Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już 18-go wrzesnia MościWiceprezydent idzie pod sąd....

Utworzony przez Gość, 28 sierpnia 2013 o 09:51
Dlaczego człowiek z prokuratorskimi zarzutami przekroczenia uprawnień nadal siedzi w ratuszu i podpisuje jakiekolwiek pisma urzędowe !!?? Powinien do chwili zapadnięcia wyroku zostać zawieszony albo wysłany na urlop a podpisywać to najwyżej listę na komisariacie. A jak się okaże , że winny ? to powinno się unieważnić wszelkie decyzje, postanowienia etc. na których widnieje jego podpis!!! Jeżeli byłoby to typowe pomówienie to prokurator nie ciągnął by go przed sąd , więc coś musi być na rzeczy!!!    Wydał pozwolenie na wywieszenie banera reklamowego zanim zakończyło się postępowanie w tej sprawie - ale się pośpieszył :) co tam dla niego postępowanie administracyjne wydziału gospodarki przestrzennej architektury i budownictwa UM po co czekać jak on wiedział jaki będzie finał - pozwolenie miało być i basta! co mu będą podskakiwać urzędasy - z góry traktować postepowania administracyjne - król mówi pozwolić to znaczy pozwolić !!! a tu sie ktoś przyjrzał bliżej - jak śmiał ktoś wchodzić w słowo królowi !!! 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mości wice jest nie omylny i nawet w postępowaniach administracyjnych wyraża swoje opinie w których raczej nie jest żadnym autorytetem i nie potrzebuje do tego argumentów w postaci badań, ekspertyz - po prostu on wie lepiej niż fachowcy :) Rampie Brzeskiej odpisał , że hałas pochodzący od stacji paliw która będzie 8 metrów od domu mieszkalnego czyli trzaskanie drzwiami samochodów, muzyka, zrzucanie paliwa do zbiorników,hamowanie pojazdów zjeżdżających do stacji, głośne rozmowy klientów stacji, przejeżdżanie ciężarówek przez stację tuż pod oknami domu - to będzie nieznacznie wpływało na klimat akustyczny :) po co to sprawdzać , robić symulacje komputerowe jak mości wice wie lepiej.... a i fachowcem w dziedzinie budownictwa chyba też jest ponieważ zna najnowocześniejsze rozwiązania , które zaproponował w sprawie dziurawego dachu na szkolnej sali gimnastycznej - wystarczy położyć kilka ręczników - kunszt rządzenia według programu taniego państwa :) a ja mam dla niego propozycję , idąc tokiem jego rozumowania i w duchu idei taniego państwa, a właściwie miasta to należałoby zabrać mu wynagrodzenie - nie zastanawiać się czy będzie miał co jeść tylko dziurę w gębie zatkać ręcznikiem..... ot tak po prostu i oszczędności i dziura zapchana.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jeszcze 16 dni wierzę w Pana niewinność Panie Prezydencie , nie daj się Pan sprawiedliwości , niech moc będzie z Panem bo jak Pan przegra to będzie kulawo ,zaraz prokurator zacznie węszyć wszystkie decyzje , które Pan podjął i takie tam nie potrzebne , a człowiek jest tylko człowiekiem więc mógł się gdzieś pomylić i zaraz dołożą coś do wyroku , nie no może nie , trzeba być dobrej myśli, trzeba wierzyć jak mieszkańcy Chełma w lepsze jutro, tanią administrację ,miejsca pracy.ale jakby coś to czaj będę rzucała przez mur tylko trzeba się z gadami dogadać i na frajerów uważać żeby do wora nie skręcili....muszę się odwdzięczyć za to że tak Pan walczył o lepsze jutro dla nas chełmian.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i jak wie ktoś jaki werdykt ? wzięli tego aparata za baner reklamowy czy nie? winny mości....? będzie siedział? coś nie piszą :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zarzuty chyba tak poważne ,że się sędzia rozchorował :) albo na coś czeka? a może chłopaki nie zdążyli papierków uzbierać? w tym kraju wszystko jest możliwe - chyba se PISdne SLD hmmm LSD? aż mi się PeSeL poprzestawia :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: