Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
etio napisał:
Czyli Ty też jeździsz po pijaku i jeszcze się tym chwalisz. Mówisz żeby go nie potępiać ??? no kur... Redakcja powinna udostępnić twoje IP dla policji żeby mogła Cię kontrolować. To właśnie jest to co mówią media, że w Polsce jest społeczne przyzwolenie na pijanych kierowców.
Typie ty Czy ja powiedziałem ze jeżdze po pijaku alkocholu czubie wcale nie pije w przeciwięstwie do ciebie a jesli chodzi o moje ip to bys się zdziwił kretynie jeden
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet miał dzieci, które osierocił. Przez wzgląd na jego rodzinę, która nie jest niczemu winna a przeżywa tragedię powstrzymajcie się od komentarzy na jego temat... Pomyślcię trochę - to naprawdę nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Ludzie cos mi się robi jak czytam te wasze wypowiedzi i wy twierdzicie ze jestescie katolikami (dobrymi ludzmi) a byscie człowieka żywcem zakopali. Miejcie troche szacunku jeden z drugim. Ja nie popieram tego co zrobił kisiel lecz i tak dzisiejszej nocy się pomodle za niego bo mam serce a nie tak jak większosc wypowiadających się tutaj. Wam się tylko wydaje ze jestescie dobrymi ludzmi ale tak naprawde nawet nie wiecie na czym te dobro ma polegac. Więc życze powodzenia w życiu po smierci tym wszystkim co wydaje się ze są dobrzy
Bardzo mądra wypowiedź. A czytając inne komentarze MAM WRAŻENIE, że same ideały chodzą i jeżdżą po tym świecie. A może ktoś pomyślałby o dzieciach tego człowieka, bo ja wolałabym mieć ojca, nawet w więzieniu, niż żyć ze świadomością, że nigdy go nie zobaczę. Przypominam, że alkoholizm to choroba, on jechał po pijanemu- nie , nie usprawiedliwiam go, wręcz przeciwnie, ale nigdy nie ośmieliłabym się cieszyć z jego śmierci. Mój brat zginął w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę i nawet przez myśl mi nie przeszło życzyć sprawcy śmierci. A co do prasy, dlaczego nie zrobiono aż takiej nagonki jak Zientarski zabił kolegę - ??? Dlaczego, wy, "obiektywni" forumowicze odpowiedzcie sobie sami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Facet miał dzieci, które osierocił. Przez wzgląd na jego rodzinę, która nie jest niczemu winna a przeżywa tragedię powstrzymajcie się od komentarzy na jego temat... Pomyślcię trochę - to naprawdę nie boli.
Oni chętnie i rodzine by pogrzebali Mieszkam tu troche lat i wiem kto jest kto więc bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEDNEGO CHWASTA MNIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciało się pić i jeżdzić , to pa , pa śmieciu. ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poziom dyskusji na forum sięgnął dna... Jestem ostatnim,który broniłby sprawcę wypadku,ale wielu pisze kompletne bzdury. Przypominam-pierwszy wyrok odsiedział a więc odpokutował winę(zginął jego kompan ,więc siadając na motocykl wiedział co robi). W drugim nikt nie zginął,więc nie nazywajmy go mordercą. Kolejna sprawa to zachowanie dziennikarzy ,które bez wątpienia w znacznym stopniu przyczyniło się do samobójstwa i policji,że zezwoliła na ten show. Podobno o zmarłych nie mówi się źle,więc po co te pyskówki? Tragedia tylko się powiększyła-denat również miał rodzinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aga napisał:
A co do prasy, dlaczego nie zrobiono aż takiej nagonki jak Zientarski zabił kolegę - ??? Dlaczego, wy, "obiektywni" forumowicze odpowiedzcie sobie sami...
Z jednej strony to dobrze, moze ktoś się stuknie w łeb zanim siądzie napruty za kółko, z drugiej to pompowanie sensacji i histerii. Czemu nie pisze się o wczorajszym wypadku w Ciecierzynie, gdzie jakiś morderca zajechał drogę 20-latkowi i wepchnał go pod Tira? Chyba dziennikarzom nie chce się ruszyć dupy i zasięgnać informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co do prasy, dlaczego nie zrobiono aż takiej nagonki jak Zientarski zabił kolegę - ??? Dlaczego, wy, "obiektywni" forumowicze odpowiedzcie sobie sami... Bo koledzy kolegom dobrzy zyczą.Solidarność zawodowa.Gdyby Sadowska była dociekliwa w sprawie gdzie syn wpływowego dziennikarza zabija człowieka to by nie znalazła nigdzie pracy.Taka jest prawda.Dzienniarze tak jak prawnicy chronią swoje niedomyte tyłki.I nic sie nie poradzi.
