Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Do wszystkich bezdusznych co się tu wypowiadają. Nie popieram tego co zrobił Radek lecz jestem Pewien Ze bóg mu wybaczy bo to nie jest grzech swiadomy Grzeszycie wy idioci pisząc i mysląc tak o nim bo swiat własnie taki jest i tak naprawde nie wiecie po co tu jestescie a takie sytuacje jak ta są bardzo ważne bo wtedy wychodzi cała prawda jakim się jest w srodku i to własnie wy jestescie w tej chwili ważeni kiedys za to będziecie się smażyć się w piekle bo tam jest wasze miejsce tylko najpierw przysliscie na swiat własnie po to by rozróżnic oddzielic dobrych od złych. Bo ważne jest jakim się jest w srodku a nie na zewnącz, czy nie jest powiedziane ze powinno się wybaczac itp?? Można pisac i pisac o tym kto ma serce to mnie zrozumie. Nie ma dobra na tym swiecie tym bardziej sprawiedliwosci . Ale sąd ostateczny czeka każdego. Powodzenia ludziska wam życze bo własnie pokazaliscie jacy naprawde jestescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czepiacz napisał:
W takim razie twoi rodzice są dobrymi ludzmi i nauczyli cię bardzo wiele.Nie miał dostepu do gazet i internetu? TY IDIOTO! Te szczury z TVN przeprowadzili z nim wywiad a dzienikarze byli w sądzie kiedy zapadła decyzja o aresztowaniu.Więc nie wypisuj głupot jak nie masz pojęcia o co chodzi i nie znasz tematu.Dziennikarze dziennikawschodniego dzwonili po wszystkich rzecznikach i gdzie mozna szukali sensacji.3 osoby pisały ten żałosny artykuł pomijajać fotoreporterów i inne osoby w sumie chyba z 10 osób szukało sensacji.A twoi rodzice niech naucza się znaczenia słowa SĄD BARANIE! Zapytaj te 3 hieny dziennikarskie od taniej sensacji gdzie dzwonili i jak manipulowali opinią społeczną. Jesteś żałośnym dupkiem a twoi rodzice jescze głupsi od ciebie.
Między moim jak nazwałeś idiotyzmem itd . a Twoim zwykłym chamstwem i prostotą jest subtelna różnica ja Twoich rodziców nie obrażałem i takiego zamiaru nie miałem Ty zaś to zrobiłeś i to świadczy o Tobie jako jednostce wybitnie prymitywnej i która nie powinna nosić miana homo sapiens ale ponieważ przez przypadek stałeś się takim to raz jeszcze powiem on nie miał dostępu do mediów a żaden policjant ani prokurator nie wydali pozwolenia na kontakt dziennikarzy z tym piratem a to że dopadli w trakcie transportu nie świadczy o wywiadzie a nawet jeżeli to odpowiadając na pytania wyraził zgodę na takowy ,to gwoli wyjaśnienia bo o procedurach znasz się jak świnia na astronomii !!a nikt z funkcjonariuszy nie zaryzykuje swojej pracy by taki kontakt umożliwić więc bzdury to Ty koniku boży piszesz .A to że pisali i kontaktowali się z rzecznikami czy z policją i że szukali sensacji to normalne oni z tego żyją a czy to dobre czy nie nie mnie to oceniać natomiast nie miało to wpływu na jego decyzję on był odizolowany od mediów jak i od wpływu opinii publicznej bo jej nie mógł znać bo kto miał mu ją niby przekazać zresztą z negatywną napewno się liczył ,a po za tym musiał się liczyć z konsekwencjami zainteresowania swoją osobą przez media w końcu to RECYDYWA .A odnośnie słowa SĄD to nikt nie musi mnie nic tłumaczyć bo tę instytucję znam w miarę dobrze ale to szczegół i nie bardzo wiem co on ma wspólnego z tematem więc jeżeli ,to pisz do rzeczy bo ja mogę być obrzucony inwektywami możesz mnie nazwać nawet czarna dupą ale nie obrażaj nikogo po za mną zachowaj odrobinę człowieczeństwa jaka w Tobie mogła przypadkiem zostać .A tak na marginesie gdybyś miał choć odrobinę wiedzy mego śp. ojca byłbyś bardzo mądrym człowiekim i głupot chamstwa wyniesionych gdzieś skądś z jakiejś wsi nie siał byś w tym mieście .I podtrzymam nadal żal mi tylko tych którzy go opłakują bo oni niczemu nie zawinili !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co się dzieje to coś niesamowitego. Ludzie bronią pijaka przez, którego 10 niewinnych osób trafiło do szpitala. Kilka lat temu również w wyniku pijackiej szarży zginął człowiek. Ludzie nie macie szacunku dla ludzi poszkodowanych w wypadku ??? Przecież to nie ta pijaczyna jest ofiarą ! Przecież to nie współosadzeni go powiesili tylko on sam ! W takim razie kiedy to spotka kogoś z Was pośrednio czy bezpośrednio też nie będziecie płakać nad swoimi dziećmi czy rodzinami tylko nad recydywistą penitencjarnym, który po raz kolejny jechał pijany samochodem (2,2 promila więc ledwo co widział) ??? Gdyby nie zrobił tego co zrobił to po wyjściu znów życie i zdrowie każdego z nas byłoby zagrożone. Nie wiem jak Wy ale ja chcę żyć i chcę żeby żyła długo i w zdrowiu moja rodzina !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...