Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa smoleńska: Senator PiS ufundował pomnik

Utworzony przez umi, 28 marca 2011 r. o 10:09 Powrót do artykułu
mogłeś pan kupić cukru,mąki dla tych co ledwo wiążą koniec z końcem ,a nie nikomu niepotrzebny pomnik stawiać,,Szkoda kasy lepiej się pomodlić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten niewytlumaczalny impuls to na pewno boziaaaaaaaaaaaaaa szepnela cos do ucha wybrancowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święte słowa mówi umi,święte.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne wyszczególnienie słowa "senator" na tablicy jest najważniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł!Ale jeszcze trzeba otworzyć stoisko ze zniczami i kwiatami.Ponadto pamiątkarski,to przynajmniej kilka osób będzie miało pracę i to jest to dobro....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż z drugiej strony -czy pomagać gawiedzi?!Był taki gość śp.Gierek ,który budował mieszkania spółdzielcze,szkoły,fabryki i jaką zapłatę na koniec dostał....?!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Lucjan był takim mądrym człowiekiem,co sie porobiło z Panem dla władzy? Na posiedzeniach Senatu niewiele ma Pan do powiedzenia - trema czy brak rozeznania w potrzebach terenu? Może to i lepiej, że Pan nic nie mówi a pod kamieniem,bo to nie pomnik, można pieski wyprowadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech go sobie postawi... w ogródku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że lepiej jak by postawił przed kościołem w Abramowicach na terenie szpitale neuropsychiatrycznego.Tam pewnie ktoś w końcu by zrozumiał jego intencje i tym co tak samo obłudnie czynią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"pomnik" ? Jak znam Cichosza o on złotówki ze swojej kasy nigdy w życiu by nie dał. Kamień dostał za płytę da kilka złoty. Nie jestem zwolennikiem PiS-u ale szanuje pamięć wszystkich ofiar tej katastrofy. Stawianie jakiegos kamienia tylko po to, żeby być w mediach bo idą wybory to jest uwłaczanie godności tych wszystkich co tragicznie zginęli. Mam pytanie do pana senbatora : CO PAN ZROBIŁ WYMIERNEGO DLA POWIATU I REGIONU, POZA TYM ,ŻE POWIATOWE KABARETY CYTUJĄ PAŃSKĄ PRZEMOWĘ NA DOŻYNKACH W GORZKOWIE "ta ziemia gorzkowska wydała mnie, senatora". Jedna wielka kpina i wyscigi z Młynarczykiem o mandat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek Komoruski stawia pomniki z elementami krzyża bolszewikom więc ktoś musi pamiętać o naszych ,oddanych naszemu Krajowi ludziach - przecież Gross z Michnikiem i Tusk ze Sztejnbach tego nie zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gawiedź napisał:
"pomnik" ? Jak znam Cichosza o on złotówki ze swojej kasy nigdy w życiu by nie dał. Kamień dostał za płytę da kilka złoty. Nie jestem zwolennikiem PiS-u ale szanuje pamięć wszystkich ofiar tej katastrofy. Stawianie jakiegos kamienia tylko po to, żeby być w mediach bo idą wybory to jest uwłaczanie godności tych wszystkich co tragicznie zginęli. Mam pytanie do pana senbatora : CO PAN ZROBIŁ WYMIERNEGO DLA POWIATU I REGIONU, POZA TYM ,ŻE POWIATOWE KABARETY CYTUJĄ PAŃSKĄ PRZEMOWĘ NA DOŻYNKACH W GORZKOWIE "ta ziemia gorzkowska wydała mnie, senatora". Jedna wielka kpina i wyscigi z Młynarczykiem o mandat.
"gawiedź" jak jesteś taki szlachetny to postaw obok drugi za swoje złotówki ,albo przestań p*erdolić żeś taki cacy. Jak stawiali w Zamościu pomnik króla Dawida toś pewnie klaskał a dzisiaj bedziesz tu z niesmakiem mlaskał.Myślisz ,że nikt się nie domyśli o co ci chodzi ?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rabatin napisał:
Myślę że lepiej jak by postawił przed kościołem w Abramowicach na terenie szpitale neuropsychiatrycznego.Tam pewnie ktoś w końcu by zrozumiał jego intencje i tym co tak samo obłudnie czynią.
Ciekawy jestem twojego komentarza w sprawie pomników ,tego wystawionego bolszewikom w Ossowie i tego wystawionego w Zamościu -królowi Dawidowi ? Tu natomiast, lokalizacja którą proponujesz najprawdopodobniej umożliwiłaby ci ciągły dostęp do niego ...ale nie łudź się ,Pan Prezydent Lech Kaczyński był znakomitym człowiekiem i zasłużył na lepsze miejsce niż miejsce twojego (jak domyślam się) leczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No prawda, zbliżają się wybory a L. Cichosz szuka pretekstu jak się nagłośnić,żeby sie dostać znowu.Jestem za PIS ale tak gościa miernego jak L.Cichosz weterynarza z Żółkiewki nie spotkałem. Ciekawe,czy ktoś pamięta, jak po wyborze jedgo na senatora szybko zrezygnował i zostal tzw. wolnym strzelcem w Senacie.Teraz wybory a Lutek główkuje jak się dostać znowu do Senatu.W Żółkiewce mu pomogą ,bo wszyscy wolą żeby się dostał znowu do senatu i żeby w Zółkiewce było spokojnie bo tak znowu będzie mieszał i siał ferment. Zresztą w jakich on juz partiach niebyl,zeby być u koryta w ZSL,PSL a nawet w Samoobronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I CO "KOLEK" ? wychodzi szydłoz worka , kto to ten cały sennator Cichosz. Pływak. PZPR, ZSL, PSL, Samoobrona a teraz od kilku miesięcy PiS (w PO chciał być ale go Grabczuk ze Żmijanem pogonili). Jak był w PZPr to stał za parkanem cmentarza na motorze i spisywał kto do Koscioła w Gorzkowie idzie. TAKI TO SENATOR PIS. Ludzie pamietają. Ty też pamietaj. i szanuj pamięć o tragicznie zmarłych a nie zacietrzewiasz się politycznie. To komuch i każdy z powiatu Ci to powie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSklaki hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rabatin napisał:
Myślę że lepiej jak by postawił przed kościołem w Abramowicach na terenie szpitale neuropsychiatrycznego.Tam pewnie ktoś w końcu by zrozumiał jego intencje i tym co tak samo obłudnie czynią.
hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polityka to sztuka robienia ludzi w "jajo".Dlatego Pan Senator najzwyczajniej w świecie- właściwie wykonuje swoją robotę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA jako urodzony Krasnostawianin nie życzę sobie aby ktoś zaśmiecił moje miasto badziewnym pomnikiem, niech postawi sobie w ogródku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd tu tylu krzykaczy(opłacanych?)? Ciekawe jakby ktoś z waszych rodzin zginął w tej katastrofie czy też byście tak pluli jadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...