Ostatnio edytowany 11 listopada 2009 r. o 17:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czepiacz skaczesz po wszystkich tematach na tym forum i nic Ci się nie podoba - dla której gazety pracujesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzesimir napisał:
Poziom dyskusji na forum sięgnął dna... Jestem ostatnim,który broniłby sprawcę wypadku,ale wielu pisze kompletne bzdury. Przypominam-pierwszy wyrok odsiedział a więc odpokutował winę(zginął jego kompan ,więc siadając na motocykl wiedział co robi). W drugim nikt nie zginął,więc nie nazywajmy go mordercą. Kolejna sprawa to zachowanie dziennikarzy ,które bez wątpienia w znacznym stopniu przyczyniło się do samobójstwa i policji,że zezwoliła na ten show. Podobno o zmarłych nie mówi się źle,więc po co te pyskówki? Tragedia tylko się powiększyła-denat również miał rodzinę.
Prowadząc samochód po pijanemu już jest zabójcą - ciekawe co powiedziałbyś gdyby tam było twoje dziecko - dziecko, które może zostać kaleką?? A, że denat ma rodzinę - to tylko im współczuć. Jego dzieci takiego ojca nie wybierały. On sam się ukarał. A nagłaśniać trzeba, może przynajmniej jeden potencjalny zabójca się opamięta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Miejscowi widywali go jak jeździł" i nikt nie zareagował? Przecież ci co go znali wiedzieli, że nie ma prawa jazdy. Najłatwiej jest napisać na forum, burak z bmw a dlaczego nikt wcześniej na zainteresował się na jakich zasadach ten pan prowadzi auto, gdzie była miejscowa policja? Czy musiało dojść do wypadku i do samobojstwa? Z pewnością byłoby inaczej - wystarczyłaby jedynie odpowiednia reakcja ludzi i nie doszłoby do żadnej z tych tragedii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czepiacz skaczesz po wszystkich tematach na tym forum i nic Ci się nie podoba - dla której gazety pracujesz ?
Gdybyś przejrzała wszystkie komentarze zobaczyłabyś że wiele rzeczy mi się podobało.Może przejrzalaś ostatnie i się nie zagłębialaś.Bo i po co? Nie skacze po forum jest kilkanście artykułow i dopisalem komentarze do 3.Tak robie od miesiaca.Paniusiu. Pasuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mm napisał:
Prowadząc samochód po pijanemu już jest zabójcą - ciekawe co powiedziałbyś gdyby tam było twoje dziecko - dziecko, które może zostać kaleką??
Czysta demagogia z którą trudno racjonalnie dyskutować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychodzi na to, ze po naszych drogach po pijaku jeździł jedynie pijany Kisiel, i teraz wszyscy onanizują się nad tym co się stało. Ile razy sami siadaliście po kielichu, a ile razy przywalaliście na to, ze ktoś siada??? Ale to się nie liczy???? Moralność KALEGO?? No to teraz Kisiel się wyhuśtał, to na drogach zapanuje porządek i ogólne bezpieczeństwo.............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuna może i nie wróci, ale państwo POlicyjne to już mamy. W Radzyniu wybudowano jeden z największych budynków dla POlicji, w budowie kolejny kolos prokuratury. W obydwu budynkach można zmieścić 1/2 radzyniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet zabił człowieka dostał 4 lata , i zakaz prowadzenia pojazdow na 5 lat, oni sa jacys popier........... Byl deb***em i nikomu nie powinno byc go szkoda,a rodzinie pewnie jest wstyd ze mieli zabojce w rodzinie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Komuna może i nie wróci, ale państwo POlicyjne to już mamy. W Radzyniu wybudowano jeden z największych budynków dla POlicji, w budowie kolejny kolos prokuratury. W obydwu budynkach można zmieścić 1/2 radzyniaków.
Państwo policyjne zapoczątkował "szeryf" pisiorku. Karać wszystkich i za wszystko Logika Kalego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BArdzo dobrze napisał:
Facet zabił człowieka dostał 4 lata , i zakaz prowadzenia pojazdow na 5 lat, oni sa jacys popier........... Byl deb***em i nikomu nie powinno byc go szkoda,a rodzinie pewnie jest wstyd ze mieli zabojce w rodzinie!!!
deb*** to jestes ty frajerze takich jak ty to powinno się od razu po urodzeniu eleminowac to może swiat był by lepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda człowieka i tyle...[*][*][*] Takie głupie gadanie... "ciekawe czy byś tak mówił jakby Twoje dzieci potrącił...?" A ciekaw czy Ty byś tak mówił jakby to Twójj ojiec popełnił samobójstwo?? No właśnie - głupie gadanie, bo głupi ludzie - co niektórzy oczywiście, kogoś krytykują, a pewnie sami po pijanem jeżdżą:( Wspólczucia dla rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...