Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kardynał podarował Chełmowi relikwię Jana Pawła II

Utworzony przez edek, 24 czerwca 2011 r. o 10:26 Powrót do artykułu
Mogą sobie ten kawałek relikwi wsadzić w d..e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ehh.Ci to mają nie pokolei w głowie, modlić się do kawałka szmaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edek napisał:
Mogą sobie ten kawałek relikwi wsadzić w d..e
A ciebie ja ojciec robił to chyba dobrze się wcześniej narąbał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a napisał:
A ciebie ja ojciec robił to chyba dobrze się wcześniej narąbał!!!
mszalnym winem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i w nagrodę postawią ze 3 następne kościoły w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------------SKOŃCZCIE WRESZCIE Z TYMI RELIKWIAMI-------------------------------- Jestem praktykującym Katolikiem i Chrześcijaninem ale jestem przeciwny RELIKWIOM !. W Chełmie relikwia była do przyjęcia, bo Kardynał Dziwisz uhonorował Chełmskich Katolików relikwią względną i do przyjęcia tj."skrawek płótna z pozostałością krwi Papieża Tyusiąclecia JANA PAWŁA II" . Ale dla przykładu w Lublinie na Wrotkowie jest Relikwia..."kawałek palca" Ks.Jerzego Popiełuszki (sic?). To jest makabra nie do przyjęcia !. Matka śp.Bł. Ks.Jerzego Popiełuszki żyje i widzi jak Jej Syna..."rozrywają" na kawałki. (sic?). Namawiam Episkopat Polski do Debaty na ten "kontrowersyjny temat" by zaniechać dokonywania RELIKWI !!!. Można się modlić w intencji zmarłych bez dokonywania pośmiertnego rozczłonkowania ciała zmarłego !. W Chełmie Relikwia jest do przyjęcia, bo tylko skrawek materiału z krwią Papieża . I za Reliwie niech będą przyjmowane własności zmarłego a nie Jego... ciało !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...