nie ludzie.... jak ktoś chce fotke zobaczyc to @ swojego napiszcie to wam wysle bo dysponuje zdjeciami:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i również widziałem, szedłem sobie po plaży nad ranem jak słychać było ryk silnika samochodu a nagle trzask i wszystko jasne !! Widziałem również oby panów mieli strasznie zakrwawione twarze ;/ szok normalnie pogratulować trzeźwości umysłu tylko !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...